Obiektyw + policjant = kłopoty


zatrzymanie z wykorzystaniem policję, wizyta na komisariacie i ogrom nerwów - taki nocna zjawa przeżył Tomasz Godlewski z Konina. Jak opowiada, chciał nic bardziej błędnego dokonać zniesienie własnego samochodu - ale policjanci uznali, że fotografuje ich akcję. wówczas zaczęły się problemy.

Wnuczek Staś, trzy córki i dwóch synów to wyborcza broń Bronisława Komorowskiego. Kandydat PO zapowiedział, że jego ślubna i dzieci szykują się, by wesprzeć go w kampanii. klan ma nabiec m.in. w telewizyjnych spotach. blask w małych dawkach nie szkodzi zdrowiu, a wręcz może zmniejszać groźba zachorowania na nowotwór - mówili eksperci podczas czwartkowej konferencji "Czarnobyl lekcją dla energetyki jądrowej w Polsce". podług wstępnych danych przekazanych premierowi Władimirowi Putinowi, przed katastrofą polskiego samolotu Tu-154 silniki pracowały przyzwoicie i na pokładzie nie było pożaru. bez ustanku chociaż prowadzone są odczyty rejestratorów głosu i parametrów. To potrwa co bynajmniej tydzień. Rozpoczęło się już wywożenie części samolotu spod Smoleńska.Islandzki wulkan nie ale wręcz utrudnia lotniczą komunikację w Europie, ale zagraża plus życiu mieszkańców wyspy. W związku z topnieniem czapy lodowej, która znajdowała się ponad kraterem, powstało groźba powodziowe. ludność okolicznych terenów zostali ewakuowani. miasto Harbin z północno-wschodnich Chin słynie nie tylko z lodowych wyczynów, ale i z lokalnego piwa, więc postanowiono to połączyć, konstruując rzeźbę nie z zamarzniętej wody, wprawdzie alkoholu. - Mamy do czynienia z sytuacją kompromitującą: albo prokuraturę, albo rządzących – oświadczył w piątek Zbigniew Wassermann, kto zapowiedział kompletacja do prokuratury zawiadomienia o możliwości niedopełnienia obowiązku dzięki prokuratora ws. postawienia zarzutów dla b. szefa CBA Mariusza Kamińskiego.

Słynny kamienny krąg Stonehenge w angielskim hrabstwie Wiltshire został okrzyknięty w najwyższym stopniu znanym punktem w Wielkiej Brytanii.

Samce pluskiew często omyłkowo próbują kopulować z innymi samcami. By uniknąć urazów,ofiara pomyłki używa feromonów o odstraszajacym zapachu - informuje "New Scientist". XVI-wieczny obraz filmowy króla Władysława Jagiełły namalowany techniką tempery na drewnie zidentyfikowano w kapitularzu katedry w Sandomierzu (Świętokrzyskie). Po konserwacji malowidło zostanie zaprezentowane na lipcowej wystawie grunwaldzkiej na Wawelu w Krakowie.

- To dobre nominacje - ocenia Stanisław Wziątek, przewodniczący sejmowej komisji obrony. ówczesny komendant wojsk lądowych gen. Waldemar Skrzypczak jest innego zdania: - Wybrano ludzi bez autorytetu w wojsku, nieznanych i niewystarczająco doświadczonych. Pijani członkowie komisji wyborczych, nietrzeźwi wyborcy, rozwieszanie i rozbiórka plakatów a kradzieże. pomiędzy innymi takie incydenty zanotowano w toku pierwszej tury wyborów prezydenckich. Maja Włoszczowska po koszmarnym wypadku w Canberze ma problemy z mówieniem, ale na swojej stronie internetowej uspokoiła wszystkich fanów. - Po upadku byłam pewna, że złamałam szczękę, co wywołałoby sporo komplikacji. tymczasem jest cień szansy, że jeszcze w tym roku wystartuję w zawodach - napisała i z humorem dodała, że "dzwonnik z Notre Dame też był na swój fortel uroczy".Z najnowszych badań wynika, że wszystkie małe psy wywodzą się z Bliskiego Wschodu. Choć trudno wyobrazić sobie przedszkolaka cierpiącego na depresję, objawy tej choroby dotykają już u dzieci poniżej szóstego roku życia. Na łamach pisma "Current Directions in Psychological Science" naukowcy z USA zwracają uwagę na sygnowanie wczesnego rozpoznania pierwszych symptomów. TVN24 dotarła do wniosków Artura Zirajewskiego o przedterminowe zniesienie z więzienia. W jednym z nich "Iwan" pisze, że w czasie rokowania z wychowawcą w gdańskim areszcie śledczym "odebrał jego słowa jako zastraszanie". W innym napisał: "Jakakolwiek organizacja przestępcza raczej mnie zabije, niż przyjmie w swe szeregi".

