Sygnity zarobi w resorcie pracy 18,4 mln zł


Po raz trzeci w tym roku Akademia Leona Koźmińskiego znalazła się w prestiżowym rankingu edukacyjnym „Financial Times”, jako jedyna polska buda wyższa. Zajęła 42 miejsce pośród 70 najlepszych europejskich uczelni biznesowych. 7 grudnia „Financial Times” opublikował „European Business Schools Ranking 2009”, który zamyka listę corocznie ogłaszanych sześciu rankingów edukacyjnych.

Zapewne ktokolwiek chciał by być wstanie uśmiechać się za pomocą prawdziwego hollywoodzkiego uśmiechu, bez białych zębów, strata tylko, że nie iks tak może. Na żółknięcie zębów wpływa co niemiara różnych czynników, takich jak na przykład dieta bogata w kawę, herbatę. Palenie papierosów również niekorzystnie wpływa na kolor zębów. Ale to nie są jedyne przyczyny zmiany koloru zębów, zęby razem z upływem czasu zmieniają swój kolor, natomiast w okresie dojrzewania narażone są na żółknięcie. Kamień nazębny również powoduje zmiana na gorsze estetyki uśmiechu.
Od dziś osoby, które w przeszłości prowadziły aktywność gospodarczą a jednocześnie przebywały na urlopie macierzyńskim lub wychowawczym mogą konstruować wnioski o umorzenie składek na ubezpieczenia społeczne. ministerstwo infrastruktury chce upiec dwójka pieczenie na jednym ogniu - oderwać zarządcę infrastruktury kolejowej od PKP i jednocześnie oswobodzić PKP SA od wielomiliardowych długów Wiceminister skarbu Zdzisław Gawlik powiedział w piątek PAP, że zgromadzenie Ministrów zatwierdziła w trybie obiegowym wniosek ministra skarbu jeśli chodzi o siła sprzedaży w ofercie PZU do 5 proc. dodatkowych akcji spółki.

Odnalazła się poszukiwana w okolicach Sieradza młoda kobieta, uprowadzona przy użyciu męża - informuje reporterka RMF FM. Policjanci zabrali ją do domu. 32-latkę uprowadził mąż, z którym jest w separacji. 45-letni mężczyzna ma przygana znęcania się nad żoną i zakaz zbliżania się do niej.

Potrzebne są nowe perspektywy wykorzystania węgla, który zostanie podstawą energetycznego bezpieczeństwa polski - mówił w Zabrzu w piątek wicepremier, minister gospodarki i kandydat w wyborach na prezydenta RP Waldemar Pawlak. PKN Orlen zabiega o udziały w litewskim państwowym terminalu naftowym w Kłajpedzie - Klaipedos Nafta - podaje w czwartkowym serwisie z Wilna przedstawicielstwo BNS.

czas pana prezesa Kaczyńskiego, pana marszałka Komorowskiego w Polsce się kończy, obojętnie od tego, ile odsetki w sondażach będą dostawali - mówił w Kontrwywiadzie RMF FM Bartosz Arłukowicz. Rosja prowadzi ustalenia z Polską nt. sprzedaży rafinerii w litewskich Możejkach, która trzeba w tej chwili do PKN Orlen, poinformowała prezydent Litwy w rozmowie z agencją Reuters. Dalii Grybauskaitė, po spotkaniu z Władimirem Putinem w Helsinkach powiedziała, że rosyjski szef rządu potwierdził tą informację. SAIC skuter Corp., największy w Państwie Środka producent samochodów zawdzięcza doskonałe wyniki państwowemu programowi ożywienia rynku motoryzacyjnego. We wrześniu koncern sprzedał nad 305 tys. nowych autRosnieft, największy koncern naftowy w Rosji, jest bliski odkupienia od polskiego PKN Orlen 25 proc. akcji rafinerii Orlen Lietuva w Możejkach, na Litwie - podaje w pierwszy dzień tygodnia dziennik "Wriemia Nowostiej". Kalifornia jak pierwszy stan USA wypowiada walkę pożerającym za dużo prądu telewizorom. Przed grudniowym szczytem klimatycznym w Kopenhadze eldorado zamierza dokonać inicjacji wprost przeciwnie nieznaczne poprawki do założonych celów redukcji emisji gazów cieplarnianych - podają kanadyjskie media.

Świąteczne ograniczenia ruchu


Długi koniec tygodnia bez ciężarówek dodatkowy raz kierowców ciężarówek oczekują ograniczenia w poruszaniu się po drogach. Tym co do jednego z mocy rozporządzenia ministra transportu z 31 lipca 2007 r. ...

Czy korab Centralna zastąpi łódź Fabryczną?


przedsięwzięcie zmiany nazwy oburzyła łodzian Nie będzie stacji Łódź Centralna. Taki wniosek wypływa z ostatnich działań urzędu miasta. Na stronie internetowej urzędu, w opisie planowanej przebudowy ...

Gmina na Lubelszczyźnie szuka partnera do budowy biogazowni


Zlokalizowana na Lubelszczyźnie gmina Milejów planuje w ramach partnerstwa publiczno-prywatnego budowę biogazowni – donosi „Puls Biznesu”.

"Parkiet": Allianz będzie reasekurował i zmieni nazwę


towarzystwo Ubezpieczeń Allianz Kraj nad Wisłą ma zamiar wić się także usługi reasekuracyjne - dowiedział się "Parkiet"

Sklepy nie będą już rozdawać za daremnie torebek foliowych


Będą za to pobierać od swoich klientów opłatę recyklingową, chociażby 40 groszy - takie rozwiązania zawiera wzorzec ustawy o gospodarce opakowaniami i odpadami opakowaniowymi, którym poziom zajmie się na wtorkowym posiedzeniu.

nieruchomości żary

nasze biuero ogranizuje zielone szkoły oraz wycieczki dla dzieci oraz grup przedszkolnych. Zorganizowane przez nasze biuro wycieczki szkolne oraz zielone szkoły to gwarancja udanego wypoczynku od codziennych zajęć szkolnych. W ofercie posiadamy szeroki wybór miejsc na zorganizowanie zielonych szkół oraz wycieczek szkolnych. Nasze wycieczki szkolne do wielu lat cieszą się ogromnym uznaniem i zainteresowaniem nauczycieli oraz pracowników szkół. W ofercie posiadamy wycieczki szkolny jednodniowe oraz tanie wycieczki szkolne. Nasze biuro zorganizuje udane wycieczki szkolne oraz zielone szkoły na każdą kieszeń i w dowolnym regionie Polski. Zapraszamy do skorzystania z oferty naszego biura turystycznego. nasze biuero ogranizuje zielone szkoły oraz wycieczki dla dzieci oraz grup przedszkolnych. Zorganizowane przez nasze biuro wycieczki szkolne oraz zielone szkoły to gwarancja udanego wypoczynku od codziennych

wycieczki szkolne Warszawa

zajęć szkolnych. W ofercie posiadamy szeroki wybór miejsc na zorganizowanie zielonych szkół oraz wycieczek szkolnych. Nasze wycieczki szkolne do wielu lat cieszą się ogromnym uznaniem i zainteresowaniem nauczycieli oraz pracowników szkół. W ofercie posiadamy wycieczki szkolny jednodniowe oraz tanie wycieczki szkolne. Nasze biuro zorganizuje udane wycieczki szkolne oraz zielone szkoły na każdą kieszeń i w dowolnym regionie Polski. Zapraszamy do skorzystania z oferty naszego biura turystycznego.