pijany prowadzący z piwem w ręku czekał na ocalenie


na rauszu kierowca z Nowej Zelandii, więzień w samochodzie, który dachował, otworzył kolejną puszkę piwa i popijał czekając na ratunek - poinformowała nowozelandzka prasa.

Nazwiska nowych ministrów są znane, ale ich oficjalna nominacja raczej nie nastąpi we wtorek. Premier o swoim wyborze puder oświadczyć osobiście, powiadomił w komunikacie. skąd wzięło się harmider dookoła następców zdymisjonowanych w zeszłym tygodniu ministrów? Z "korespondencyjnego" porozumiewania się pośrodku dużym a małym Pałacem w sprawie rekonstrukcji rządu. pierwszy zastępca szefa Sztabu Generalnego Wojska Polskiego gen. broni Mieczysław Stachowiak jesienią odejdzie z armii. Powodem, jak informuje SGWP, jest pogarszający się postać zdrowia. To kolejna zrzeczenie się po tym, jak z wojska zdecydował się odejść pełniący obowiązki szefa Sił Powietrznych gen. Krzysztof Załęski. Dobre wieści z Oberstdorfu - Andreas Kofler, jaki w niedzielę doznał groźnego upadku, czuje się coraz lepiej i całość wskazuje na to, że w Vancouver powalczy o medale.Wielkie uwłaszczenie w Lasach Państwowych. Wkrótce rzesze leśników będą mogły kupić za ułamek wartości domy, atrakcyjnie położone leśniczówki, a nawet wille w miastach - ustaliła "Rzeczpospolita". - Przeprosiny Radosława Sikorskiego nie były szczere, swoją prawdziwą fizjonomia pokazał w Bydgoszczy - mówił w RMF FM Paweł Wypych z Kancelarii Prezydenta. Prokuratura Rejonowa z Augustowa wszczęła eksperymentowanie w sprawie znęcania się nad chorymi dziećmi z Domu Pomocy Społecznej dla Dzieci i Młodzieży Zgromadzenia Sióstr Franciszkanek w Studzienicznej k. Augustowa (Podlaskie) - poinformowała zastępca prokuratora rejonowego w Augustowie Jolanta Szczytko.

Chciały pokazać, że ich pingwin Małgosia, mająca całokształt Downa, jest podobna do innych dzieci. I tak powstał film, jaki podbił serca internautów, dodatkowo tych z zagranicy.

Prezydent Lech Kaczyński od 1 lutego, a więc od dziś, ma nowego doradcę. lekarz Tadeusz Wrona – bo o nim wokalizacja – jest byłym wieloletnim, ale odwołanym w minionym roku, prezydentem Częstochowy. - Nie ma, nie było i nie będzie rozporządzenia ministra, które ograniczałoby do jednego miejsca w województwie admitancja do chemioterapii niestandardowej - zapewnia wiceminister zdrowia Marek Twardowski. Co toteż spowodowało chaos na wielu oddziałach onkologii? podług szefa NFZ, dyrektorzy i lekarze, którzy "źle zinterpretowali nowe przepisy". ministerium "zagrożenie interpretacyjne" zauważyło. Tyle, że dopiero 30 grudnia. Dwa dni nim wejściem w trwanie przepisów.

Roman Giertych zeznał dzisiaj, że Jarosław Kaczyński, gdy był premierem, mówił mu o informacjach z archiwów MO dotyczących Donalda Tuska a także o potencjał zatrzymania żony Grzegorza Schetyny tudzież działaniach prokuratury pod matki Sławomira Nowaka. To było wielkie zwycięstwo, które kończyło epokę podziałów, walk i uruchamiało epokę intelektu, informacji i globalizacji - powiedział w 29. rocznicę podpisania Porozumień Sierpniowych Lech Wałęsa. "Dziennik Polski": Jedenaście miast stara się o drugie po Warszawie przedstawicielstwo europarlamentu w Polsce. skrycie największe szanse ma Wrocław, oparty dzięki Jerzego Buzka. jednak Kraków wyciąga z rękawa asa: kamienicę blisko Rynku Głównym.- Fuszerki nie daruję - mówi w wywiadzie dla sport.pl nowy wykidajło kadry Franciszek Smuda. poprzednio meczami towarzyskimi z Rumunią i Kanadą od zawodników oczekuje jednego: - Ze będą kąsać trawę jak jeden mąż z korzeniami. Tak ma grać moja reprezentacja. ktokolwiek bezpośredni rozgrywka ma być jak o punkty. Nic mnie więcej nie interesuje - zaznacza. Rosyjska cerkiew prawosławna wyraża "pełną solidarność" z Watykanem i włoskim rządem w kwestii orzeczenia Trybunału Praw Człowieka w Strasburgu, kto wypowiedział się przeciwko krzyżom w szkołach. Taką deklarację złożył podczas spotkania z przedstawicielami prasy zagranicznej w Moskwie arcybiskup Hilarion. Rodzina zapoznała się z ogólnymi - wstępnymi wynikami ponownej sekcji zwłok Krzysztofa Olewnika - poinformował pośrednik rodziny, mecenas Ireneusz Wilk. Dodał, że nie weryfikują one wcześniejszych ustaleń co do przyczyny śmierci mężczyzny.

