Plejada gwiazd w jury brytyjskiego "Idola"


Katy Perry, Natalie Imbruglia i Pixie Lott dołączą gościnnie do jury nowej edycji brytyjskiego konkursu talentów "The X Factor".

W roku 2010 filia koncertowo-wydawnicza Karrot Kommando obchodzi swoje pięciolecie i w związku z jubileuszem planuje całą masę przedsięwzięć. oczko "Zmierzchu" Kristen Stewart zamieniła entourage wampirów na wyrzutków społecznych w pikantnym, niezależnym filmie, w którym odsłania niejako wszystko. Program "52 - nowe charakter iluzji" debiutuje dzień dzisiejszy o 18.30 w drugiej odsłonie w MTV Polska.Jury w składzie: Jacek Hugo Bader, Małgorzata Sadowska i Janusz Wróblewski przyznało nagrody 3. Festiwalu Filmów Rosyjskich "Sputnik nad Warszawą". Uznawana za najpiękniejszą Brytyjkę, 26-letnia Cheryl Cole znalazła się na 1. miejscu brytyjskiej listy przebojów z singlem "Fight For This Love". Rusza postępowanie "Stop Powodzianom - Muzyka Z Pompą" wspólna prymat Jurka Owsiaka i Fabryki Zespołów na kwestia powodzian.

Dzisiaj, 1 września, startuje ekstremalny "Eksperyment 9". Każdy może wziąć w nim udział i przyłączyć się do dziewięciu laleczek, aby uratować świat.

To był dla Sandry Bullock brzemienny w następstwa rok. W ciągu miesiąca odniosła najogromniejszy zawodowy szczęście i poniosła największą prywatną porażkę. aktualnie próbuje odbudować swoje życie. Przyznanie Europejskiej Nagrody Teatralnej reżyserowi Krystianowi Lupie, premiera "Tanga" Sławomira Mrożka w reż. Jerzego Jarockiego w Teatrze Narodowym oraz wmurowanie kamienia węgielnego pod budowę Teatru Szekspirowskiego - to niektóre z najważniejszych wydarzeń w polskim teatrze w 2009 r. W mijającym roku odeszli wybitni artyści polskiej sceny, m.in. Marek Walczewski i Zbigniew Zapasiewicz.

Pełnometrażowy błona fotograficzna "Gwiazda Kopernika" w reżyserii Zdzisława Kudły i Andrzeja Orzechowskiego otrzymał wyróżnienie za "pełny talentu i nowatorskich walorów edukacyjnych błona fotograficzna animowany" na zakończonym w sobotę XXVI Międzynarodowym Festiwalu Filmów dla Dzieci i Młodzieży w Moskwie. Odkrycia festiwalu Off zaleta Camera? Todd Solondz się powtarza a Werner Herzog zwariował. Zaprezentowane w sekcji "Odkrycia": "Życie z wojną w tle" i "Bad Lieutenant: Port of Call - New Orleans" są świetnym przykładem niemocy współczesnego kina. śpiewaczka grupy Florence And The Machine rozważa zakończenie kariery muzycznej.Na 26 kwietnia zaplanowano premierę nowego albumu grupy Gogol Bordello. Krążek zatytułowany będzie "Trans-Continental Hustle". W ostatnią niedzielę stycznia, w Katowickim klubie Marchołt będzie można kolejny raz obejrzeć mistrzów metalcore'a, belgijską hordę Rise and Fall. Joe Jackson, ojczulek zmarłego w zeszłym roku Michaela Jacksona, obwinia żonę i matkę artysty o śmierć syna. "Katherine mogła odwrócić los" - twierdzi.

"Mam talent!": zwycięzcy i przegrani pierwszego półfinału!


dwaj gimnastyczny w składzie Jadzia Peszko i Dominika Drewniak podbił serca telewidzów i jurorów. Wyniki głosowania nie pozostawiały złudzeń - powyżej 40% głosów dało dziewczynom bezapelacyjne zupa pozycja w półfinale i udział w wielkim finale. Największym przegranym okazał się być Mateusz Dembek. Wokalista, który dzięki wielu upatrywany był jak faworyt całęgo programu, zajął skoro tylko trzecie punkt i odpadł w głosowaniu jury.

Posłuchaj nowego singla The Game


Od dziś posłuchać można nowego utworu amerykańskiego rapera zatytułowanego "It Must Be Me" z gościnnym udziałem Pharrella.

Zu odwołuje koncert w Gdańsku


Avant jazzowe, włoskie tercet ZU, które miało wystąpić na lutowym koncercie w gdańskim klubie Parlament odwołało wszystkie zaplanowane na ten Chronos występy. Tour przewidywane na luty 2010 miało swoim zasięgiem objąć Skandynawię oraz Europę Wschodnią.

Gerard Butler w filmowej adaptacji sztuki Szekspira


Ralph Fiennes namówił Gerarda Butlera, aby zamienił komedie romantyczne na dramaty Szekspira.

Pamięci Michaela Jacksona


1 listopada wspominamy artystę, kto jak małowartościowy inny w ostatnich dekadach wpływał na masową wyobraźnię. 25 czerwca 2009 roku zmarł w wieku 50 lat Michael Jackson.

nieruchomości żary

nasze biuero ogranizuje zielone szkoły oraz wycieczki dla dzieci oraz grup przedszkolnych. Zorganizowane przez nasze biuro wycieczki szkolne oraz zielone szkoły to gwarancja udanego wypoczynku od codziennych zajęć szkolnych. W ofercie posiadamy szeroki wybór miejsc na zorganizowanie zielonych szkół oraz wycieczek szkolnych. Nasze wycieczki szkolne do wielu lat cieszą się ogromnym uznaniem i zainteresowaniem nauczycieli oraz pracowników szkół. W ofercie posiadamy wycieczki szkolny jednodniowe oraz tanie wycieczki szkolne. Nasze biuro zorganizuje udane wycieczki szkolne oraz zielone szkoły na każdą kieszeń i w dowolnym regionie Polski. Zapraszamy do skorzystania z oferty naszego biura turystycznego. nasze biuero ogranizuje zielone szkoły oraz wycieczki dla dzieci oraz grup przedszkolnych. Zorganizowane przez nasze biuro wycieczki szkolne oraz zielone szkoły to gwarancja udanego wypoczynku od codziennych

wycieczki szkolne Warszawa

zajęć szkolnych. W ofercie posiadamy szeroki wybór miejsc na zorganizowanie zielonych szkół oraz wycieczek szkolnych. Nasze wycieczki szkolne do wielu lat cieszą się ogromnym uznaniem i zainteresowaniem nauczycieli oraz pracowników szkół. W ofercie posiadamy wycieczki szkolny jednodniowe oraz tanie wycieczki szkolne. Nasze biuro zorganizuje udane wycieczki szkolne oraz zielone szkoły na każdą kieszeń i w dowolnym regionie Polski. Zapraszamy do skorzystania z oferty naszego biura turystycznego.