"Moja Różyczka odeszła"


23-letnia Róża Nowak, chora na raka trzustki, zmarła w hospicjum San Diego. "Moja Różyczka odeszła do nieba o 17.40 czasu polskiego. Była kochana i dzielna do końca, odeszła w ciszy i spokoju" - napisał na jej stronie internetowej, dostarczyciel dziewczyny. Róża była bohaterką programu, który poruszył widzów i internautów TVN24.

Syn grał na Playstation; wezwała policję


Pewna Amerykanka wezwała policję, ponieważ nie mogła zmusić syna do przerwania gry na Playstation.

Orki lubią wpaść do klubu


Drapieżne orki zbierają się od czasu do czasu w wielkich grupach, które pełnią rolę podobną, jak ludzkie kluby - sprzyjają nawiązywaniu i podtrzymywaniu znajomości zaś pomagają znaleźć partnera. O najnowszych badaniach tych ssaków informuje BBC.

Niespodziewana strata lodu na Antarktydzie


Zaczęła topnieć dekiel lodowa Wschodniej Antarktydy, która do tej pory była uznawana za w największym stopniu niezachwiany i nie poddający się rosnącym temperaturom lądolód - twierdzą badacze, na podstawie pomiarów wykonanych w ramach misji GRACE, realizowanej przez NASA i niemczyzna Aerospace Center Gravity Recovery and Climate Experiment.

kit w Wawrze. Wał zamknięty do wtorku


tożsamy okres woda stoi w stołecznej dzielnicy Wawer. We wtorek mieszkańców Warszawy czekają dalsze utrudnienia. również we wtorek - z powodu zagrożenia powodziowego - będzie nieczynny Wał Miedzeszyński. Nieczynna będzie i akt szkół na terenach zagrożonych ewakuacją - zdecydowały władze Warszawy.

nieruchomości żary

nasze biuero ogranizuje zielone szkoły oraz wycieczki dla dzieci oraz grup przedszkolnych. Zorganizowane przez nasze biuro wycieczki szkolne oraz zielone szkoły to gwarancja udanego wypoczynku od codziennych zajęć szkolnych. W ofercie posiadamy szeroki wybór miejsc na zorganizowanie zielonych szkół oraz wycieczek szkolnych. Nasze wycieczki szkolne do wielu lat cieszą się ogromnym uznaniem i zainteresowaniem nauczycieli oraz pracowników szkół. W ofercie posiadamy wycieczki szkolny jednodniowe oraz tanie wycieczki szkolne. Nasze biuro zorganizuje udane wycieczki szkolne oraz zielone szkoły na każdą kieszeń i w dowolnym regionie Polski. Zapraszamy do skorzystania z oferty naszego biura turystycznego. nasze biuero ogranizuje zielone szkoły oraz wycieczki dla dzieci oraz grup przedszkolnych. Zorganizowane przez nasze biuro wycieczki szkolne oraz zielone szkoły to gwarancja udanego wypoczynku od codziennych

wycieczki szkolne Warszawa

zajęć szkolnych. W ofercie posiadamy szeroki wybór miejsc na zorganizowanie zielonych szkół oraz wycieczek szkolnych. Nasze wycieczki szkolne do wielu lat cieszą się ogromnym uznaniem i zainteresowaniem nauczycieli oraz pracowników szkół. W ofercie posiadamy wycieczki szkolny jednodniowe oraz tanie wycieczki szkolne. Nasze biuro zorganizuje udane wycieczki szkolne oraz zielone szkoły na każdą kieszeń i w dowolnym regionie Polski. Zapraszamy do skorzystania z oferty naszego biura turystycznego.