antysemicki wybryk kibiców w Polsce. rewolta ADL


Amerykańsko-żydowska przymierze przeciwnie Zniesławieniom (ADL) zaprotestowała naprzeciw antysemickiemu incydentowi na przestrzeni meczu piłkarskiego w Polsce.

Zdjęcia pseudokibiców, poszukiwanych za frakcja w burdach, będą w dalszym ciągu publikowane na stronach internetowych prokuratury w Katowicach. A to dlatego, że "wymaga tego interes społeczny". Tak katowicka Prokuratura Okręgowa odpowiada na "wątpliwości" Rzecznika Praw Obywatelskich Janusza Kochanowskiego. coraz dziś Polki, którym holenderski plantator odmówił wypłaty wynagrodzeń, będą mogły wrócić do kraju - poinformował konsul RP w Hadze Leszek Rowicki. Kobiety mają również otrzymać pieniądze należne im za pracę. Przetrzymywani w tajnym więzieniu na obrzeżach Bagdadu Irakijczycy byli gwałceni, bici i poddawani elektrowstrząsom - wynika z raportu organizacji Human Rights Watch. "Abu Ghraib to był piknik" w porównaniu z Muthanna - ocenił jeden z najbardziej wpływowych sunnickich liderów plemiennych.Prokuratura w Poznaniu odmówiła wszczęcia śledztwa w sprawie dotyczącej podsłuchiwania dziennikarza Cezarego Gmyza i prawnika Romana Giertycha. - Jeśli prokuratura ingeruje w kontakty adwokata z klientem, to każdy obywatel ma obowiązek się bać takich rzeczy. Złożymy zażalenie w tej sprawie. Jeśli sąd utrzyma interpretację prawa o ingerowaniu w takie kontakty, to złożę, w imieniu Sumlińskiego, skargę do Trybunału Konstytucyjnego – oświadczył w TVN 24 Roman Giertych. Sprawę określił mianem "skandalu" obywatel Szwecji, jaki miał odjąć z nasz napis podejrzany znad bramy byłego obozu Auschwitz-Birkenau, a potem, jak twierdzi, rozmyślił się i pomógł policji odzyskać łup, to były neonazista Anders Hoegstroem - podają szwedzkie media. zgromadzenie Naczelna Stronnictwa Demokratycznego na sobotnim posiedzeniu ma pozwolić uchwałę ws. oficjalnego poparcia w wyborach prezydenckich niezależnego kandydata Andrzeja Olechowskiego - poinformował dyrektor partii Paweł Piskorski.

W sobotę w meksykańskim stanie Guerrero w starciach pomiędzy wojskiem a "żołnierzami" karteli narkotykowych zginęło 11 przemytników - poinformowała policja lokalna w stolicy stanu, Chilpancingo. plus w sobotę w innych incydentach w Guerrero zginęło 15 osób.

Zanosi się na precedens w polskim futbolu. Mamy pierwszy przypadek, podczas gdy sponsor-firma bukmacherska chce rozstać się z klubem. To następstwo ustawy hazardowej, która zakazuje w tym przypadku klubowi informowania o sponsorze zajmującym się zakładami bukmacherskimi w internecie. 5 lat piłkarze Benfiki Lizbona musieli oczekiwać na maestria Portugalii. Doczekali się w niedzielę, pieczętując tytuł zwycięstwem nad Rio Ave. Na fecie nie zabrakło najsłynniejszego piłkarza stołecznego klubu, "Czarnej Perły Mozambiku", Eusebio.

