Bill Pullman wróci do "Dnia Niepodległości"?


Bill Pullman obawia się, że nie otrzyma propozycji powrotu do sequeli filmu "Dzień Niepodległości".

płyta "The Fame" Lady GaGa, jeden z największych przebojów kończącego się powoli 2009 roku (ponad 4 miliony sprzedanych egzemplarzy), pod basta listopada raz jeszcze trafi do sklepów. Reedycja, zatytułowana "The Fame: Monster", brzmieć będzie zarazem aż 8 premierowych piosenek! Przedstawiciele amerykańskiej wytwórni płytowej Jive Records srogo zaprzeczyli pogłoskom o rzekomym wydaniu nowego albumu Britney Spears, kto proszek dotrzeć do sklepów w maju. najpóźniejszy film Anny Jadowskiej "Z miłości" to historia dwudziestoletniej Eweliny, która co do jednego z mężem decyduje się zagrać w filmie porno. W głównej roli zobaczymy Martę Nieradkiwicz, której towarzyszą: Wojciech Niemczyk, Ewa Szykulska i Daniel Olbrychski. obraz powinien przybyć na ekrany kin w drugiej połowie 2010 roku.Występem w Toruniu (już oprotestowanym) swoją trasę koncertową dziś (30 kwietnia) rozpoczyna Doda. W sieci pojawił się celuloid zapowiadający "Rock'n'Roll Palace Tour", na którym wokalistka ma ponoć opowiedzieć oprawę do tego czasu znaną lecz wciąż z występów zachodnich gwiazd. skład U2 być może zadziać aż 150 milionów dolarów z powodu odwołania swojej trasy koncertowej "360 Tour". Zespół zdecydował się przełożyć światowe tournee ze względu na postać zdrowia Bono, frontmana grupy. "Tańczący z wilkami" Kevina Costnera trafi na Broadway.

Dziś - decyzją Zgromadzenia Ogólnego Narodów Zjednoczonych - obchodzimy Światowy Dzień Telewizji.

Francuski skaut muzyki elektronicznej - Jean Michel Jarre - 1 marca 2010 roku zagra w katowickim "Spodku". Bilety już w sprzedaży. W środę, 11 listopada, z okazji Święta Niepodległości, o godz. 20. widownia Dwójki obejrzą widowisko telewizyjne "Kabaretowa Noc Listopadowa", które będzie transmitowane z Teatru Muzycznego w Gdyni.

W wieku 94 lat zmarł na zapłon płuc legendarny gitarzysta i producent gitar Les Paul. Peter Buck i Gary Lightbody nagrywają płytę z muzyką country. Już w piątek, 6 listopada, w Warszawie i dzień dalej w Krakowie odbędzie się "Novembeer Thrash Fest" z udziałem mistrzów podchmielonego thrashu z niemieckiej grupy Tankard.W niedzielę, 10 stycznia odbywa się finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Spędzić go można również z ekipą serwisu Czat.onet.pl. 13-letnia idol tragikomedii "Mała Miss" Abigail Breslin zadebiutuje na Broadwayu. Lo-fi, noise-pop, indie, awangarda, elektronika, psychodela to wprost przeciwnie niektóre z określeń, które próbują ująć istotę muzyki Railcars z San Francisco. Amerykanie w połowie stycznia zagrają dwa koncerty odwiedzając Wrocław i Kraków.

"BrzydUla": zobacz teaser nowej serii!


"BrzydUla" wraca na antenę TVN już 7 września. tymczasem przedstawiamy zwiastun nowej serii.

Klasyki Pink Floyd na żywo


Pod koniec stycznia 2010 roku na czwórka koncerty do polski przyjedzie apiać The Australian Pink Floyd Show, reklamowany w charakterze "najlepszy tribute show na świecie".

Zmarł reżyser Paul Wendkos


W wieku 87 lat zmarł amerykański reżyser Paul Wendkos. Bezpośrednią przyczyną zgonu była infekcja płuc.

Posłuchaj nowej piosenki Katie Melua


W serwisie Muzyka.onet.pl możecie posłuchać nowego singla Katie Melua.

Reżyser "Zombieland" w "Mission: Impossible 4"?


Ruben Fleischer, reżyser komediowego horroru "Zombieland" jest obecnie jednym z najgorętszych nazwisk Hollywood. Wśród jego przyszłych planów znalazła się ponoć czwarta część "Mission: Impossible".

nieruchomości żary

nasze biuero ogranizuje zielone szkoły oraz wycieczki dla dzieci oraz grup przedszkolnych. Zorganizowane przez nasze biuro wycieczki szkolne oraz zielone szkoły to gwarancja udanego wypoczynku od codziennych zajęć szkolnych. W ofercie posiadamy szeroki wybór miejsc na zorganizowanie zielonych szkół oraz wycieczek szkolnych. Nasze wycieczki szkolne do wielu lat cieszą się ogromnym uznaniem i zainteresowaniem nauczycieli oraz pracowników szkół. W ofercie posiadamy wycieczki szkolny jednodniowe oraz tanie wycieczki szkolne. Nasze biuro zorganizuje udane wycieczki szkolne oraz zielone szkoły na każdą kieszeń i w dowolnym regionie Polski. Zapraszamy do skorzystania z oferty naszego biura turystycznego. nasze biuero ogranizuje zielone szkoły oraz wycieczki dla dzieci oraz grup przedszkolnych. Zorganizowane przez nasze biuro wycieczki szkolne oraz zielone szkoły to gwarancja udanego wypoczynku od codziennych

wycieczki szkolne Warszawa

zajęć szkolnych. W ofercie posiadamy szeroki wybór miejsc na zorganizowanie zielonych szkół oraz wycieczek szkolnych. Nasze wycieczki szkolne do wielu lat cieszą się ogromnym uznaniem i zainteresowaniem nauczycieli oraz pracowników szkół. W ofercie posiadamy wycieczki szkolny jednodniowe oraz tanie wycieczki szkolne. Nasze biuro zorganizuje udane wycieczki szkolne oraz zielone szkoły na każdą kieszeń i w dowolnym regionie Polski. Zapraszamy do skorzystania z oferty naszego biura turystycznego.