Akordeon to nie wstyd


- Chodziło mi o odczarowanie akordeonu, bo był kojarzony z muzyką biesiadną, niskich lotów - zdradził Marcin niepełnoletni w programie "24 godziny". - To człowiek z ogromną pasją. jak staje na scenie i zaczyna grać, brzmi jak kapela - chwalił zwycięzcę reżyser "Mam Talent" Wojciech Iwański.

Majka Jeżowska w piątek trafiła do szpitala w Sandomierzu. Piosenkarka zasłabła w drodze na koncert. Jej menadżer Dariusz Stasiński w rozmowie z tvn24.pl mówi, że stan artystki jest stabilny, a ona sama jest po prostu przemęczona. pogrzeb po nad pięciuset latach od śmierci. W Olsztynie rozpoczynają się trzydniowe uroczystości pogrzebowe wielkiego astronoma, Mikołaja Kopernika. W sobotę jego resztki zostaną złożone we fromborskiej archikatedrze. Francuska Pierwsza dama Carla Bruni-Sarkozy pojawi się w nowym filmie Woody'ego Allena, do którego zdjęcia rozpoczną się latem w Paryżu - poinformowały agencję Reutera źródła związane z produkcją.Z trzydniowym opóźnieniem z powodu żałoby narodowej, startuje festiwal Off atut Camera w Krakowie. Bez Colina Farrella i Alicji Bachledy-Curuś, ale za to z mnóstwem interesujących projekcji i konkursów, przedsięwzięcie oficjalnie rusza o godz. 19 w kinie Kijów. Osiem par prezentowało swoje umiejętności w ostatnim odcinku "Tańca z gwiazdami". Najmniej widzom spodobał się Maciej Friedek, histrion wspaniały z "Detektywów". Najlepsza okazała się Julia Kamińska. Dziennikarka TVN24 i TVN Anita Werner a dziennikarka Ewa Ewart znalazły się pośród laureatów jubileuszowej, 25. edycji Wiktorów. Nagrody te przyznawane są w największym stopniu popularnym osobowościom telewizyjnym. Specjalnego Superwiktora przyznano – pośmiertnie - Janowi Wejchertowi.

Kto ma więcej wspólnego z kinem - "Aniołek Charlie'go" czy król Popu? Amerykańska Akademia Filmowa uznała, że Michael Jackson i wykluczyła Farrah Fawcett z In Memoriam - oscarowej prezentacji tych ludzi kina, którzy w minionym roku zmarli.

Długie kolejki miłośników gier wideo ustawiły się w nocy z poniedziałku na wtorek przedtem brytyjskimi i amerykańskimi sklepami. Gracze czekali na premierę Call of Duty: Modern Warfare 2 - kontynuacji jednego z największych hitów branży ostatnich lat i jedną z najmocniej promowanych gier tego roku. Ta już przed premierą wzbudziła kolejność kontrowersji. Colin Farrell i Alicja Bachleda-Curuś na krakowskim festiwalu kina niezależnego Off Plus Camera. Gwiazdorska dwoje dawać awans będzie osobisty najnowszy celuloid "Ondine", na planie którego się poznali. Jak się dowiedzieliśmy, co do jednego z reżyserem Neilem Jordanem spotkają się też publicznością.

To była prawdziwa party dla fanów muzyki elektronicznej i wielbicieli spektakularnych widowisk. W katowickim Spodku wystąpił albowiem Jean Michel Jarre. Mąż zmarłej w grudniu aktorki Brittany Murphy, scenarzysta Simon Monjack został znaleziony martwy w niedzielę w swoim domu w Hollywood Hills - pisze "LA Times". okazja śmierci na razie nie jest znana - podała milicja w Los Angeles. Jerzy Stuhr zagra w najnowszym filmie włoskiego reżysera Nanniego Morettiego. "Habemus Papam" to mit o świeżo wybranym papieżu, który z powodu depresji nie czuje się na siłach, by ugościć się posługi. Nie wiadomo jeszcze, w jakiej roli wystąpi Stuhr. Na niechybnie aczkolwiek nie wcieli się w papieża, którą zagra znamienity francuszczyzna aktor, Michel Piccoli.Henryk Giedroyc, brat Jerzego, założyciela paryskiej "Kultury" zmarł w nocy z soboty na niedzielę w Paryżu - poinformowali współpracownicy zmarłego. W ostatnich latach kierował Instytutem Literackim w Maisons-Laffitte. proch 88 lat. proszek być "Ryszard Kapuściński w oczach świata", a wyszła żywot "non fiction", do tego "z masą nadużyć". Alicja Kapuścinska, wdowa po reporterze uważa, że pozycja bibliograficzna Artura Domosławskiego narusza dobra osobiste jej i córki tudzież prawa autorskie. Przyznaje jednak, że jej nie czytała. włości nius dla przeciwników niekończących się serii filmów, zła dla miłośników wielkiego zielonego ogra - czwarta część przygód Shreka, która wejdzie na ekrany w maju tego roku, będzie ostatnim filmem tej serii.

