Nelly Furtado pragnie więcej


Nelly Furtado nagrała kolejny clip promujący najnowszą hiszpańskojęzyczną płytę "Mi Plan". Klip do utworu "MĂĄs" ("Więcej") możecie już patrzeć na stronach INTERIA.PL.

HBO przestawia nowy, olśniewający serial dziejowy "Spartakus: Krew i piach", wyprodukowany przy użyciu Starz Entertainment. Najsłynniejszy rzymski buntownik ery Republiki - Spartakus - ucieleśniony siłą do szkoły gladiatorów musi codziennie walczyć na śmierć i życie ze swoimi wrogami zarówno na arenie, jak i w jej kuluarach. Premiera serialu odbędzie się w sobotę, 19 czerwca, o godz. 22.00 w HBO i HBO HD. Pete Townshend obawia się, że powikłanie ze słuchem już wkrótce położą kres jego karierze. Najbliższy sfera programu "You Can Dance" poświęcony będzie castingowi jaki odbył się w Krakowie. Już dziś zapraszamy do obejrzenia dwóch materiałów, które widzowie telewizji TVN zobaczą nie prędzej w środę wieczór! Ich bohaterami będą Tomasz Barański (były chłopak znanej tancerki Edyty Herbuś) i świetny zespół krumpowy, którego występ zachwycił jurorów!W środę, 7 kwietnia w warszawskiej Sali Kongresowej wystąpi Pete Doherty. W sprzedaży właśnie pojawiły się bilety na koncert. na przestrzeni niedawnego koncertu w Japonii grupa Blur została obrzucona… serami. Błagania fanów zostały wysłuchane - Edyta Bartosiewicz jesienią wyda nową płytę! To oficjalna informacja!

W najbliższy piątek, 5 marca, na ekrany kin Orange IMAX trafi trójwymiarowa "Alicja w krainie czarów" - najnowsza produkcja jednego z najoryginalniejszych współczesnych reżyserów, Tima Burtona.

dziś (10 stycznia) odbywa się XVIII zwieńczenie Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Po raz drugi orkiestra z czerwonymi serduszkami gra dla dzieci z chorobami onkologicznymi. Lechistan premiera filmu "Yodok Stories" (Historie z Yodok), w reżyserii Andrzeja Fidyka, odbędzie się w piątek w Gdańsku. dowód ten został nagrodzony na tegorocznym Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Jerozolimie.

popularny reżyser Quentin Tarantino ma intencja finalizować karierę i zaplanować rodzinę. Życie nie oszczędza rodziny Forresterów. Ich rodzinna firma jest na skraju bankructwa. Alfred niespecjalnie się tym przejmuje, bo całą swoją uwagę poświęca Marjon. Manfred bierze sprawy w swoje ręce i udaje się po asystent do, wprawdzie interesownej niż on sam, byłej żony - Sjuzan Tejlor. Michael Jackson, Madonna i Prince - symbole epoki, które nieugięty się ponadczasowymi ikonami muzyki pop.4 czerwca ukaże się składankowy album grupy Simply Red zatytułowany "Songs Of Love". Ruszyły przygotowania do kolejnej, już 12. edycji iławskiej Famy Rock Festival. Guy Ritchie zrezygnował z reżyserii planowanego filmu akcji "Lobo", by móc w pełni skoncentrować się na realizacji sequela "Sherlocka Holmesa" - poinformował wytwórca obrazu.

sylwek z gwiazdami clubbingu!


W sylwestrową noc na falach klubowych stacji Miasta Muzyki swoje sety zagra czołówka didżejów z najmodniejszych wytwórni. Przygotowaliśmy asortyment setów, który powinien dogodzić chociażby w najwyższym stopniu wybrednego klubowicza. Na parkiet zapraszamy od 21:00 i obiecujemy, że nie zejdziecie z niego poprzednio 4:00!

Bono: Jestem przepłacany


lider irlandzkiej grupy rockowej U2, którego bogactwo szacuje się na 400 milionów funtów, twierdzi, że jest "przepłacany" i "zbyt nagminnie nagradzany".

nowy album Kobranocki


Na 5 czerwca zaplanowana jest premiera nowego albumu grupy Kobranocka. Krążek zatytułowany będzie "Spox!".

Elvis żyje!


Nie, nie widziałem Króla w siedlisko handlowym i nie mam żadnych dowodów na to, że ukrywa się na prywatnej wysepce na Pacyfiku. Wiem za to na pewno, że żyje w setkach, może poniekąd tysiącach naśladowców i niezmiennie inspiruje. poniekąd tych, których o cześć dla Presley'a trudno podejrzewać.

"Dźwięki muzyki" w kinie i pod chmurką


"Dźwięki muzyki" to jedna z najpopularniejszych sekcji Krakowskiego Festiwalu Filmowego. Podczas jubileuszowej edycji imprezy, która rozpocznie się już za 10 dni, filmy o muzyce i o muzykach zostaną pokazane w dwóch odsłonach - tradycyjnie w kinach oraz w główny punkt miasta, pod gołym niebem.

nieruchomości żary

nasze biuero ogranizuje zielone szkoły oraz wycieczki dla dzieci oraz grup przedszkolnych. Zorganizowane przez nasze biuro wycieczki szkolne oraz zielone szkoły to gwarancja udanego wypoczynku od codziennych zajęć szkolnych. W ofercie posiadamy szeroki wybór miejsc na zorganizowanie zielonych szkół oraz wycieczek szkolnych. Nasze wycieczki szkolne do wielu lat cieszą się ogromnym uznaniem i zainteresowaniem nauczycieli oraz pracowników szkół. W ofercie posiadamy wycieczki szkolny jednodniowe oraz tanie wycieczki szkolne. Nasze biuro zorganizuje udane wycieczki szkolne oraz zielone szkoły na każdą kieszeń i w dowolnym regionie Polski. Zapraszamy do skorzystania z oferty naszego biura turystycznego. nasze biuero ogranizuje zielone szkoły oraz wycieczki dla dzieci oraz grup przedszkolnych. Zorganizowane przez nasze biuro wycieczki szkolne oraz zielone szkoły to gwarancja udanego wypoczynku od codziennych

wycieczki szkolne Warszawa

zajęć szkolnych. W ofercie posiadamy szeroki wybór miejsc na zorganizowanie zielonych szkół oraz wycieczek szkolnych. Nasze wycieczki szkolne do wielu lat cieszą się ogromnym uznaniem i zainteresowaniem nauczycieli oraz pracowników szkół. W ofercie posiadamy wycieczki szkolny jednodniowe oraz tanie wycieczki szkolne. Nasze biuro zorganizuje udane wycieczki szkolne oraz zielone szkoły na każdą kieszeń i w dowolnym regionie Polski. Zapraszamy do skorzystania z oferty naszego biura turystycznego.