Restrykcyjna dieta Paltrow


Przygotowania Gwyneth Paltrow do filmu "Iron Man 2" nie ograniczyły się tylko do nauczenia się roli. Aktorka wcieliła w życie ogromnie literalny dietetyczny plan, którego efekty już jest dozwolone zachwycać się na ekranach kin.

Dzięki hiszpańskiemu reżyserowi Alejandro Amenábarowi już w marcu masową wyobraźnią ma szansę zawładnąć Hypatia z Aleksandrii, którą w jego najnowszym filmie "Agora" gra Rachel Weisz. Hypatia, pierwsza uczona w dziejach świata - grecka matematyczka, astronom i filozofka (ok. 355-415) została okrutnie zamordowana za pośrednictwem podburzony motłoch. W rozmowie z INTERIA.PL Mandaryna przedstawiła się jak wulkan kompleksów. - Jestem za niska, chciałabym być jeszcze szczuplejsza, gdzieś mi tam coś urosło po ciąży, mam też kompleksy związane ze swoją osobowością, ale nie chcę o nich mówić - wylicza wokalistka. Skrzypaczka Emilie Autumn wystąpi na jedynym koncercie w Polsce. Artystka zagra w warszawskiej progresji 9 lutego.Kanadyjska śpiewaczka Celine Dion podpisała trzyletni kontrakt na występy w Las Vegas. Jej koncerty rozpoczną się w marcu 2011 roku w Caesars Palace. Pomorska skład Behemoth planuje wydanie biografii. W najbliższy weekend, od 26-28 czerwca, w Krakowie po raz dziewiczy odbywać się będą Dni Tbilisi. W programie koncerty muzyki jazzowej, klasycznej i etnicznej.

W środę, 31 kwietnia, mistrzowie melancholii ze szwedzkiej Katatonii zagrają w Krakowie, by dwadzieścia cztery godziny potem odwiedzić Warszawę.

Madonna była "szaleńczo zakochana" w Michaela Jacksonie, gdy ten występował z zespołem Jackson 5. Ashley Judd otrzymała za swoją niestrudzoną pracę charytatywną tytuł Bohaterki Hollywood przyznawany za pomocą pismo "USA Today".

Mariah Carey "Memoirs of an Imperfect Angel", Island Szwajcarskie resort sprawiedliwości odrzuciło dalszy wniosek Romana Polańskiego o dymisjonowanie go z aresztu za kaucją, wyższą niż proponował wcześniej - poinformował w piątek orędownik resortu Folco Galli. konkluzja odrzucono ze względu na wysokie ryzyko ucieczki Polańskiego ze Szwajcarii. Po 60 latach przyszedł czas na pożegnanie z galeriami w Muzeum Książąt Czartoryskich. Całe szczęście, że ale wręcz na pewien czas. Zamknięcie najstarszej placówki muzealnej w Polsce związane jest z pracami remontowymi, które rozpoczną się po 10 stycznia. Po ich zakończeniu, wejdziemy już do zupełnie innego, zmodernizowanego muzeum.żurnalista Robert Leszczyński przedstawił własne zdanie na rzecz panującej teraz "Jacksonomanii". człowiek teatru jest faworytem do głównej roli męskiej w filmowej adaptacji trylogii "Millennium" Stiega Larssona. Faizon Love, Emily Rios, Portia Doubleday i Michelle Ang dołączyli do obsady kontynuacji cyklu "Agent XXL".

Ben Kingsley w opowieści o dojrzewaniu


Ben Kingsley i Bryan Cranston zagrają w filmie "A Birder’s Guide To Everything".

Jessica Biel w komedii z przekleństwem w tytule


Jessica biały zagra jedną z głównych ról w komedii "F***ing Engaged". Aktorka zajmie się także produkcją filmu.

Rdza i kości Poisonblack


Fińska zespół Poisonblack przygotowała czwarty klaser "Of Rust And Bones".

O miłości niepełnosprawnych


Dokument "Kochankowie" w reżyserii Rafała Skalskiego jest kolejną w tym roku produkcją zrealizowaną dla HBO Central Europe. film opowiada o miłości, przyjaźni i seksualności osób niepełnosprawnych. Premiera telewizyjna filmu odbędzie się w niedzielę, 27 grudnia o godz. 22:40 w HBO.

Soulowe natura Ghostface Killah odsłonięte


Związany z formacją Wu-Tang Clan raper Ghostface Killah zaprezentował pierwszy teledysk z nowego albumu.

nieruchomości żary

nasze biuero ogranizuje zielone szkoły oraz wycieczki dla dzieci oraz grup przedszkolnych. Zorganizowane przez nasze biuro wycieczki szkolne oraz zielone szkoły to gwarancja udanego wypoczynku od codziennych zajęć szkolnych. W ofercie posiadamy szeroki wybór miejsc na zorganizowanie zielonych szkół oraz wycieczek szkolnych. Nasze wycieczki szkolne do wielu lat cieszą się ogromnym uznaniem i zainteresowaniem nauczycieli oraz pracowników szkół. W ofercie posiadamy wycieczki szkolny jednodniowe oraz tanie wycieczki szkolne. Nasze biuro zorganizuje udane wycieczki szkolne oraz zielone szkoły na każdą kieszeń i w dowolnym regionie Polski. Zapraszamy do skorzystania z oferty naszego biura turystycznego. nasze biuero ogranizuje zielone szkoły oraz wycieczki dla dzieci oraz grup przedszkolnych. Zorganizowane przez nasze biuro wycieczki szkolne oraz zielone szkoły to gwarancja udanego wypoczynku od codziennych

wycieczki szkolne Warszawa

zajęć szkolnych. W ofercie posiadamy szeroki wybór miejsc na zorganizowanie zielonych szkół oraz wycieczek szkolnych. Nasze wycieczki szkolne do wielu lat cieszą się ogromnym uznaniem i zainteresowaniem nauczycieli oraz pracowników szkół. W ofercie posiadamy wycieczki szkolny jednodniowe oraz tanie wycieczki szkolne. Nasze biuro zorganizuje udane wycieczki szkolne oraz zielone szkoły na każdą kieszeń i w dowolnym regionie Polski. Zapraszamy do skorzystania z oferty naszego biura turystycznego.