historia rabusia i byłego więźnia walczą o uwagę


festiwal w Berlinie dobija z wolna do półmetka. Na czele konkursowego wyścigu - przynajmniej w ocenie tutejszych krytyków - wysuwa się pokazany w piątek film Polańskiego. Ale poniedziałek przyniósł kolejne ciekawe obrazy: "The Robber" o maratończyku-rabusiu, norweska tragikomedia "A somewhat gentle man" i "Caterpillar" - polityczny proklamacja japońskiego mistrza Koji Wakamatsu. Który ma szansę rozbić Polańskiego?

8 min. powstawało rok. Bagiński: To reklama naszej historii


- To jest taka trochę reklama naszej historii. Są w niej skróty, uproszczenia. Opiera się głównie na mocnych, wizualnie atrakcyjnych momentach - o "Animowanej historii Polski", 8-minutowym filmie stanowiącym jedną z atrakcji polskiego pawilonu na EXPO 2010 w Szanghaju, mówi w TVN24 jej reżyser, Tomasz Bagiński. I zdradza, że film ma duże szanse na premierę w internecie, a w 3D również w polskich kinach.

100 milionów dolarów za zabawę w kowbojów


zabawa w kowbojów i Indian jeszcze nigdy nie była tak droga. najnowszy hit na rynku gier video pozwalający na ucieleśnienie się w rolę rewolwerowca z Dzikiego Zachodu, kosztował ok. 100 mln dolarów. Zainwestowane w powstanie gry kapitał naprędce się choć zwrócą, bo "Red Dead Redemption" sprzedaje się jak świeże bułeczki.

napad na mury Sundance


Banksy raz jeszcze zaatakował. niesamowity grafficiarz, którego prace zachwycają ludzi na całym świecie, zostawił po sobie pięć śladów na budynkach zieleniec City w Utah, dokąd w poniedziałek startuje przegląd filmowy Sundance.

Oto polskie zniesienie roku


Zrobione w Lipinach na Górnym Śląsku zdjęcie Tomasza Tomaszewskiego zdobyło tytuł najlepszej polskiej fotografii prasowej w konkursie Grand Press Photo 2010. Zwycięska fotka przedstawia dziewczynki, które obsypują się płatkami kwiatów pozostałymi na drodze po przejściu procesji Bożego Ciała.

nieruchomości żary

nasze biuero ogranizuje zielone szkoły oraz wycieczki dla dzieci oraz grup przedszkolnych. Zorganizowane przez nasze biuro wycieczki szkolne oraz zielone szkoły to gwarancja udanego wypoczynku od codziennych zajęć szkolnych. W ofercie posiadamy szeroki wybór miejsc na zorganizowanie zielonych szkół oraz wycieczek szkolnych. Nasze wycieczki szkolne do wielu lat cieszą się ogromnym uznaniem i zainteresowaniem nauczycieli oraz pracowników szkół. W ofercie posiadamy wycieczki szkolny jednodniowe oraz tanie wycieczki szkolne. Nasze biuro zorganizuje udane wycieczki szkolne oraz zielone szkoły na każdą kieszeń i w dowolnym regionie Polski. Zapraszamy do skorzystania z oferty naszego biura turystycznego. nasze biuero ogranizuje zielone szkoły oraz wycieczki dla dzieci oraz grup przedszkolnych. Zorganizowane przez nasze biuro wycieczki szkolne oraz zielone szkoły to gwarancja udanego wypoczynku od codziennych

wycieczki szkolne Warszawa

zajęć szkolnych. W ofercie posiadamy szeroki wybór miejsc na zorganizowanie zielonych szkół oraz wycieczek szkolnych. Nasze wycieczki szkolne do wielu lat cieszą się ogromnym uznaniem i zainteresowaniem nauczycieli oraz pracowników szkół. W ofercie posiadamy wycieczki szkolny jednodniowe oraz tanie wycieczki szkolne. Nasze biuro zorganizuje udane wycieczki szkolne oraz zielone szkoły na każdą kieszeń i w dowolnym regionie Polski. Zapraszamy do skorzystania z oferty naszego biura turystycznego.