Coke Live czyli Kraków się bawi


W czwartek, 20 sierpnia, rozpoczyna się kolejna edycja Coke Live Music Festival. W tym roku największymi gwiazdami będą The Killers i 50 Cent.

Szwajcarscy parlamentarzyści oświadczyli we wtorek, że władze tego kraju postąpiły słusznie, nakazując uwięzienie reżysera Romana Polańskiego na podstawie amerykańskiego nakazu. W sierpniu w Gdańsku odbywać się będzie druga model festiwalu Solidarity of Arts, w ramach którego - 21 sierpnia - na Targu Węglowym odbędzie się wielkie występ zatytułowane Możdżer+. W serwisie Muzzo.pl możecie już posłuchać piosenki "Fantastyczny Lot", zapowiadającej drugi album filatelistyczny grupy Video.W maju Rihanna wyruszy w trasę koncertową po Wielkiej Brytanii. twórczyni ogłosiła, że zagra osiem koncertów, w tym jeden na O2 estrada w Londynie. Sprzedaż biletów rusza już 11 grudnia. Poznaliśmy 10 finalistów tegorocznej edycji Pepsi Vena Music Festival. laureat wyłoniony przy użyciu jury otrzyma 100 tysięcy zł. Jako idol koncertu (10 października) w Łodzi wystąpi szkocki całokształt Glasvegas. Czy Carmen Masoli pójdzie w ślady Susan Boyle? Na razie Włoszka wykonała pierwszy krok ku wielkiej karierze.

"Faith Divides Us - Death Unites Us", nieznany album angielskiej grupy Paradise Lost wylądował na 16. miejscu najlepiej sprzedających się, rockowych płyt w Wielkiej Brytanii.

Alex Kapranos, Nick McCarthy, fatygant Stoddart i Johnny Marr pojawią się gościnnie na nowej płycie Edwyna Collinsa powracającego na scenę po przebytym pięć lat temu wylewie. rozmyślny na 20 listopada przedstawienie guzik z pętelką w krakowskiej Rotundzie nie odbędzie się - poinformował menedżment zespołu.

Specjalnym pokazem filmu Andrzeja Wajdy "Tatarak" rozpocznie się we wtorek wielka retrospektywa dzieł polskiego reżysera w Filmotece Narodowej w Paryżu. Gościem przeglądu będzie sam Wajda. "List do Anny" to tytuł filmu o zamordowanej w 2006 roku rosyjskiej dziennikarce Annie Politkowskiej, który od środy pokazywany jest w kinach we Francji. Promocję filmu z udziałem syna dziennikarki, Ilii Politkowskiego, zorganizowała w środę w Parlamencie Europejskim w Brukseli część Zielonych. Zdjęcia do filmu "Wygrany" w reż. Wiesława Saniewskiego, z Januszem Gajosem i Pawłem Szajdą w rolach głównych, rozpoczęły się w piątek we Wrocławiu i potrwają do końca maja. Wcześniej ekipa pracowała w Warszawie. celuloid to wspólna wyrób lokalny i USA.17 czerwca 2010 roku ruszy pierwsza model Gingerbread Festival, organizowanego za pomocą założycieli Gingerbread Records & Booking - Tobiasza Bilińskiego i Adama Byczkowskiego. Thom Yorke i jego drużyna Atoms For Peace zaskoczyli fanów, wykonując na żywo klasyk Joy Division. Nie było Cię w Chorzowie? Masz doskonałą okazję, by wyniuchać atmosferę koncertów U2! Byłeś w Chorzowie? Przeżyj jeszcze raz ten dreszcz emocji...

Jamajskie rytmy Seana Paula


Prezentujemy najnowszy clip Seana Paula do piosenki "So Fine" promującej płytę "Imperial Blaze".

The RedsKiss: raban i ikra


w dole prezentujemy krakowską grupę The RedsKiss , laureata drugiego finału konkursu Scena Muzzo .

Przesłuchany ws. śmierci byłej żony


Francuski muzyk Bertrand Cantat z grupy Noir Desir został przesłuchany w sprawie tajemniczej śmierci swojej byłej żony.

Już więcej nie zagrają Jacksona


Pop-punkowa ekipa Fall Out Boy zdecydowała, że nie będzie już więcej działać swojej wersji przeboju "Beat It" Michaela Jacksona. Muzycy tłumaczą, że to ich nabożeństwo dla zmarłego w czerwcu króla popu.

Premiera "Furii" przesunięta o tydzień


W związku z żałobą narodową dystrybutor zmienił datę wejścia do kin najnowszego filmu z Melem Gibsonem – "Furia".

nieruchomości żary

nasze biuero ogranizuje zielone szkoły oraz wycieczki dla dzieci oraz grup przedszkolnych. Zorganizowane przez nasze biuro wycieczki szkolne oraz zielone szkoły to gwarancja udanego wypoczynku od codziennych zajęć szkolnych. W ofercie posiadamy szeroki wybór miejsc na zorganizowanie zielonych szkół oraz wycieczek szkolnych. Nasze wycieczki szkolne do wielu lat cieszą się ogromnym uznaniem i zainteresowaniem nauczycieli oraz pracowników szkół. W ofercie posiadamy wycieczki szkolny jednodniowe oraz tanie wycieczki szkolne. Nasze biuro zorganizuje udane wycieczki szkolne oraz zielone szkoły na każdą kieszeń i w dowolnym regionie Polski. Zapraszamy do skorzystania z oferty naszego biura turystycznego. nasze biuero ogranizuje zielone szkoły oraz wycieczki dla dzieci oraz grup przedszkolnych. Zorganizowane przez nasze biuro wycieczki szkolne oraz zielone szkoły to gwarancja udanego wypoczynku od codziennych

wycieczki szkolne Warszawa

zajęć szkolnych. W ofercie posiadamy szeroki wybór miejsc na zorganizowanie zielonych szkół oraz wycieczek szkolnych. Nasze wycieczki szkolne do wielu lat cieszą się ogromnym uznaniem i zainteresowaniem nauczycieli oraz pracowników szkół. W ofercie posiadamy wycieczki szkolny jednodniowe oraz tanie wycieczki szkolne. Nasze biuro zorganizuje udane wycieczki szkolne oraz zielone szkoły na każdą kieszeń i w dowolnym regionie Polski. Zapraszamy do skorzystania z oferty naszego biura turystycznego.