NME: Beyonce nagrała piosenkę dekady


Piosenka "Crazy In Love" zajęła pierwsze miejsce w ranking najlepszych piosenek ostatniej dekady.

W niedzielę, 28 marca, Lady GaGa skończyła 24 lata. nienaganny niespodzianka sprawili jej fani, którzy kupowali ostatnio klaser "The Fame Monster" na tyle często, że wylądował na szczycie zestawienia najpopularniejszych płyt na świecie. grobowiec znajdujący się bez ogródek nad miejscem, w którym pochowano legendę kina - Marilyn Monroe został sprzedany w poniedziałek na aukcji za ponad 4,6 mln dolarów. Nadchodzą trudne czasy dla Mandaryny, Kombii, Natalii Lesz i innych. Sejmowa komisja Kultury i Środków Przekazu pracuje nad ustawą, która ureguluje kwestię playbacku.26 stycznia, członek rządu Kultury i Dziedzictwa Narodowego Bogdan Zdrojewski podpisał rozporządzenie zmieniające rozporządzenie w sprawie udzielania przez własny Instytut Sztuki Filmowej dofinansowania przedsięwzięć z zakresu kinematografii (Dz. U. Nr 219, poz. 1870 ze z.m.). Nowe regulacje umożliwiają m.in. zwiększone dofinansowanie na fabularne filmy historyczne natomiast programy edukacyjne. Rozporządzenie wchodzi w życie po upływie 14 dni od ogłoszenia. Daniel Radcliffe wystąpi w społecznej reklamie skierowanej przeciwko homofobii. 7 i 8 sierpnia 2010 na Placu Zebrań Ludowych w Gdańsku odbędzie się druga wydanie festiwalu MTV. Tym razem, czyn będzie nosiła nazwę festiwal MTV Gdańsk Dźwiga Muzę 2010 - Dance Edition i będzie stała pod znakiem występów znanych didżejów a warsztatów tanecznych, które poprowadzą cenieni choreografowie.

ekipa Arcade Fire nawiązała współpracę z cenionym reżyserem, Spikiem Jonze'em. Efektem będzie krótkometrażowa produkcja.

Zarzut nieumyślnego zabójstwa przeciw dr Conradowi Murrayowi jest zbyt lekki - twierdzą członkowie rodziny zmarłego w czerwcu ubiegłego roku Michaela Jacksona. Halle Berry, Colin Farrell i Matthew Fox dołączyli do grona gwiazd, które będę wręczały w przyszłym roku Złote Globy.

Pod basta września ukaże się koncertowy album "Tina Live" (CD i DVD), którym poniekąd 70-letnia "babcia" Tina Turner podsumowuje ostatnią trasę koncertową. 10. model festiwalu "Ogrody Muzyczne" dedykowana jest Fryderykowi Chopinowi. dzięki cały lipiec na dziedzińcu Zamku Królewskiego w Warszawie odbywać się będą koncerty i spektakle inspirowane twórczością i życiem kompozytora. Gościem festiwalu jest Belgia. Premiera "Tajemnicy Westerplatte" planowana jest na 1 września 2010 - poinformowała Marta Fydrych z biura promocji filmu w reżyserii Pawła Chochlewa.polski celuloid dokumentalny "Popatrz" w reżyserii Adama Palenty zdobył nagrodę na Międzynarodowym Festiwalu Młodego Kina w Petersburgu, dokąd uznano go za maksymalny dokument. skład Gorillaz została oskarżona o naruszenie praw autorskich. Spór dotyczy najnowszego przeboju kapeli, "Stylo". Reżyser "Drogi do szczęście" i "American Beauty", który jest kandydatem na reżysera nowego filmu o Jamesie Bondzie, porzucił na jego zagadnienie plany ekranizacji komiksu "Preacher".

Zagraj na Asymmetry Festival 2010


W dniach 29 kwietnia - 2 maja we wrocławskim klubie Firlej odbędzie się druga edycja Asymmetry Festival. Utalentowani fani ciężkich brzmień, którzy wezmą udział w konkursie Neuro Music, będą mieli okazję pojawić się u boku Jesu czy Helen Money.

Madonna pozwana. z wykorzystaniem sąsiadkę!


Madonna ma kłopoty. Sąsiadka wytoczyła piosenkarce proces.

Farben Lehre: Chłopcy z "Ferajny"


W miejscowości Turek, na trasie Wrocław - Płock, punkrockowcy z grupy Farben Lehre podpisali dziewiczy kontrakt. Jego efektem będzie szykowana na pierwsza zasada października album "Ferajna".

Adamek "pomiędzy żenadą a żałością"?


Sportowym wydarzeniem weekendu była bokserska batalia pośrodku Tomaszem Adamkiem a Andrzejem Gołotą. kłótnia w swoim stylu skomentował Wojtek Łuszczykiewicz, wokalista grupy Video.

Julia Hartwig otrzymała honorowe narodowość Lublina


Wybitna poetka Julia Hartwig otrzymała w poniedziałek honorowe obywatelstwo Lublina - miasta, w którym się urodziła i wychowała. zbiorowisko Lublina przyznała Julii Hartwig ten tytuł w uznaniu dla jej twórczości poetyckiej.

nieruchomości żary

nasze biuero ogranizuje zielone szkoły oraz wycieczki dla dzieci oraz grup przedszkolnych. Zorganizowane przez nasze biuro wycieczki szkolne oraz zielone szkoły to gwarancja udanego wypoczynku od codziennych zajęć szkolnych. W ofercie posiadamy szeroki wybór miejsc na zorganizowanie zielonych szkół oraz wycieczek szkolnych. Nasze wycieczki szkolne do wielu lat cieszą się ogromnym uznaniem i zainteresowaniem nauczycieli oraz pracowników szkół. W ofercie posiadamy wycieczki szkolny jednodniowe oraz tanie wycieczki szkolne. Nasze biuro zorganizuje udane wycieczki szkolne oraz zielone szkoły na każdą kieszeń i w dowolnym regionie Polski. Zapraszamy do skorzystania z oferty naszego biura turystycznego. nasze biuero ogranizuje zielone szkoły oraz wycieczki dla dzieci oraz grup przedszkolnych. Zorganizowane przez nasze biuro wycieczki szkolne oraz zielone szkoły to gwarancja udanego wypoczynku od codziennych

wycieczki szkolne Warszawa

zajęć szkolnych. W ofercie posiadamy szeroki wybór miejsc na zorganizowanie zielonych szkół oraz wycieczek szkolnych. Nasze wycieczki szkolne do wielu lat cieszą się ogromnym uznaniem i zainteresowaniem nauczycieli oraz pracowników szkół. W ofercie posiadamy wycieczki szkolny jednodniowe oraz tanie wycieczki szkolne. Nasze biuro zorganizuje udane wycieczki szkolne oraz zielone szkoły na każdą kieszeń i w dowolnym regionie Polski. Zapraszamy do skorzystania z oferty naszego biura turystycznego.