KRRiT ucisza reklamy


Reklamy nie mogą być głośniejsze niż poprzedzające je audycje, a ich dźwięk nie powinien być przeraźliwie dźwięczący - to główna teza przyjętej nowelizacji rozporządzenia Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji o działalności reklamowej i telesprzedaży w programach radiowych i telewizyjnych.

W związku z ogłoszeniem za pomocą Waldemara Pawlaka startu w czerwcowych wyborach prezydenckich, Reuters przytacza kilka faktów i opinii na temat polskiego polityka. jedna druga Polaków wybiera PO, a ledwo co czwarty PiS - tak, według sondażu GfK Polonia dla "Rzeczpospolitej", wyglądałyby wyniki tych partii, gdyby wybory parlamentarne odbyły się w poprzedni weekend. W porównaniu z badaniem sprzed dwóch tygodni obie partie straciły po 3 punkty proc. Jednak, zdaniem ekspertów, ten spadek poparcia boleśniej odczuje PiS, który nie wie, jak odpowiedzieć na prawybory w PO. Białoruski samolot myśliwski Su-27 rozbił na przestrzeni Międzynarodowych Pokazów Lotniczych Air Show 2009 w Radomiu. Na razie nie wiadomo, który jest los dwóch lotników, którzy byli na pokładzie maszyny. Organizatorzy pokazów potwierdzili tvn24.pl śmierć dwóch pilotów. Pokazy zostały przerwane.Z sernikiem w rękach prezes policji nowojorskiej przyszedł do domu pewnej starszej pary w Brooklynie. Ciasto przyniósł w ramach przeprosin za kilkadziesiąt omyłkowych wizyt funkcjonariuszy w ich domu. Gen. Zbigniew Głowienka objął obowiązki dowódcy wojsk lądowych; w trakcie tej samej ceremonii na warszawskiej Cytadeli posada objął też jego zastępca gen. Andrzej Malinowski. prowadzący Stronnictwa Piast Zdzisław Podkański zrezygnował z kandydowania na prezydenta. W swoim oświadczeniu napisał, że nie chce tłumić Prawa i Sprawiedliwości i Polskiego Stronnictwa Ludowego.

Toyota w raz po raz większych tarapatach. spółka podała, że w związku z kolejną niebezpieczną usterką będzie musiała wyrównać aż 2,3 miliona aut w USA. Podobną akcję zapowiedziano też w Europie, choć nie określono liczby zni typów wadliwych pojazdów. opały konkurenta próbuje posłużyć się General Motors, jaki jest gotów dopłacić równy tysiąc dolarów do kupna nowego samochodu swojej produkcji każdemu właścicielowi Toyoty.

Zaczną bez superstrzelca Fernando Torresa, ale i tak ich zespół rzuca na kolana. O 16 w Durbanie mistrzowie Europy z Hiszpanii rozpoczną mistrzostwa świata w piłce nożnej meczem z nieobliczalną Szwajcarią. Czy podopieczni del Bosque podtrzymają passę i po raz dalszy z coś koło tego zadadzą kłam twierdzeniu, że na wielkich turniejach "grają jak nigdy, przegrywają jak zawsze"? Ta szwindel być może zakłócić spokojną dotąd kampanię partii Angeli Merkel. stosowny do CDU prezes rady ministrów Nadrenii Północnej-Westfalii JĂźrgen RĂźttgers drwił z rumuńskich robotników, informuje "Rzeczpospolita".

Ratując się nim niemieckim narzeczonym, który znienacka przekształcił się w bezwzględnego oprawcę, mieszkanka Moskwy wyskoczyła z trzeciego piętra swojego domu i przeżyła. Moskiewski sąd skazał Niemca na 10 lat więzienia - informuje komplet naczyń stołowych kp.ru. Moskwa chce poprawy stosunków z Londynem - oznajmił na szczycie G8 w kanadyjskim Huntsville prezydent Rosji Dmitrij Miedwiediew. prezes rady ministrów Wielkiej Brytanii David Cameron obiecał ze swojej strony, że oprze relacje z Rosją na "nowych podstawach". Gwóźdź datowany na czas ukrzyżowania Chrystusa został znaleziony w twierdzy, w której mieli zamieszkiwać rycerze z zakonu Templariuszy – informuje dailymail.co.uk.Międzypaństwowy komitet aeronautyczny (MAK) ogłosi jutro wstępne wyniki badania stosunki katastrofy polskiego samolotu Tu-154M pod Smoleńskiem. W imieniu MAK uczyni to jego przewodnicząca Tatjana Anodina. Prof. Andrzej Nowak powiedział, że tezy zaprezentowane przez Rosyjską Służbę Wywiadu Zagranicznego (SWR) w zbiorze dokumentów z lat 1935-45 "Sekrety polskiej polityki" to nadinterpretacja rzeczywistych trendów w polskiej polityce zagranicznej. Nieznani sprawcy próbowali rozpalić dom szwedzkiego rysownika Larsa Vilksa, który w 2007 roku sportretował Mahometa jako psa. Na szczęście nie było go w domu, a przypływ nie spowodował większych zniszczeń.

