Chopinowski maraton w Toruniu


Trzy dni wypełnione koncertami i imprezami związanymi z postacią Fryderyka Chopina przygotowano w Toruniu. gród szczyci się udokumentowaną wizytą kompozytora w 1825 roku, jak jako młodzieniec spędzał wakacje w Szafarni nieopodal Torunia.

Piosenkarka poinformowała na swojej oficjalnej stronie o swoim urazie kręgosłupa i chwilowej niedyspozycji. Doda odwołała także swoje najbliższe koncerty i wybiera się do szpitala w celu rehabilitacji. 16 marca w Warszawie, na jedynym koncercie w Polsce, zagra zespół Alan Parsons Project. Brytyjska wokalistka Lily Allen otrzymała w czwartek (20 maja) otrzymała aż trzy prestiżowe wyróżnienia Ivor Novello. Jak donoszą wyspiarskie media, gwiazda odbierając nagrody była "cała we łzach".Do sieci trafił właśnie dalszy klip, którego twórcą był Heath Ledger. Zrzeszająca montażystów ze Stanów Zjednoczonych zrzeszenie American Cine Editors (ACE), ogłosiła nominacje do rozdawanych co roku branżowych nagród. Co ciekawe, między wyróżnionych w tym roku obrazów, ogromnie istotną rolę odgrywają produkcje science fiction. Najbliższy pole programu "You Can Dance" poświęcony będzie castingowi kto odbył się w Krakowie. Już dzisiaj zapraszamy do obejrzenia dwóch materiałów, które słuchacze telewizji TVN zobaczą nie wcześniej w środę wieczór! Ich bohaterami będą Tomasz Barański (były chłopak znanej tancerki Edyty Herbuś) i świetny zespół krumpowy, którego występ zachwycił jurorów!

Jesienią, ukaże się piąty studyjny albumduetu Air. Premierę płyty "Love 2" zapowiedziano na 5 października.

Grupa Them Crooked Vultures dała trzeci w karierze koncert. trio wystąpiło wczoraj, 20 sierpnia, na festiwalu Pukkelpop w Belgii. Piękne, seksowne, efektowne - takie są gwiazdy musicalu "Nine - Dziewięć" w reżyserii Roba Marshalla, którym ten modny twórca powraca do stylistyki swego ostatniego obrazu "Chicago". To wszelako nie jedyna premiera tego tygodnia.

Kilkanaście teatrów alternatywnych - zarówno młodych grup, jak i uznanych już zespołów - z własny i z zagranicy pokaże swoje przedstawienia na rozpoczynających się w piątek Łódzkich Spotkaniach Teatralnych. Już dziś (27 listopada) w Mieście Muzyki premiera nowej, wyjątkowej stacji. RMF Styl to pierwsza stacja przygotowana z myślą na to samo o kobietach. W niesamowitej scenerii zamku w Malborku, 4 czerwca zagra niezwykle popularna w Polsce szwedzka grupa Sabaton. Poprzedzi ich dotychczasowy wokalista Iron Maiden - Blaze Bayley.Blackmetalowy model Aosoth z Francji wyda 27 listopada dalszy klaser "Ashes Of Angels". Aktorka Joanna Szczepkowska powiedziała w poniedziałek, 1 marca, dziennikarzom, że otrzymała nieoficjalną propozycję objęcia stanowiska prezesa Związku Artystów Scen Polskich (ZASP). Dodała, że zaproponowano jej poza tym rolę w spektaklu w Teatrze Narodowym. Torsten Goods, piosenkarz i gitarzysta, wystąpi w sobotni wieczór w Warszawie podczas finałowego koncertu XV Międzynarodowego Festiwalu Plenerowego dżez na Starówce.

Michael, nie jesteś sam!


Na bulwarach wiślanych w Krakowie 29 sierpnia, w dniu 51 urodzin Michaela Jacksona odsłonięto poświęconą zmarłemu "królowi popu" gwiazdę w Alei Gwiazd radia RMF FM i Miasta Kraków.

Film o losach Heleny Bembnistówny


Ostatnie tygodnie życia i tragiczna śmierć Heleny Bembnistówny, której historia dotychczasowy tematem tegorocznych obchodów 60. rocznicy wybuchu wojny w regionie bydgoskim, udokumentuje klisza powstający w Bydgoszczy.

Gwiazdy polskiej estrady pomogą Domom Dziecka


Gwiazdy polskiej estrady uświetnią 17. przedstawienie Wielkiej Akcji Charytatywnej "I Ty możesz zostać Świętym Mikołajem". Na zimowej scenie wystąpią m.in. Patrycja Markowska, Łukasz Zagrobelny, Golec u'Orkiestra i wielu innych. przesył koncertu odbędzie się 6 grudnia o godz. 15.05 oraz 20.05 w TVP2.

niecodzienny Bartek Wrona


lecz w INTERIA.PL możecie już obserwować nowy teledysk pamiętanego z boysbandu Just 5 wokalisty Bartka Wrony.

Singapurski reżyser na czele jury w Locarno


Eric Khoo został przewodniczącym jury w konkursie głównym Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w szwajcarskim Locarno.

nieruchomości żary

nasze biuero ogranizuje zielone szkoły oraz wycieczki dla dzieci oraz grup przedszkolnych. Zorganizowane przez nasze biuro wycieczki szkolne oraz zielone szkoły to gwarancja udanego wypoczynku od codziennych zajęć szkolnych. W ofercie posiadamy szeroki wybór miejsc na zorganizowanie zielonych szkół oraz wycieczek szkolnych. Nasze wycieczki szkolne do wielu lat cieszą się ogromnym uznaniem i zainteresowaniem nauczycieli oraz pracowników szkół. W ofercie posiadamy wycieczki szkolny jednodniowe oraz tanie wycieczki szkolne. Nasze biuro zorganizuje udane wycieczki szkolne oraz zielone szkoły na każdą kieszeń i w dowolnym regionie Polski. Zapraszamy do skorzystania z oferty naszego biura turystycznego. nasze biuero ogranizuje zielone szkoły oraz wycieczki dla dzieci oraz grup przedszkolnych. Zorganizowane przez nasze biuro wycieczki szkolne oraz zielone szkoły to gwarancja udanego wypoczynku od codziennych

wycieczki szkolne Warszawa

zajęć szkolnych. W ofercie posiadamy szeroki wybór miejsc na zorganizowanie zielonych szkół oraz wycieczek szkolnych. Nasze wycieczki szkolne do wielu lat cieszą się ogromnym uznaniem i zainteresowaniem nauczycieli oraz pracowników szkół. W ofercie posiadamy wycieczki szkolny jednodniowe oraz tanie wycieczki szkolne. Nasze biuro zorganizuje udane wycieczki szkolne oraz zielone szkoły na każdą kieszeń i w dowolnym regionie Polski. Zapraszamy do skorzystania z oferty naszego biura turystycznego.