krytyka umiejętności młodych brytyjskich dziennikarzy


Młodzi brytyjscy dziennikarze są niedokształceni w kluczowych dla tej profesji dziedzinach - wynika z raportu organizacji edukacyjnej Skillset.

Disney Co. jest liderem dorocznego zestawienia gigantów medialnych, przygotowywanego z wykorzystaniem berliński ośrodek przejmujący Institut für Medien-und Kommunikationspolitik. Stanisław Janecki, współpracownik radiowej Trójki i Jerzy Kisielewski, współpracujący z Programem II zostali zawieszeni w obowiązkach do końca kampanii wyborczej - zdecydował zarząd Polskiego Radia. Obu współpracownikom zarzucono złamanie uchwały o apolityczności. Onet.pl uruchomił komplet naczyń stołowych rozrywkowo-społecznościowy Quizon.pl, zawierający kilkaset quizów w wersji przeglądarkowej i na komórkę.telewizja Lechistan SA znów chce mieć kanał TVP Parlament. – Chcielibyśmy uruchomić ten kanał w ciągu kilku tygodni – zapowiada Daniel Jabłoński, p.o. orędownik TVP. nadajnik Tok FM z początkiem lutego zmieni ramówkę i prowadzących pasma wieczorne. Na zagospodarowanie niedzielnego pasma w godz. 21-23, po magazynie satyrycznym "Woobie Doobie", rozgłośnia ogłosiła konkurs wśród słuchaczy. Pięć osób ma szansę na posada prezesa Telewizji Polskiej. klaster nadzorcza spółki wyeliminowała dzień wczorajszy 23 kandydatów.

Dziennikarze śledczy Paweł Reszka i Michał Majewski od kwietnia br. mają pisać dla "Rzeczpospolitej" (Presspublica).

Między 300, a 500 - tak wiele osób miałoby zostać zwolnionych z Polskiego Radia - w środę zarząd spółki zatwierdził harmonogram wprowadzania restrukturyzacji. Jak podkreślił eksponent radia Radosław Kazimierski spółka przygotowuje się w ten sposób na trudne czasy. W sobotę i niedzielę rosyjskie massmedia szeroko informowały o katastrofie polskiego samolotu prezydenckiego i żałobie w Polsce. Telewizje uznały to okoliczność za tak ważne, że podporządkowały mu charakter programów.

Przychody Grupy Agora w pierwszym półroczu br. wyniosły 572,2 mln zł i były o 12,9 proc. niższe od osiągniętych w pierwszym półroczu 2008 roku. Szymon Jadczak i Maciej Kuciela z TVN tudzież Wojciech Cieśla z "Dziennika" to laureaci tegorocznych nagród w kategoriach: nius i Dziennikarstwo Śledcze. Miesięcznik ”Enter – najlepsze programy” (Burda media Polska) zadebiutuje w nakładzie 150 tys. egz.periodyk Tribune Co. nie otrzyma od sądu nadzorującego proces upadłościowy zgody na program bonusów i premii dla kardy kierowniczej – podał serwis Editor & Publisher. 14 stacji Miasta Muzyki znalazło się na testowej wersji platformy Gaga, która umożliwia dostęp do rozgłośni przy użyciu telefony komórkowe. ITI Neovision, telefonistka platformy N, tworzy usługę satelitarną telewizornia na kartę HD

Kontrowersyjna program zniknęła z Tok FM


nadajnik Tok FM zrezygnowało z niedzielnej audycji satyrycznej "Woobie Doobie".

Strajk w firmie Berlusconiego


pracownicy włoskiej grupy telewizyjnej Mediaset (m.in. Canale 5, Włochy 1) strajkowali w piątek w proteście naprzeciw zwolnieniom.

Mecze polskich szczypiornistów w otwartym Polsacie


Polsat na pięciu antenach relacjonować będzie mistrzostwa Europy w piłce ręcznej mężczyzn, które rozpoczną się we wtorek w Austrii.

miliard odsłon dziennie na YouTube


Społecznościowy komplet naczyń stołowych wideo YouTube ogłosił, że notuje nad 1 mld odsłon dziennie.

Nowa ramówka TVN: "Mam talent" i "Generał"


W jesiennej ramówce TVN-u pojawią się dwa nowe seriale. Stacja szykuje też nowe filmy dokumentalne i fabularne.

nieruchomości żary

nasze biuero ogranizuje zielone szkoły oraz wycieczki dla dzieci oraz grup przedszkolnych. Zorganizowane przez nasze biuro wycieczki szkolne oraz zielone szkoły to gwarancja udanego wypoczynku od codziennych zajęć szkolnych. W ofercie posiadamy szeroki wybór miejsc na zorganizowanie zielonych szkół oraz wycieczek szkolnych. Nasze wycieczki szkolne do wielu lat cieszą się ogromnym uznaniem i zainteresowaniem nauczycieli oraz pracowników szkół. W ofercie posiadamy wycieczki szkolny jednodniowe oraz tanie wycieczki szkolne. Nasze biuro zorganizuje udane wycieczki szkolne oraz zielone szkoły na każdą kieszeń i w dowolnym regionie Polski. Zapraszamy do skorzystania z oferty naszego biura turystycznego. nasze biuero ogranizuje zielone szkoły oraz wycieczki dla dzieci oraz grup przedszkolnych. Zorganizowane przez nasze biuro wycieczki szkolne oraz zielone szkoły to gwarancja udanego wypoczynku od codziennych

wycieczki szkolne Warszawa

zajęć szkolnych. W ofercie posiadamy szeroki wybór miejsc na zorganizowanie zielonych szkół oraz wycieczek szkolnych. Nasze wycieczki szkolne do wielu lat cieszą się ogromnym uznaniem i zainteresowaniem nauczycieli oraz pracowników szkół. W ofercie posiadamy wycieczki szkolny jednodniowe oraz tanie wycieczki szkolne. Nasze biuro zorganizuje udane wycieczki szkolne oraz zielone szkoły na każdą kieszeń i w dowolnym regionie Polski. Zapraszamy do skorzystania z oferty naszego biura turystycznego.