Krwawa środa: w przybliżeniu 100 ofiar


Ratownicy doliczyli się już 95 ofiar krwawych zamachów, które wstrząsnęły Bagdadem. Co w żadnym wypadku 536 osób jest rannych.

Namierzono śmigłowiec Straży Granicznej, świadek słyszał huk


- Dotarła do nas informacja, że polski helikopter namierzył i oświetlił położenie dokąd znajduje się brakujący śmigłowiec Państwowej Straży Granicznej - powiedział w TVN 24 Robert Gałązowski z Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Woda przyprawa Sandomierz; śmierć 88-latki


Wezbrane wody Wisły zalały prawobrzeżną część Sandomierza. Przedostają się przy użyciu dwie wyrwy w wale w Koćmierzowie. burmistrz Sandomierza Jerzy Borowski zarządził ewakuację prawobrzeżnej części miasta. Więszość mieszkańców opuściła już swoje domy.

Rosja zgadza się na reformę Trybunału w Strasburgu


duma Państwowa, izba niższa parlamentu Rosji, ratyfikowała sprawozdanie dalszy nr 14 do Europejskiej Konwencji Praw Człowieka, jeśli chodzi o reformy Europejskiego Trybunału Praw Człowieka. Za ratyfikacją dokumentu opowiedziało się 392 z 450 deputowanych.

Antybiotyk w mięsie z USA


Rosja rezygnuje z kolejnych zakładów dostarczających ciało wieprzowe z USA. Tym wspólnie zakaz importu objął kolejne cztery wytwórnie. Rosyjskie władze nie wykluczają zarazem pełnego zamknięcia własnego rynku dla dostawców z USA, jeżeli nie będą oni słuchać standardów jakościowych.

nieruchomości żary

nasze biuero ogranizuje zielone szkoły oraz wycieczki dla dzieci oraz grup przedszkolnych. Zorganizowane przez nasze biuro wycieczki szkolne oraz zielone szkoły to gwarancja udanego wypoczynku od codziennych zajęć szkolnych. W ofercie posiadamy szeroki wybór miejsc na zorganizowanie zielonych szkół oraz wycieczek szkolnych. Nasze wycieczki szkolne do wielu lat cieszą się ogromnym uznaniem i zainteresowaniem nauczycieli oraz pracowników szkół. W ofercie posiadamy wycieczki szkolny jednodniowe oraz tanie wycieczki szkolne. Nasze biuro zorganizuje udane wycieczki szkolne oraz zielone szkoły na każdą kieszeń i w dowolnym regionie Polski. Zapraszamy do skorzystania z oferty naszego biura turystycznego. nasze biuero ogranizuje zielone szkoły oraz wycieczki dla dzieci oraz grup przedszkolnych. Zorganizowane przez nasze biuro wycieczki szkolne oraz zielone szkoły to gwarancja udanego wypoczynku od codziennych

wycieczki szkolne Warszawa

zajęć szkolnych. W ofercie posiadamy szeroki wybór miejsc na zorganizowanie zielonych szkół oraz wycieczek szkolnych. Nasze wycieczki szkolne do wielu lat cieszą się ogromnym uznaniem i zainteresowaniem nauczycieli oraz pracowników szkół. W ofercie posiadamy wycieczki szkolny jednodniowe oraz tanie wycieczki szkolne. Nasze biuro zorganizuje udane wycieczki szkolne oraz zielone szkoły na każdą kieszeń i w dowolnym regionie Polski. Zapraszamy do skorzystania z oferty naszego biura turystycznego.