Premierowy utwór Pei


17 września ukaże się najnowszy album filatelistyczny Pei. wprost przeciwnie w Onet.pl prezentujemy najnowszy utwór "Hip Hop".

Carrie Underwood pojawi się gościnnie w jednym z odcinków serialu "Jak Poznałem Waszą Matkę". Poznańska skupisko miasta zgodziła się we wtorek na wsparcie organizacji festiwalu rock in Rio - jednego z największych festiwali muzycznych - kwotą 32 mln zł. Oznacza to, że Poznań może podpisać umowę na organizację tej imprezy. W lutym informowaliśmy, że John Garcia postanowił wyruszyć w trasę w ramach projektu Garcia Plays Kyuss. Okazuje się, że artysta dotrze także do Polski.w ciągu gali rozdania American Music Awards Jennifer Lopez upadła na pupę na scenie, nabijając sobie nieco siniaków. Stany Zjednoczone Zjednoczone wystąpiły do Szwajcarii o ekstradycję reżysera Romana Polańskiego - poinformowało w piątek, 23 października, szwajcarskie ministerstwo sprawiedliwości. Ronan Keating poprowadzi własny program w brytyjskiej stacji radiowej Magic.

Do sieci trafił wideoklip grupy Muse do utworu "Neutron Star Collision (Love Is Forever)", który promuje najnowszy celuloid z sagi "Zmierzch" pod tytułem "Zaćmienie".

drużyna Arctic Monkeys nie zagra na przestrzeni tegorocznych festiwali w Reading i Leeds części swoich największych przebojów. Ronan Keating, wokalista irlandzkiego boysbandu Boyzone, zapowiedział, że dokończy książkę pisaną przez jego zmarłego kolegę z zespołu - Stephena Gately'ego.

Niedokończony, eksperymentalny film Nicholasa Raya "We Can't Go Home Again" będzie proszek swoją premierę na przyszłorocznym festiwalu w Wenecji - informuje "New York Times". Plenerowe film Letnie przy zakopiańskich Krupówkach i na plaży w Sopocie, a także w specjalnych pociągach, kursujących między Bałtykiem a Tatrami, będą atrakcją tego lata. 7 i 8 sierpnia 2010 na Placu Zebrań Ludowych w Gdańsku odbędzie się druga edycja festiwalu MTV. Tym razem, ruch będzie nosiła nazwę festiwal MTV Gdańsk Dźwiga Muzę 2010 - Dance Edition i będzie stała pod znakiem występów znanych didżejów oraz warsztatów tanecznych, które poprowadzą cenieni choreografowie.Norah Jones marzy o nagraniu płyty z muzyką country. Andrzej Barański będzie szefem jury 35. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych, kto w dniach 24-29 maja odbędzie się w Gdyni - poinformowali organizatorzy imprezy. W najnowszym notowaniu najlepiej sprzedających się płyt w Polsce bez zmian. Na pierwszym miejscu Andrea Bocelli. W pierwszej dwudziestce nie odnotowano w tym tygodniu żadnej nowości.

czarnoskóry Lajkonik otworzył festiwal Sztuk Wizualnych w Krakowie


afroamerykanin Lajkonik w skórzanym stroju nabijanym ćwiekami i pejczem w dłoni wyruszył na ulice Krakowa. To jeden z projektów artystycznych realizowanych w ramach rozpoczętego w piątek drugiego Festiwalu Sztuk Wizualnych - ArtBoom Tauron Festival.

Nowicki jako Buzz w "Toy Story 3"


Już od 18 czerwca w kinach będziemy mogli przyglądać się "Toy Story 3" - najnowszą część prawdziwie kultowego cyklu ze studia Disney/Pixar, i to w 3D. Jak przystało na nową opowieść, są tu także nowi bohaterowie, ale niezbicie na pierwszym planie pozostają klawo znani cowboy luźny i Buzz Astral, którego głos podkłada w polskiej wersji językowej Łukasz Nowicki.

Bryan Singer na świeżo o królu Arturze


Bryan Singer chce nakręcić nową wersję legendy o królu Arturze w remake'u filmu "Excalibur".

Czy Sherlock Holmes istniał naprawdę?


Od 15 stycznia w kinach będzie można zobaczyć kolejne uosobienie Sherlocka Holmesa w filmie Guya Richiego "Sherlock Holmes". W rolę głównego bohatera wcielił się Robert Downey Jr., dr. Watsona zagrał Jude Law. W księgarniach ukazała się właśnie biografia Holmesa. Niestety nieautoryzowana, ale pełna najdokładniejszych faktów z życia najsłynniejszego z detektywów.

Lindsay Lohan w krwawym horrorze


Lindsay Lohan wystąpi w nowym horrorze japońskiego reżysera Ryuhei Kitamury ("Nocny pociąg z mięsem") - informuje portal Bloody-disgusting.com

nieruchomości żary

nasze biuero ogranizuje zielone szkoły oraz wycieczki dla dzieci oraz grup przedszkolnych. Zorganizowane przez nasze biuro wycieczki szkolne oraz zielone szkoły to gwarancja udanego wypoczynku od codziennych zajęć szkolnych. W ofercie posiadamy szeroki wybór miejsc na zorganizowanie zielonych szkół oraz wycieczek szkolnych. Nasze wycieczki szkolne do wielu lat cieszą się ogromnym uznaniem i zainteresowaniem nauczycieli oraz pracowników szkół. W ofercie posiadamy wycieczki szkolny jednodniowe oraz tanie wycieczki szkolne. Nasze biuro zorganizuje udane wycieczki szkolne oraz zielone szkoły na każdą kieszeń i w dowolnym regionie Polski. Zapraszamy do skorzystania z oferty naszego biura turystycznego. nasze biuero ogranizuje zielone szkoły oraz wycieczki dla dzieci oraz grup przedszkolnych. Zorganizowane przez nasze biuro wycieczki szkolne oraz zielone szkoły to gwarancja udanego wypoczynku od codziennych

wycieczki szkolne Warszawa

zajęć szkolnych. W ofercie posiadamy szeroki wybór miejsc na zorganizowanie zielonych szkół oraz wycieczek szkolnych. Nasze wycieczki szkolne do wielu lat cieszą się ogromnym uznaniem i zainteresowaniem nauczycieli oraz pracowników szkół. W ofercie posiadamy wycieczki szkolny jednodniowe oraz tanie wycieczki szkolne. Nasze biuro zorganizuje udane wycieczki szkolne oraz zielone szkoły na każdą kieszeń i w dowolnym regionie Polski. Zapraszamy do skorzystania z oferty naszego biura turystycznego.