Reżyserka "Salta" o trudnej podróży


Cate Shortland nakręci filmową adaptację powieści "The Dark Room" Rachel Seiffert.

Zrealizowana na podstawie bestsellerowej gry komputerowej superprodukcja "Książę Persji: Piaski czasu" trafi na polskie ekrany 21 maja, tydzień przedtem swą amerykańską premierą. W paryskim Memorial de la Shoah (Muzeum Zagłady Żydów) odbył się we wtorek w porze wieczoru pokaz filmów i polemika poświęcone zmarłym w ostatnim czasie bohaterom: Markowi Edelmanowi i Irenie Sendlerowej. spotkanie było częścią trwającego w Paryżu cyklu "Po-Lin", poświęconego pamięci o Holokauście w polskim kinie. 5 lipca ukaże się nowy album Kylie Minogue, "Aphrodite". gwiazdor wyjawiła właśnie szczegóły wydawnictwa.Tam, gdzie na co dzień nie ma teatru - inaczej w mniejszych podlaskich miejscowościach, w ramach rozpoczynającego się w piątek po południu I Międzynarodowego Festiwalu Teatrów "Wertep" będą pokazywane spektakle w wykonaniu teatrów z lokalny i Białorusi. Ska-reggae'owa formowanie Cała mnóstwo Barwinków doczekała się swojej trzeciej płyty. Album "Kocham kłopoty" dziś (22 lutego) trafia do sklepów. Projektantka Stella McCartney na prezentacja nowej kolekcji w Paryżu wynajęła kompleks reżysera Guy'a Ritchie'go - The Punchbowl Band. drużyna ma umożliwić podkład muzyczny do prezentacji mody.

W tym roku Nagrodę dla Polskiego Autora Zdjęć Filmowych za Szczególny Wkład w Sztukę Filmową otrzyma Dariusz Wolski, literat m.in. zdjęć do "Piratów z Karaibów".

na skutek Ambasadorce Dobrej Woli UNHCR - Angelinie Jolie - swoje drzwi otworzyła nowa szkoła dla dziewczynek w Afganistanie. Polskie czy zagraniczne? W tym tygodniu opcja jest niebywale trudny, rodzima kinematografia ma no tak mocne pozycje. "Gwiazdę Kopernika" można swobodnie posłać nie tylko wycieczkom szkolnym, a "Miasto z morza", łączące baśń o budowie portu w Gdyni z historią miłosną, nie nic bardziej błędnego wrażliwym kobietom. Z drugiej strony mamy amerykański komediodramat "Julie i Julia" z Meryl Streep, groźny "Dystrykt 9" i mandżurski western "Dobry, zły i zakręcony".

Tytani death metalu z nowojorskiej grupy Immolation rozpoczęli nagrania nowej płyty. Po dwu latach od ogłoszenia przerwy w działalności, norweska powstawanie Zyklon oficjalnie przestała istnieć. Słynna bordowa sukienka Gucciego, w jakiej Salma Hayek zaprezentowała się na premierze filmu "Robin Hood" w Cannes, została zlicytowana. finanse z licytacji zostały przekazane na kwestia Haitian relief Organisation, którą wspierają również Penelope Cruz i Sean Penn.Bill Murray potwierdził występ w trzeciej części "Ghostbusters". ekstrawagancki aktor postawił producentom jeden warunek - jego gieroj musi przenieść się do Krainy Wiecznych Łowów na początku filmu. Od najbliższego poniedziałku, 17 sierpnia, rusza internetowa sprzedaż biletów na najbardziej zniewalający koncert Jean-Michel Jarre'a, który odbędzie się 1 marca w katowickim Spodku. Trzy osoby prywatne i duet instytucje - sojusz grupa Rekonstrukcji Historycznej "3.BASTION Grolman" oraz Pomorskie Muzeum Wojskowe z Bydgoszczy - zostały w poniedziałek nagrodzone statuetką "Dobosza Powstania Wielkopolskiego" - honorową nagrodą przyznawaną za pośrednictwem asysta Pamięci Powstania Wielkopolskiego od 14 lat.

wciąż się kochają, ale...


Po 17 latach na scenie, brytyjska formowanie Supergrass postanowiła finalizować działalność.

Lipnicka o nowej Chylińskiej: jest coś desperackiego w tej metamorfozie


Anita Lipnicka, której najnowsza płyta "Hard Land Of Wonder" właśnie ukazała się na rynku, dokonała swoistej oceny polskiego rynku muzycznego w rozmowie z dziennikarzem Onet.pl.

Maciej Maleńczuk w roli wariata


Maciej Maleńczuk wystąpił w debiutanckim filmie Kingi Dębskiej "Hel", który pojawi się w kinach już 23 kwietnia.

Sam Mendes wyreżyseruje Bonda!


"To Mendes. Sam Mendes" - w ten rozwiązanie "Hollywood Reporter" poinformował, że następnego Bonda wyreżyseruje twórca "Drogi do szczęścia".

"Biała wstążka" filmem roku


Europejska Akademia Filmowa za optymalny film roku uznała produkcję "Biała wstążka" w reżyserii Austriaka Michaela Haneke, uhonorowanego oraz nagrodami dla najlepszego reżysera i scenarzysty. Nagrody EFA wręczono w sobotę, 12 grudnia, w Bochum.

nieruchomości żary

nasze biuero ogranizuje zielone szkoły oraz wycieczki dla dzieci oraz grup przedszkolnych. Zorganizowane przez nasze biuro wycieczki szkolne oraz zielone szkoły to gwarancja udanego wypoczynku od codziennych zajęć szkolnych. W ofercie posiadamy szeroki wybór miejsc na zorganizowanie zielonych szkół oraz wycieczek szkolnych. Nasze wycieczki szkolne do wielu lat cieszą się ogromnym uznaniem i zainteresowaniem nauczycieli oraz pracowników szkół. W ofercie posiadamy wycieczki szkolny jednodniowe oraz tanie wycieczki szkolne. Nasze biuro zorganizuje udane wycieczki szkolne oraz zielone szkoły na każdą kieszeń i w dowolnym regionie Polski. Zapraszamy do skorzystania z oferty naszego biura turystycznego. nasze biuero ogranizuje zielone szkoły oraz wycieczki dla dzieci oraz grup przedszkolnych. Zorganizowane przez nasze biuro wycieczki szkolne oraz zielone szkoły to gwarancja udanego wypoczynku od codziennych

wycieczki szkolne Warszawa

zajęć szkolnych. W ofercie posiadamy szeroki wybór miejsc na zorganizowanie zielonych szkół oraz wycieczek szkolnych. Nasze wycieczki szkolne do wielu lat cieszą się ogromnym uznaniem i zainteresowaniem nauczycieli oraz pracowników szkół. W ofercie posiadamy wycieczki szkolny jednodniowe oraz tanie wycieczki szkolne. Nasze biuro zorganizuje udane wycieczki szkolne oraz zielone szkoły na każdą kieszeń i w dowolnym regionie Polski. Zapraszamy do skorzystania z oferty naszego biura turystycznego.