potomek miało 40 stopni, doktor odmówił pomocy


Wstrząsająca opowiadanie ludzkiej znieczulicy w szpitalu na radomskiej Gołębiówce. Jeden z lekarzy odmówił pomocy 2,5-letniej dziewczynce z wysoką gorączką. Powód? Do szpitala przyprowadziła ją babcia, a nie rodzice.

Wrócił pierwotny Jarosław Kaczyński – ogłosiła Julia Pitera. – Jego naturą jest to, co wiedzieliśmy dziś: źle się czuje, gdy nie krzyczy – oceniła posłanka PO w "Faktach po Faktach" TVN24. Adam Bielan PiS tłumaczył podniesiony głosowanie prezesa w zalanym Jaśle niekompetencją rządu. - Każdy z nas, jeżeli się w tym miejscu znalazł i usłyszał to, co usłyszał, byłby zdenerwowany - stwierdził Sześcioletni Sam Pointon został dyrektorem ds. zabawy w Muzeum Kolei w angielskim Yorku, po tym gdy nadesłał do instytucji gawęda o pracę, skuszony ogłoszeniem o poszukiwaniu nowego dyrektora. ABW podsłuchując pertraktacje Wojciecha Sumlińskiego działała sprzecznie z prawem - twierdzi Roman Giertych. Mecenas, który był pełnomocnikiem podejrzanego twierdzi, że i on w czasie, jak telefon był na podsłuchu, rozmawiał kilkadziesiąt plagi z Sumlińskim. - W pierwszy dzień tygodnia złożę zawiadomienie do prokuratury, nie jest dozwolone podsłuchiwać rozmów adwokata z oskarżonym - tłumaczy Giertych. Dodaje, że w każdym cywilizowanym kraju jest to przestępstwem.Lek, który obniża ciśnienie tętnicze krwi zapobiega demencji skuteczniej, niż początkowo przypuszczano - informuje "British Medical Journal". Ciało żony prezydenta Lecha Kaczyńskiego nie zostało jeszcze zidentyfikowane - donosi filia Ria Novosti cytując polskiego ambasadora w Rosji. Potwierdza to nasze wcześniejsze doniesienia, że Jarosław Kaczyński, brat tragicznie zmarłego prezydenta w sobotę nie zidentyfikował w Smoleńsku ciała Pierwszej Damy. Wycinki kości z ciała Krzysztofa Olewnika, które pobrano w 2006 r. zniknęły - poinformował w rozmowie z "Dziennikiem Gazetą Prawną" minister sprawiedliwości Krzysztof Kwiatkowski. chwilowo biegły sprawdzi, czy brakuje ich w ciele ekshumowanym z płockiego cmentarza.

Incydentem zakończyła się zebranie prasowa z udziałem księdza Tadeusza Isakowicza-Zaleskiego w Kijowie. wywiad uniemożliwili zwolennicy upamiętnienia Stepana Bandery z nacjonalistycznej partii Swoboda.

prawdziwość o zbrodni katyńskiej w najwyższym stopniu nie jest wystarczająco potrzebna stosunkom rosyjsko-polskim, ale samym Rosjanom - mówi w rozmowie z tvn24.pl Aleksander Gurjanow z rosyjskiego Memoriału. Bez prawdy o Katyniu i innych zbrodniach nie będzie normalnej Rosji. legion stawia na politykę zagraniczną. Klub z ul. Łazienkowskiej zakupił czwartego już nie polskiego piłkarza w letnim okienku transferowym. We wtorek popołudniu na stołecznym Okęciu wylądował Portugalczyk Manu. Skrzydłowy i szkodliwy pomoc ma być transferowym hitem Legii.

Generał Wojciech Jaruzelski i ośmiu pozostałych członków WRON dostało w styczniu emeryturę mniejszą o niemal połowę - dowiedziało się tvn24.pl. Obniżono też świadczenia dla 24 tys. byłych oficerów służb specjalnych. Sześć dni temu wiarygodny swego zapowiadał, że "CBA nie pęka i do ostatniej chwili będzie działać". Dziś zadziała inna obietnica - premiera, że to najprawdopodobniej ostatnie chwile Mariusza Kamińskiego w fotelu szefa CBA. Kim jest człowiek, który obalił już jeden rząd i - jak mówi Andrzej Halicki z PO - "obtoczony granatami demoluje następny"? - Gdybym był cyniczny, to bym powiedział: nie głosujcie na Jarosława Kaczyńskiego, bo on opowiada się za likwidacją szpitali - tak Donald Tusk skomentował przyczyny procesu wyborczego, jaki PO wytoczyła PiS. Premier cieszy się też z poparcia, jakie Włodzimierz Cimoszewicz udzielił Bronisławowi Komorowskimu. – Ja bym na to nie patrzył jak na jakieś polityczne gry - przekonywał.Prezydent szczecina Piotr Krzystek z Platformy Obywatelskiej ściga krytykujących go internautów. Zwrócił się do prokuratury z wnioskiem ustalenie i przekazanie danych użytkowników forum, na którym został nazwany m.in. "kompletnym gamoniem" czy "nędznym złodziejaszkiem" - donosi "Rzeczpospolita". Bronisław Komorowski to pyszny kandydat na prezydenta, bo jest starszy rangą od Jarosława Kaczyńskiego i częściej bywał w Sejmie - sugeruje autor internetowej strony usosweb podszywający się pod witrynę uniwersyteckiego systemu informatycznego. - Ten pan bezprawnie wykorzystał logo uczelni - mówi tvn24.pl prof. Marek Kręglewski, szef Międzyuniwersyteckiego Centrum Informatyzacji, które zarządza systemem. pewien anglikański eklezjasta z miasteczka Sevenoaks w hrabstwie Kent zirytował swoich parafian zachęcając kobiety, aby były ciche i poddane swoim mężom.

