Kto zabił dziennikarza?


chwytający się muzyką rap żurnalista Sam Ferguson został zastrzelony w piątek (14 sierpnia) w Miami na Florydzie. denat proszek sprzeczka z raperem Rickiem Rossem.

celuloid "Orkiestra niewidzialnych instrumentów", w którym zagrali m.in. Jan Machulski, Edward Linde-Lubaszenko i Lesław Żurek, miał w poniedziałek, 25 stycznia, premierę w Warszawie. To "opowieść o przekroczeniu granicy między miłością a obsesją" - tłumaczyli twórcy. Coraz w wyższym stopniu widoczne jest promowanie najnowszej polskiej kinematografii w formie zbioru filmów na płycie DVD. Przykład stanowi świeżo wydana model DVD: "Polish Docs 2010", która powstała dzięki Krakowskiej Fundacji Filmowej - czytamy na stronach Polishdocs.pl. W najbliższą sobotę (17 października) w Hali Widowiskowo-Sportowej MCKiS w Jaworznie odbędzie się filantropijny przedstawienie "Nie lękajcie się". Piosenki z oratoryjnego "Tryptyku Świętokrzyskiego" zaśpiewają soliści, którzy dawno odnosili największe sukcesy z Piotrem Rubikiem.Od 16 do 30 maja w Katowicach będzie można oglądać filmy łączące to, co popularne, z tym, co niszowe i awangardowe. festiwal Filmów Kultowych odbędzie się w Katowicach już po raz 13. Poznaliśmy kolejne szczegóły tragicznej śmierci Stephena Gately'ego z grupy Boyzone. jankeski aktor Johnny Depp i serbski reżyser Emir Kusturica będą musieli przyuczyć się hiszpańskiego do pracy przy filmie poświęconym postaci legendarnego przywódcy partyzantki chłopskiej w okresie rewolucji meksykańskiej z lat 1910-17, Pancho Villi.

Jerzy Trela otrzymał w poniedziałek honorową nagrodę "Kowadła", przyznaną przez krakowskie stowarzyszenie Kuźnica w uznaniu "wielkości jego sztuki wyznaczającej rangę polskiego aktorstwa".

John Stamos pilnie przygotowuje się do roli w serialu Glee. laureat Oscara, Martin Scorsese, po raz kolejny będzie kreował twardy, płci męskiej wizerunek. Tym pospołu jego dorobek będzie miało nieco mniejszy i krótszy wymiar. wyborny reżyser podjął się zadania wyreżyserowania krótkiego filmu reklamowego nowego męskiego zapachu Chanel.

Na 5 czerwca zaplanowana jest premiera nowego albumu grupy Kobranocka. Krążek zatytułowany będzie "Spox!". Trwa kolejny półfinał "Mam talent!", który wyłoni dwóch następnych uczestników wielkiego finału. dziewiczy październikowy numer "Przekroju" będzie już miał nowego wydawcę. Grzegorz Hajdarowicz, przedsiębiorca i producent filmowy z Krakowa, kupił tygodnik od Edipresse Polska.Ogłoszone zostały nominacje do najważniejszych polskich nagród branży muzycznej - "Fryderyków". Katarzyna Nosowska i zespół Hey mogą się cieszyć aż 10 szansami na zdobycie statuetki. agencja New Music Art Production tudzież management grupy Beat Assailant informują, iż popis planowany na 24 stycznia 2010 roku w Centralnym Basenie Artystycznym zostaje definitywnie odwołany z powodów niezależnych od organizatora. "Dźwięki muzyki" to jedna z najpopularniejszych sekcji Krakowskiego Festiwalu Filmowego. na przestrzeni jubileuszowej edycji imprezy, która rozpocznie się już za 10 dni, filmy o muzyce i o muzykach zostaną pokazane w dwóch odsłonach - tradycyjnie w kinach i w środek miasta, pod gołym niebem.

ostrzał na koncercie


Przed występem rapera Waka Flocka Flame'a w Gary w stanie Indiana doszło do strzelaniny.

Gazpacho: Nowe terminy


Znamy już nowe terminy koncertów norweskiej grupy Gazpacho, które przełożono ze względu na żałobę narodową.

Pharrell Williams pisze piosenki dla Steve'a Carella


Pharrell Williams skomponuje muzykę do animacji "Despicable Me".

Eurowizja: Kim są finaliści?


Komisja Konkursowa Krajowych Eliminacji 55. Konkursu Piosenki Eurowizji Oslo 2010 spośród ponad 120 kandydatur wybrała tylko cztery kompozycje. na dole znajdziecie informacje na materia wykonawców, którzy powalczą o wyjazd do stolicy Norwegii.

Jay-Z wybrał singel


Jay-Z wybrał kolejne nagranie, które promuje jego nowy klaser "Blueprint 3". żart nosi tutuł "Hate".

nieruchomości żary

nasze biuero ogranizuje zielone szkoły oraz wycieczki dla dzieci oraz grup przedszkolnych. Zorganizowane przez nasze biuro wycieczki szkolne oraz zielone szkoły to gwarancja udanego wypoczynku od codziennych zajęć szkolnych. W ofercie posiadamy szeroki wybór miejsc na zorganizowanie zielonych szkół oraz wycieczek szkolnych. Nasze wycieczki szkolne do wielu lat cieszą się ogromnym uznaniem i zainteresowaniem nauczycieli oraz pracowników szkół. W ofercie posiadamy wycieczki szkolny jednodniowe oraz tanie wycieczki szkolne. Nasze biuro zorganizuje udane wycieczki szkolne oraz zielone szkoły na każdą kieszeń i w dowolnym regionie Polski. Zapraszamy do skorzystania z oferty naszego biura turystycznego. nasze biuero ogranizuje zielone szkoły oraz wycieczki dla dzieci oraz grup przedszkolnych. Zorganizowane przez nasze biuro wycieczki szkolne oraz zielone szkoły to gwarancja udanego wypoczynku od codziennych

wycieczki szkolne Warszawa

zajęć szkolnych. W ofercie posiadamy szeroki wybór miejsc na zorganizowanie zielonych szkół oraz wycieczek szkolnych. Nasze wycieczki szkolne do wielu lat cieszą się ogromnym uznaniem i zainteresowaniem nauczycieli oraz pracowników szkół. W ofercie posiadamy wycieczki szkolny jednodniowe oraz tanie wycieczki szkolne. Nasze biuro zorganizuje udane wycieczki szkolne oraz zielone szkoły na każdą kieszeń i w dowolnym regionie Polski. Zapraszamy do skorzystania z oferty naszego biura turystycznego.