Rozwiąż quiz o "Mam talent!"


Wspólnie z serwisem quizon.pl chcieliśmy zaprosić Was do sprawdzenia swoich wiadomości na idea naszego programu. Przygotowaliśmy dla Was quiz składający się z 13 pytań, których ogół zagadnień dotyczy "Mam talent!" - sprawdźcie czy wiecie wszystko o II edycji programu?

Nagranie z wykorzystaniem grupę Boyzone nowego albumu, po nagłej śmierci wokalisty Stephena Gately'ego było swoistą terapią dla lidera zespołu - Ronana Keatinga. 26 projekcji filmów fabularnych i dokumentnych, koncerty a debaty złożą się na rozpoczynający się we wtorek, 8 czerwca, w Trójmieście Festiwal All About Freedom (Wszystko o Wolności). Impreza, odbywająca się już po raz czwarty, potrwa jedenastka dni. DVD "Live" grupy Coma po trzech dniach sprzedaży pokryło się Platyną."Bomba w górę" – taki tytuł nosi dwunasty zakres serialu "Naznaczony". Odcinek, w którym wydarzenia sprzed lat zadecydują o przyszłości. Zapraszamy wszystkich fanów programu "You Can Dance" do obejrzenia materiałów nakręconych podczas krakowskiego castingu, które z racji ograniczeń czasowych nie znalazły miejsca na antenie TVN! Te filmy będziecie mogli obejrzeć owszem u nas! Premiera filmu "Przeminęło z wiatrem" , jednego z najważniejszych dzieł w historii kina, odbyła się 15 grudnia 1939 roku w Atlancie - to już 70 lat od tamtego pamiętnego wydarzenia.

Do Fabryki Zespołów zgłosiło się nad 700 chętnych do zagrania koncertu na tegorocznym Przystanku Woodstock. Trwają pertraktacje dotyczące listy 24 pólfinalistów Eliminacji.

"Solider Of Love", najnowszy album filatelistyczny Sade wrócił na punkt kulminacyjny listy najchętniej kupowanych płyt w Polsce (OLIS). Ubiegłotygodniowy numer jeden, O.S.T.R. i jego zeszły album "Tylko dla dorosłych" spadł na pozycję czwartą. przed krążącymi w internecie fałszywymi doniesieniami o śmierci hollywoodzkiego gwiazdora Johnny'ego Deppa ostrzegła w poniedziałek firma Sophos, specjalizująca się w programach antywirusowych, antyspamowych i innych formach zabezpieczeń komputerów i sieci komputerowych. Ta spreparowana wiadomość służy hakerom do instalowania szpiegowskich programów w komputerach internautów.

Liam Gallagher twierdzi, że do dwóch miesięcy członkowie Oasis będą znowu koncertować. Najnowsze filmy: Mike'a Leigh, Alejandro GonzĂĄleza InĂĄrritu i Nikity Michałkowa będą bić się w maju o tegoroczną Złotą Palmę. Organizatorzy festiwalu w Cannes ogłosili dziś audycja 63. edycji imprezy. Bez polskich tytułów. Aż 7 kinowych premier trafia w tym tygodniu na ekrany polskich kin. pośród nich indyjski "Nazywam się Khan" Karana Johara, "Ondine" z Alicją Bachledą-Curuś i Colinem Farrellem zaś "Furia", w której do aktorstwa powraca Mel Gibson.40-letnia aktorka wyjawiła, że grana za pomocą nią bohaterka serialu "Chirurdzy" uwikła się w skomplikowany trójkąt miłosny. 50 Cent przygotowuje płytę z muzyką taneczną zainspirowaną jego wyprawami do europejskich klubów. W I Warszawskich Targach Książki, które odbywać się będą od czwartku do niedzieli w Pałacu Kultury i Nauki, weźmie udział 312 wydawców, a towarzyszyć im będzie niby 300 wydarzeń - spotkań autorskich, konferencji, wystaw, a także imprez dla dzieci.

Ogłoszono10 finalistów nowej edycji Manhattan Short celuloid Festival


Ogłoszono10 finalistów nowej edycji Manhattan Short Film Festival. Filmy będzie można zobaczyć m.in. w niedzielę, 27 września, o godz. 19., w krakowskim Kinie Pod Baranami.

Alicia Keys: to zupełnie inna płyta


Alicia Keys chciała, aby jej nowa płyta "The element Of Freedom" była zupełnie inna, niż dotychczasowe nagrania.

Feel: Kupicha o używkach


Piotr Kupicha, lider zespołu Feel, trzyma się z dala od używek.

Gérard Depardieu w filmie o "troskach wieku emerytalnego"


"Komedia absurdów z udziałem francuskiego gwiazdora rozbawiła berlińską publiczność, choć ostatecznie finał filmu pozostawił widza obojętnym" - pisze o najnowszym obrazie z udziałem Gérarda Depardieu, "Mammuth" nasza berlińska korespondentka Anna Serdiukow.

Refreny rozsławiły Snow Patrol


Muzycy zespołu Snow Patrol są zdumieni faktem, że po dziesięciu latach wspólnego grania w końcu udało im się odnieść międzynarodowy sukces.

nieruchomości żary

nasze biuero ogranizuje zielone szkoły oraz wycieczki dla dzieci oraz grup przedszkolnych. Zorganizowane przez nasze biuro wycieczki szkolne oraz zielone szkoły to gwarancja udanego wypoczynku od codziennych zajęć szkolnych. W ofercie posiadamy szeroki wybór miejsc na zorganizowanie zielonych szkół oraz wycieczek szkolnych. Nasze wycieczki szkolne do wielu lat cieszą się ogromnym uznaniem i zainteresowaniem nauczycieli oraz pracowników szkół. W ofercie posiadamy wycieczki szkolny jednodniowe oraz tanie wycieczki szkolne. Nasze biuro zorganizuje udane wycieczki szkolne oraz zielone szkoły na każdą kieszeń i w dowolnym regionie Polski. Zapraszamy do skorzystania z oferty naszego biura turystycznego. nasze biuero ogranizuje zielone szkoły oraz wycieczki dla dzieci oraz grup przedszkolnych. Zorganizowane przez nasze biuro wycieczki szkolne oraz zielone szkoły to gwarancja udanego wypoczynku od codziennych

wycieczki szkolne Warszawa

zajęć szkolnych. W ofercie posiadamy szeroki wybór miejsc na zorganizowanie zielonych szkół oraz wycieczek szkolnych. Nasze wycieczki szkolne do wielu lat cieszą się ogromnym uznaniem i zainteresowaniem nauczycieli oraz pracowników szkół. W ofercie posiadamy wycieczki szkolny jednodniowe oraz tanie wycieczki szkolne. Nasze biuro zorganizuje udane wycieczki szkolne oraz zielone szkoły na każdą kieszeń i w dowolnym regionie Polski. Zapraszamy do skorzystania z oferty naszego biura turystycznego.