Dlaczego Tyszkiewicz ma hełm na głowie?


Beata Tyszkiewicz od wiecznie kojarzona jest z nakryciem głowy. tak bywa aczkolwiek obsadzana była w rolach wymagających eleganckich damskich kapeluszy, tym społem sama obsadziła się w studiu TVN24 z kaskiem rowerowym na głowie.

Kradli paliwo na konto kolegów


Taki poufały to skarb: ty pożyczysz mu samochód, a on w zamian za to napełni po korek twój bak. Ideałem byłoby jeszcze, gdyby znany za olej napędowy zapłacił, a nie ukradł na twoje konto. I tylko tego detalu zabrakło w "przysłudze" Michała W. i Bartosza K. Nad znajomymi, od których pożyczali samochody, litowali się tym, że poprzednio kradzieżą do aut przyczepiali ukradzione chwilę przedtem tablice rejestracyjne.

"Niewyrafinowana" bomba. Talibowie się przyznają


Do podłożenia bomby w porzuconym na Times Square w Nowym Jorku samochodzie przyznali się pakistańscy talibowie z Tehrik-e-Taliban. W nagraniu wideo opublikowanym w internecie oświadczyli, że zamachnięcie się puder być zemstą za mroczny żniwiarz dwóch przywódców irackiego skrzydła Al-Kaidy zaś "muzułmańskich męczenników" zabitych w atakach amerykańskich samolotów bezzałogowych Pakistanie.

O policjancie-rasiście, jaki pył pecha


niejaki żandarm z Tennessee wysłał maila, jaki będzie go kosztował pół miesięcznej pensji - informuje agencja AP.

Opel porozumiał się ze związkami


Koncern motoryzacyjny Opel ogłosił, że osiągnął porozumienie z europejskimi związkami zawodowymi w sprawie planu restrukturyzacyjnego, przewidującego zaoszczędzenie 265 mln euro rocznie na kosztach robocizny.

nieruchomości żary

nasze biuero ogranizuje zielone szkoły oraz wycieczki dla dzieci oraz grup przedszkolnych. Zorganizowane przez nasze biuro wycieczki szkolne oraz zielone szkoły to gwarancja udanego wypoczynku od codziennych zajęć szkolnych. W ofercie posiadamy szeroki wybór miejsc na zorganizowanie zielonych szkół oraz wycieczek szkolnych. Nasze wycieczki szkolne do wielu lat cieszą się ogromnym uznaniem i zainteresowaniem nauczycieli oraz pracowników szkół. W ofercie posiadamy wycieczki szkolny jednodniowe oraz tanie wycieczki szkolne. Nasze biuro zorganizuje udane wycieczki szkolne oraz zielone szkoły na każdą kieszeń i w dowolnym regionie Polski. Zapraszamy do skorzystania z oferty naszego biura turystycznego. nasze biuero ogranizuje zielone szkoły oraz wycieczki dla dzieci oraz grup przedszkolnych. Zorganizowane przez nasze biuro wycieczki szkolne oraz zielone szkoły to gwarancja udanego wypoczynku od codziennych

wycieczki szkolne Warszawa

zajęć szkolnych. W ofercie posiadamy szeroki wybór miejsc na zorganizowanie zielonych szkół oraz wycieczek szkolnych. Nasze wycieczki szkolne do wielu lat cieszą się ogromnym uznaniem i zainteresowaniem nauczycieli oraz pracowników szkół. W ofercie posiadamy wycieczki szkolny jednodniowe oraz tanie wycieczki szkolne. Nasze biuro zorganizuje udane wycieczki szkolne oraz zielone szkoły na każdą kieszeń i w dowolnym regionie Polski. Zapraszamy do skorzystania z oferty naszego biura turystycznego.