Ostatnia szansa na nowe akcje PKO BP


Dziś ostatnia szansa, by ułowić wzrokiem się na akcje PKO BP z nowej emisji. Zapisy mogą składać inwestorzy, którzy 6 października posiadali akcje banku na swoim rachunku lub kupili prawa poboru na giełdzie. Cztery takie prawa uprawniają do nabycia jednej nowej akcji.

prezes sztabu wyborczego Grzegorza Napieralskiego Marek Wikiński biegał w środę rano około magistratu w Radomiu. polityk przegrał zakład z dziennikarką lokalnego wydania "Gazety Wyborczej" o konsekwencja kandydata SLD na prezydenta w pierwszej turze wyborów. 33-letni alpinista z Gronkowa kołowrót nowego Targu nie żyje. Znaleziono go nad ranem, bodajże zmarł z wycieńczenia i wychłodzenia - informuje RMF FM. - "Cud w Sokółce" da się wyłuszczyć naukowo - mówią "Super Expressowi" eksperci. podług nich to, co profesor z Białegostoku nazwała fragmentem mięśnia sercowego, kto wyrósł na hostii, jest zjawiskiem wywołanym za pomocą pospolitą bakterię. - płeć piękna nauczyciel zobaczyła to, co chciała ujrzeć - komentuje jej przełożony. A kościół na razie milczy.kompletacja wieńców pod stołecznym pomnikiem Bohaterów Getta i ceremonialny koncert z udziałem m.in. Daniela Olbrychskiego, Zbigniewa Zamachowskiego i artystów Teatru Żydowskiego uczci przypadający 27 stycznia V internacjonalny dwadzieścia cztery godziny Pamięci o Holokauście. Zbigniew Kuźmiuk w najnowszym wpisie na swoim blogu w Onet.pl pisze o polityce ministra finansów Jacka Rostowskiego. Były poseł, komentując propozycje reform, twierdzi, że "tupet tego ministra jest bodajże nieograniczony". Jak dowiedziały się "Wiadomości", polska policja zna już nazwisko osoby, która zleciła złodziejstwo a kolekcjonera, kto puder kupować tablice z napisem "Arbeit macht frei". Obaj to mieszkańcy Szwecji - informuje tvp.info.

- Trochę spekulujemy, zostawmy tę decyzję samemu Zbigniewowi Chlebowskiemu – powiedział Andrzej Halicki komentując doniesienia mówiące o tym, że chlebowski zawiesił się w prawach członka klubu PO. – On sam klawo wie, że naruszył standardy i przeprosił za to. On wie, że aktualny w polityce już być nie może – dodał poseł PO.

idea zmiany konstytucji znów jest gorący i "grzeją" go prawie że wszyscy politycy. - Obecna ustawa zasadnicza od dawna uwiera prawicę, ale nie to jest powodem tej nagłej ustrojowej biegunki. PO i PiS od jakiegoś czasu, gdy nie wiedzą co zrobić, lub nie umieją się zachować wskazują na ustawę zasadniczą, jako przyczynę problemów - pisze Tomasz Nałęcz na swoim blogu w Onet.pl. Na lotnisku w Waszyngtonie doszło do wypadku samolotu. Nie była to chociaż zwykła pasażerska machina a samolot z czasów... drugiej wojny światowej, kto brał frakcja w promocji filmu 3D "Legends of flight". całokształt zarejestrowała kamera na pokładzie jednostki. Nikomu nic się nie stało.

Naukowcy potwierdzają: po raz pierwszy odnaleziono na powierzchni asteroidy wodę i substancje organiczne. rewelacja może potwierdzać kontrowersyjną dotąd teorię na kwestia początków życia na Ziemi - informuje sciencedaily.com Kilkudziesięciu policjantów libijskich otoczyło dzisiaj ambasadę Szwajcarii w Trypolisie po wydaniu z wykorzystaniem władze Libii ultimatum z żądaniem przekazania Szwajcara skazanego na więzienie, który schronił się w ambasadzie - podała przedstawicielstwo Reutera. Najwyższe polityczne honory, nadzwyczajne środki bezpieczeństwa, luksusowe wnętrza i stoły uginające się od iście królewskich potraw... A wszystko to dla następcy brytyjskiego tronu księcia Karola i jego żony Camilli Parker Bowles, którzy na trzy dni zawitali do Polski. Nie obyło się niemniej jednak bez godnej wyższych afer wpadki - donosi "Super Express".Wiktor Janukowycz dzisiaj po raz pierwszy odwiedzi Moskwę w randze prezydenta Ukrainy. Moskwa i Kijów już dały do zrozumienia, że jego oficjalna wizytacja ma być początkiem radykalnych zmian w stosunkach dwóch krajów - czytamy w dzisiejszym wydaniu dziennika "Kommersant Ukraina" Wiedzą, kim jest niedozwolony o mord maczetą. trup znalezione nad Wisłą to materia zaginionego szyfranta - ujawnił dzisiaj w RMF FM Jacek Cichocki, sekretarz gremium ds. Służb Specjalnych.