Klub Lewicy apeluje, by wszystkie kluby w Sejmie zaproponowały jednego, wspólnego kandydata na Rzecznika Praw Obywatelskich. możliwość nowego RPO jest wymagany po tragicznej śmierci Janusza Kochanowskiego w katastrofie lotniczej kołowrót Smoleńska. Olsztyńska milicja przesłuchuje 18-latka, kto mógł być sprawcą sobotniego śmiertlenego wypadku w główny punkt miasta. Na przejściu dla pieszych zginął 26-letni mężczyzna. Sprawca zbiegł. Jarosław Kaczyński wygrał niedzielne wybory prezydenckie w Rzymie i w Neapolu. W Wiecznym Mieście otrzymał 54 odsetek głosów. Bronisław Komorowski dostał 35 odsetki głosów.24 osoby zginęły, a 60 zostało rannych w niedzielę w licznych zamachach i atakach podczas wyborów parlamentarnych w Iraku - poinformowało irackie ministerstwo Spraw Wewnętrznych. dyrektor i wiceszef Biura Bezpieczeństwa Narodowego Aleksander Szczygło i Witold Waszczykowski podkreślili, że prezydent domaga się od rządu informowania o sytuacji polskich żołnierzy w Afganistanie, a i tak nie wszystkie informacje są przekazywane. Berlin chce w pojedynkę uchronić strefę euro, narzucając innym krajom UE dyscyplinę budżetową na wzór niemczyzna - pisze w czwartkowym wydaniu francuski pamiętnik "Le Figaro". periodyk krytykuje wypowiedzi kanclerz Angeli Merkel i nazywa Republika Federalna Niemiec "samotnym jeźdźcem Europy".

Ustalono przyczynę wymierania na masową skalę


Wielkie wymieranie na Ziemi spowodowały wulkany, które przy użyciu miliony lat wyrzucały olbrzymie ilości dwutlenku węgla do atmosfery - przekonują geolodzy z Uniwersytetu Stanfordzkiego.

Maczetą odrąbał mu dłonie. Lekarze dokonali cudu


Lekarzom udało się przyszyć dłonie pechowemu klientowi jednej z krakowskich agencji towarzyskich. Odrąbane kończyny, to pokłosie porachunków z ochroniarzem agencji, który dopadł mężczyznę, gdy ten próbował uciec, nie płacąc za usługę prostytutki.

Skazana na chłostę - za rozmowę o seksie


Saudyjski sąd skazał na karę chłosty dziennikarkę Rozannę al-Jami. Zawiniła udziałem w programie telewizyjnym, w którym pewien Saudyjczyk zbyt bez ogródek mówił o seksie. On sam został już poprzednio osądzony na 5 lat więzienia.

Berlusconi ze strachu nocuje w kancelarii


szef rządu makaroniarz Silvio Berlusconi ze względów bezpieczeństwa, na wyraźną sugestię sił specjalnych od kilku nocuje w gmachu Kancelarii Rady Ministrów, Palazzo Chigi, a nie w swej prywatnej rzymskiej rezydencji - ujawniła w sobotę włoska prasa.

Cofnięta koncesja za KDT


MSWiA zdecydowało o cofnięciu koncesji agencji ochrony Zubrzycki. To przed chwilą ona została zatrudniona niedaleko głośnej eksmisji kupców z hali KDT w Warszawie.

nieruchomości żary

nasze biuero ogranizuje zielone szkoły oraz wycieczki dla dzieci oraz grup przedszkolnych. Zorganizowane przez nasze biuro wycieczki szkolne oraz zielone szkoły to gwarancja udanego wypoczynku od codziennych zajęć szkolnych. W ofercie posiadamy szeroki wybór miejsc na zorganizowanie zielonych szkół oraz wycieczek szkolnych. Nasze wycieczki szkolne do wielu lat cieszą się ogromnym uznaniem i zainteresowaniem nauczycieli oraz pracowników szkół. W ofercie posiadamy wycieczki szkolny jednodniowe oraz tanie wycieczki szkolne. Nasze biuro zorganizuje udane wycieczki szkolne oraz zielone szkoły na każdą kieszeń i w dowolnym regionie Polski. Zapraszamy do skorzystania z oferty naszego biura turystycznego. nasze biuero ogranizuje zielone szkoły oraz wycieczki dla dzieci oraz grup przedszkolnych. Zorganizowane przez nasze biuro wycieczki szkolne oraz zielone szkoły to gwarancja udanego wypoczynku od codziennych

wycieczki szkolne Warszawa

zajęć szkolnych. W ofercie posiadamy szeroki wybór miejsc na zorganizowanie zielonych szkół oraz wycieczek szkolnych. Nasze wycieczki szkolne do wielu lat cieszą się ogromnym uznaniem i zainteresowaniem nauczycieli oraz pracowników szkół. W ofercie posiadamy wycieczki szkolny jednodniowe oraz tanie wycieczki szkolne. Nasze biuro zorganizuje udane wycieczki szkolne oraz zielone szkoły na każdą kieszeń i w dowolnym regionie Polski. Zapraszamy do skorzystania z oferty naszego biura turystycznego.