"Metro": kolejarze ostro walczą o pasażerów


Już w połowie grudnia najszybszymi i najdroższymi pociągami w Polsce będą mogli jeździć studenci, emeryci i renciści, korzystając z 37-proc. ulgi. towarzystwo PKP Przewozy Regionalne na działanie konkurencji odpowiada kolejnymi promocjami - zauważa "Metro".

X polski zjazd Logistyczny 1500 minut dyskusji, 500 potwierdzonych uczestników, 50 wystąpień tematycznych, 35 wystawców, natomiast 9 prezentacji plenarnych tak w liczbach zapowiada się 10 jubileuszowy nasz ... Moskwa podyktowała spółce brytyjskiego BP nowe zdolność zachowania złóż gazu na Syberii. towarzystwo BP nie straci koncesji, jeżeli weźmie do spółki Gazprom. Do polskich sklepów wejdą urzędnicy trzech ministerstw i UOKiK. Zbadają, czy cena mięsa lub mleka nie jest za wysoka. jeśli tak, napiętnują to w prasie i telewizji. Z pomysłu ministra Marka Sawickiego (PSL) drwi koalicyjna POJak poinformował brama Spraw Zagranicznych, Parlament Europejski przyjął rezolucję zachęcającą państwa członkowskie do wpisania finansowania technologii o niskiej emisji dwutlenku węgla na listy priorytetów na lata 2010-2020. 6 stycznia 2010 r. zostało opublikowane rozporządzenie KE nr 6/2010 z 5 stycznia 2010 r. o wszczęciu przeglądu rozporządzeń Rady nr 1292/2007 i nr 367/2006, nakładających ostateczne cła antydumpingowe i wyrównawcze na przywóz do UE folii z politereftalanu etylenu (folii PET) pochodzącej z Indii, i rozszerzających te cła na przywóz tego produktu wysyłanego między innymi z Izraela.

\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"

czytaj dalejJak poinformowała „Rzeczpospolita”, RWE, E.ON i Vattenfall wyemitowały w 2009 r. w Europie najwięcej dwutlenku węgla.

Uda się zaoszczędzić na budowie Trasy Słowackiego w Gdańsku. To ważna inwestycja ze względu na Euro 2012. Wykonanie potrzebnej dokumentacji będzie o mnogość tańsze, niż wcześniej ... zakład pracy Energetyki Cieplnej z Jeleniej górska kraina zamknie ciepłownie Zabobrze - jedno z dwóch dużych źródeł ciepła w mieście, drugie – Elektrociepłownia gród zostanie na cacy zmodernizowane – informuje „Polska Gazeta Wrocławska”.

Iran zrezygnuje z planu wymiany swoich zapasów uranu na paliwo do reaktora badawczego w Teheranie, uzgodnionego z Turcją i Brazylią, jeżeli USA nałożą na niego nowe sankcje - oświadczył w niedzielę przewodniczący parlamentu Ali Laridżani. Związkowcy firmy Energa w woj. warmińsko-mazurskim rozpoczęli w środę dwugodzinny strajk - poinformował PAP związkowiec Jarosław Szunejko. On 24 May 2007 the Polish Parliament accepted the Ministry of Economy's bill on the termination of Long-Term Power Purchase Agreements (so called "KDT"). The solutions proposed by the Ministry of Economy will help to remove one of the main barriers to a growth of competition on the electricity market in Poland.W środę wieczorem, w wieku 45 lat, zmarł poseł koła parlamentarnego "Polska Plus" Piotr Krzywicki. Iran rozpoczął we wtorek produkcję znacznie wzbogaconego uranu - poinformowała państwowa TV irańska al-Alam. W ostatnich dniach zarządy kolei estońskich i łotewskich porozumiały się z kolejami rosyjskimi (RŻD) odnośnie zasad tranzytu rosyjskich towarów za pomocą terytoria tych krajów – czytamy w ...

Niemiecka poczta będzie rozwijać net placówek


Bliżej do klienta W tym roku Deutsche Post będzie znacznie poszerzało swoją sieć na terenie całych Niemiec. Chce w ten sposób zwiększyć dostępność swoich usług dla klientów ...

Tauron ogłosił zamiar przeprowadzenia oferty publicznej przy użyciu MSP


Tauron Polska Energia ogłosiła dziś, że jej akcjonariusz większościowy - Skarb Państwa - zamierza wywiązać się pierwszą ofertę publiczną akcji spółki w Polsce, a sama towarzystwo zamierza ubiegać się o dopuszczenie do notowań i obrotu na rynku podstawowym Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie.

Tauron ma centralną bazę dokumentów


Tauron stworzył tzw. termin room, czyli centralną bazę dokumentów. Ułatwi ona przeprowadzenie procesu due diligence związanego z przygotowaniem do debiutu giełdowego i przekształceniami własnościowymi spółek wchodzącymi w drużyna grupy.

Mierzyn: kapitał przepadły, mieszkań nie ma


- Straciliśmy wszystko, a deweloper zostawił nas bez mieszkań i z kredytami na karku - mówi Magdalena Kosobucka, reprezentująca ok. 100 osób, które miały się wprowadzić do mieszkań przy ul. Grafitowej w Mierzynie

Biełenergo grozi odcięciem zasilania Kaliningradu i krajów nadbałtyckich


Jak poinformowała Informacyjna Agencja Radiowa, białoruski koncern energetyczny Biełenergo zapowiada pozbawienie tranzytu rosyjskiej energii elektrycznej do Kaliningradu i krajów nadbałtyckich.

nieruchomości żary

nasze biuero ogranizuje zielone szkoły oraz wycieczki dla dzieci oraz grup przedszkolnych. Zorganizowane przez nasze biuro wycieczki szkolne oraz zielone szkoły to gwarancja udanego wypoczynku od codziennych zajęć szkolnych. W ofercie posiadamy szeroki wybór miejsc na zorganizowanie zielonych szkół oraz wycieczek szkolnych. Nasze wycieczki szkolne do wielu lat cieszą się ogromnym uznaniem i zainteresowaniem nauczycieli oraz pracowników szkół. W ofercie posiadamy wycieczki szkolny jednodniowe oraz tanie wycieczki szkolne. Nasze biuro zorganizuje udane wycieczki szkolne oraz zielone szkoły na każdą kieszeń i w dowolnym regionie Polski. Zapraszamy do skorzystania z oferty naszego biura turystycznego. nasze biuero ogranizuje zielone szkoły oraz wycieczki dla dzieci oraz grup przedszkolnych. Zorganizowane przez nasze biuro wycieczki szkolne oraz zielone szkoły to gwarancja udanego wypoczynku od codziennych

wycieczki szkolne Warszawa

zajęć szkolnych. W ofercie posiadamy szeroki wybór miejsc na zorganizowanie zielonych szkół oraz wycieczek szkolnych. Nasze wycieczki szkolne do wielu lat cieszą się ogromnym uznaniem i zainteresowaniem nauczycieli oraz pracowników szkół. W ofercie posiadamy wycieczki szkolny jednodniowe oraz tanie wycieczki szkolne. Nasze biuro zorganizuje udane wycieczki szkolne oraz zielone szkoły na każdą kieszeń i w dowolnym regionie Polski. Zapraszamy do skorzystania z oferty naszego biura turystycznego.