Szczypiorniści wylali żale


Mediacje nie pomogły - podopieczni Bogdana Wenty wysłali do Związku Piłki Ręcznej w Polsce list, w którym żalą się na małą działalność działaczy, np. przy znalezieniu sponsora reprezentacji. "Związek nie szanuje naszej pracy" - piszą.

"Gazeta Wyborcza": poniekąd kilkaset tysięcy kobiet może wypaść z programu wykrywania raka gruczoł mlekowy - alarmuje gazeta. Według nowego zarządzenia NFZ, mammografii nie jest dozwolone robić, gdy pacjentka zgłasza "dolegliwości w obrębie piersi". sąd Sprawiedliwości UE uznał, że Republika Federalna Niemiec złamały unijne prawo, ograniczając zaledwie do swoich firm alternatywa zawierania umów z polskimi przedsiębiorstwami na wykonywanie prac na swoim terytorium. Nie epatujmy kampanią wyborczą - proponuje architektura Obywatelska i apeluje do politycznych konkurentów, by zrezygnowali z billboardów. Sama PO zapowiada, że pod ręką promocji Bronisława Komorowskiego z billboardów zrezygnuje, ale z reklam w telewizji i w internecie - już nie.machlojka stoczniowa nabiera tempa. Tygodnik "Wprost" dotarł do informacji przesłanych z wykorzystaniem CBA najważniejszym osobom w państwie, z których wynika, że w procesie przetargowym majątku stoczni gdyńskiej i szczecińskiej miały pozycja nieprawidłowości. "Na pomyślny początek prezydenckiej kampanii wyborczej Wiktor Juszczenko podarował Lechowi Kaczyńskiemu pocałunek śmierci w postaci Bandery – bohatera" – pisze na swoim blogu w Onet.pl euro poseł SLD Marek Siwiec. jeżeli wybory prezydenckie odbyły się w najbliższą niedzielę, to wygrałby je Bronisław Komorowski - wynika z sondażu Millward Brown SMG/KRC dla TVN24. W pierwszej turze mógłby liczyć na 47 proc. głosów, w toku gdy chęć zagłosowania na Jarosława Kaczyńskiego deklaruje 27 proc. pytanych. jeżeli obaj kandydaci spotkali się w drugiej turze, to dostaliby słusznie po 57 i 35 proc. głosów. Pozostali kandydaci mogą rozliczać na marginalne poparcie.

18-miesięczny pies uratował nim pewną śmiercią 11-letniego chłopca, broniąc go nim kuguarem. Do zdarzenia tego doszło w sobotę w miejscowości British Bar w Kanadzie – informuje komplet naczyń stołowych CNN.

16 osób zginęło dziś w nocy w pożarze w slumsach miasta Bacolod, w środkowej części Filipin - poinformowały filipińskie władze. Wśród ofiar są dzieci. brak tolerancji rodziców i ich dzieci, czy najnormalniejsze w świecie korzystanie z wolności? - zastanawiają się Niemcy. całość za pośrednictwem berlińską kawiarnię "Cafe Niesen", która wita gości szyldem "Tylko dla osób starszych bez dzieci!".

W ramach założeń reformy więziennictwa przygotowywanej dzięki ministerstwo Sprawiedliwości ma być wprowadzona nowa gatunek więźniów, więzień zamierzenie zabezpieczony - wynika z nieoficjalnych ustaleń tygodnika "Wprost". Od dzisiaj ktoś pacjent z Małopolski, jaki ma objawy wskazujące na zawał serca, będzie przewożony od razu do szpitala, gdzie wykonuje się zabiegi udrażniania tętnic wieńcowych. Wojewoda małopolski Stanisław Kracik wydał takie komenda wszystkim zespołom karetek pogotowia w regionie. Amerykanka Venus Williams, broniąca tytułu mistrzyni WTA, stanie przed szansą wygrania nieoficjalnych mistrzostw świata tenisistek po raz drugi w karierze. Jej rywalką będzie siostra zakonna Sirena.- Na wodach u zachodniego wybrzeża Korei Północnej tonie południowokoreański duży statek morski z nad 100 osobami na pokładzie - poinformowała w piątek południowokoreańska agencja Yonhap. Seul podejrzewa napad torpedowy Phenianu. prawie sto kilogramów ważył hamburger przyrządzony w jednej z restauracji w Sydney. Jak zapewniają autorzy, był największy na świece - informuje prasa periodyczna australijska. blisko wcześniejszych zapowiedzi w ukraińskiej stolicy nie będzie na razie pomnika polskiego wieszcza narodowego Juliusza Słowackiego - poinformowała Anna Łazar, p.o. wicedyrektor Instytutu Polskiego w Kijowie.