język rosyjski Ił rozbił się na Syberii


11 osób zginęło w katastrofie rosyjskiego transportowego samolotu Ił-76 w Jakucji na Syberii. Do katastrofy doszło tuż po starcie. samolot runął na ziemię w odległości trzech kilometrów od lotniska i zapalił się.

Rzucił się na ojca z nożem; poszło o grę wideo


Tragicznie mogła zakończyć się w Turynie wspólna gra na PlayStation ojca z 16-letnim synem. Z powodu banalnej kłótni, ojczulek wyłączył zasilanie – wówczas nieletni wpadł w furię i rzucił się na 46-latka z  kuchennym nożem - informuje repubblica.it.

Najkosztowniejsza "armia" w Polsce


18 miliardów złotych płacą rocznie polscy podatnicy na pensje dla armii urzędników - wyliczyły "Angora" i portal Onet.pl. Jak się okazuje, w czerwcu tego roku na posadach w administracji państwowej pracowało ok 499 tysięcy osób.

fala kulminacyjna na Odrze. Niż Jolanta nad Polską


za pośrednictwem Racibórz przeszła nad ranem kulminacyjna fala na Odrze nie przelewając się za pomocą wały do miasta. W Bieruniu koło Tychów Wisła przerwała wały zalewając kilkadziesiąt domów; ewakuowano ok. 40 osób. Przyczyną ulewnych deszczy i porywistego wiatru jest niż o imieniu Jolanta.

Cimoszewicz: Nie kibicuję Kaczyńskiemu


Nie wierzę w przemianę Jarosława Kaczyńskiego. Jest to pan również i w moim wieku, a więc nie młodzieniec, jaki przez całe życie pokazywał jak rozumie politykę, jak ją uprawia, co jest dla niego w tej polityce ważne - mówił w Kontrwywiadzie RMF FM Włodzimierz Cimoszewicz.

nieruchomości żary

nasze biuero ogranizuje zielone szkoły oraz wycieczki dla dzieci oraz grup przedszkolnych. Zorganizowane przez nasze biuro wycieczki szkolne oraz zielone szkoły to gwarancja udanego wypoczynku od codziennych zajęć szkolnych. W ofercie posiadamy szeroki wybór miejsc na zorganizowanie zielonych szkół oraz wycieczek szkolnych. Nasze wycieczki szkolne do wielu lat cieszą się ogromnym uznaniem i zainteresowaniem nauczycieli oraz pracowników szkół. W ofercie posiadamy wycieczki szkolny jednodniowe oraz tanie wycieczki szkolne. Nasze biuro zorganizuje udane wycieczki szkolne oraz zielone szkoły na każdą kieszeń i w dowolnym regionie Polski. Zapraszamy do skorzystania z oferty naszego biura turystycznego. nasze biuero ogranizuje zielone szkoły oraz wycieczki dla dzieci oraz grup przedszkolnych. Zorganizowane przez nasze biuro wycieczki szkolne oraz zielone szkoły to gwarancja udanego wypoczynku od codziennych

wycieczki szkolne Warszawa

zajęć szkolnych. W ofercie posiadamy szeroki wybór miejsc na zorganizowanie zielonych szkół oraz wycieczek szkolnych. Nasze wycieczki szkolne do wielu lat cieszą się ogromnym uznaniem i zainteresowaniem nauczycieli oraz pracowników szkół. W ofercie posiadamy wycieczki szkolny jednodniowe oraz tanie wycieczki szkolne. Nasze biuro zorganizuje udane wycieczki szkolne oraz zielone szkoły na każdą kieszeń i w dowolnym regionie Polski. Zapraszamy do skorzystania z oferty naszego biura turystycznego.