ponad 50 delegacji odwołało przylot do Krakowa. Oto lista


Udział w niedzielnych uroczystościach pogrzebowych prezydenta Lecha Kaczyńskiego i jego małżonki Marii na Wawelu odwołało w sumie powyżej pięćdziesiąt delegacji. Do Krakowa nie przyjadą m.in. prezydenci USA i Francji, kanclerz helmut i szef rządu Włoch.

Miażdżący sondaż dla polskich polityków


61 proc. Polaków negatywnie ocenia działalność prezydenta Lecha Kaczyńskiego; 27 proc. ma o jego aktywności zdanie pozytywne. Dobrą opinię o pracy posłów ma 24 proc. badanych; przeciwnego zdania jest 66 proc. - wynika z najnowszego sondażu CBOS.

Rosyjska gazeta o Wehrmachcie i dziadku Tuska


"Niezawisimaja Gazieta" informuje dziś, że matuzal premiera krajowy Donalda Tuska - Józef Tusk, był wśród ochotników, którzy w latach II wojny światowej zaciągnęli się do Wehrmachtu i SS.

Czas dotarł na Times Square


Najsłynniejsza z największych kryształowych kul, która co roku przypomina mieszkańcom Nowego Jorku o nadejściu nowego roku, już opadła. Na setki tysięcy ludzi żegnających 2009 rok spadła ponad tona konfetti, z których mnogość zawierało ręcznie pisane życzenia.

obcesowy członek mafii ukrywał się w bunkrze. Malował


Włoska policja zadała dodatkowy poważny raz najgroźniejszemu klanowi neapolitańskiej kamorry - Casalesi, aresztując syna mafijnego bossa Francesco Schiavone, Nicolę. Ukrywał się w bunkrze, gdzie oddawał się swojej pasji - malarstwu.

nieruchomości żary

nasze biuero ogranizuje zielone szkoły oraz wycieczki dla dzieci oraz grup przedszkolnych. Zorganizowane przez nasze biuro wycieczki szkolne oraz zielone szkoły to gwarancja udanego wypoczynku od codziennych zajęć szkolnych. W ofercie posiadamy szeroki wybór miejsc na zorganizowanie zielonych szkół oraz wycieczek szkolnych. Nasze wycieczki szkolne do wielu lat cieszą się ogromnym uznaniem i zainteresowaniem nauczycieli oraz pracowników szkół. W ofercie posiadamy wycieczki szkolny jednodniowe oraz tanie wycieczki szkolne. Nasze biuro zorganizuje udane wycieczki szkolne oraz zielone szkoły na każdą kieszeń i w dowolnym regionie Polski. Zapraszamy do skorzystania z oferty naszego biura turystycznego. nasze biuero ogranizuje zielone szkoły oraz wycieczki dla dzieci oraz grup przedszkolnych. Zorganizowane przez nasze biuro wycieczki szkolne oraz zielone szkoły to gwarancja udanego wypoczynku od codziennych

wycieczki szkolne Warszawa

zajęć szkolnych. W ofercie posiadamy szeroki wybór miejsc na zorganizowanie zielonych szkół oraz wycieczek szkolnych. Nasze wycieczki szkolne do wielu lat cieszą się ogromnym uznaniem i zainteresowaniem nauczycieli oraz pracowników szkół. W ofercie posiadamy wycieczki szkolny jednodniowe oraz tanie wycieczki szkolne. Nasze biuro zorganizuje udane wycieczki szkolne oraz zielone szkoły na każdą kieszeń i w dowolnym regionie Polski. Zapraszamy do skorzystania z oferty naszego biura turystycznego.