Giertych doniesie na ABW


ABW podsłuchując pertraktacje Wojciecha Sumlińskiego działała sprzecznie z prawem - twierdzi Roman Giertych. Mecenas, który był pełnomocnikiem podejrzanego twierdzi, że także on w czasie, kiedy telefon był na podsłuchu, rozmawiał kilkadziesiąt razy z Sumlińskim. - W poniedziałek złożę zawiadomienie do prokuratury, nie można podsłuchiwać rozmów adwokata z oskarżonym - tłumaczy Giertych. Dodaje, że w każdym cywilizowanym kraju jest to przestępstwem.

Widzew zażądał 16 milionów


Łódzki Widzew na swojej oficjalnej stronie internetowej poinformował, że wysłał do PZPN apostrofa do zapłaty 16 mln i 87 tysięcy złotych. Ma to być odszkodowanie za karną degradację do I ligi w sezonie 2009/2010. Zdaniem działaczy Widzewa, grzywna degradacji została wymierzona bezprawnie, a przyniosła realne straty.

złocisty przestaje ambarasować


Lipiec pod znakiem umocnienia i sierpień na ostrej huśtawce - tak wyglądały ostatnie miesiące polskiej waluty. A co będzie dalej? większa część analityków stawia na dalsze szaniec złotego, które przerwane krótką jesienną korektą, będzie trwało aż do końca roku.

Kokaina na 90 proc. amerykańskich banknotów


Narkotyki i kapitał idą w parze - rozumie się samo przez się nie od dziś. Ostatnie wyniki badań amerykańskich naukowców rzucają na tę oczywistość nowe światło. Jak się okazuje, na dziewięciu z dziesięciu banknotów, będących w obiegu w dużych miastach USA, wykryto ślady kokainy.

"Kaczyńskiego nie interesuje prezydentura"


- Jarosław Kaczyński tak faktycznie prezydenturą nie jest zainteresowany. Już parę lanie powiedział: gdybym był premierem - mówił w "Faktach po Faktach" w TVN24 minister finansów Jacek Rostowski. wedle niego wygrana Jarosława Kaczyńskiego w nadchodzących wyborach byłaby katastrofą, bo nie jest on skłonny do współpracy z rządem.

nieruchomości żary

nasze biuero ogranizuje zielone szkoły oraz wycieczki dla dzieci oraz grup przedszkolnych. Zorganizowane przez nasze biuro wycieczki szkolne oraz zielone szkoły to gwarancja udanego wypoczynku od codziennych zajęć szkolnych. W ofercie posiadamy szeroki wybór miejsc na zorganizowanie zielonych szkół oraz wycieczek szkolnych. Nasze wycieczki szkolne do wielu lat cieszą się ogromnym uznaniem i zainteresowaniem nauczycieli oraz pracowników szkół. W ofercie posiadamy wycieczki szkolny jednodniowe oraz tanie wycieczki szkolne. Nasze biuro zorganizuje udane wycieczki szkolne oraz zielone szkoły na każdą kieszeń i w dowolnym regionie Polski. Zapraszamy do skorzystania z oferty naszego biura turystycznego. nasze biuero ogranizuje zielone szkoły oraz wycieczki dla dzieci oraz grup przedszkolnych. Zorganizowane przez nasze biuro wycieczki szkolne oraz zielone szkoły to gwarancja udanego wypoczynku od codziennych

wycieczki szkolne Warszawa

zajęć szkolnych. W ofercie posiadamy szeroki wybór miejsc na zorganizowanie zielonych szkół oraz wycieczek szkolnych. Nasze wycieczki szkolne do wielu lat cieszą się ogromnym uznaniem i zainteresowaniem nauczycieli oraz pracowników szkół. W ofercie posiadamy wycieczki szkolny jednodniowe oraz tanie wycieczki szkolne. Nasze biuro zorganizuje udane wycieczki szkolne oraz zielone szkoły na każdą kieszeń i w dowolnym regionie Polski. Zapraszamy do skorzystania z oferty naszego biura turystycznego.