David Suchet zekranizuje kolejne filmy o Herkulesie Poirot?


David Suchet chciałby przenieść na ekran sześć ostatnich książek o Herkulesie Poirot.

Ejżeż ty, zażywny huncwocie przechero, czegóż to sobie winszujesz? - między innymi z takimi ortograficznymi pułapkami zmagali się w niedzielę w Katowicach uczestnicy Ogólnopolskiego Dyktanda. 14. narodową klasówkę napisało około tysiąca osób. Tytani death metalu z nowojorskiej grupy Immolation rozpoczęli nagrania nowej płyty. Hollywoodzki bożyszcze - Bruce Willis - zamierza powrócić do roli w kultowej serii filmów "Szklana pułapka" i potwierdza, że prace nad tym projektem już trwają.Dokument Stevena Soderbergha "And Everything Is Going Fine" będzie miał swoją światową premierę na Festiwalu Filmowym w Slamdance. Pełnometrażowy obraz jest intymnym spojrzeniem na istnienie i twórczość ostatnio zmarłego pisarza i performera, Spauldinga Graya. Organizatorzy koncertu grupy Agnostic front we Wrocławiu podali ceny biletów na to wydarzenie. Amerykański wokalista Prince został pozwany w związku z odwołaniem występu w Dublinie w 2008 roku. Organizatorzy koncertu domagają się od multiinstrumentalisty ponad 2 milionów dolarów odszkodowania.

Już 12 lutego na DVD ukaże się celuloid "Tulpan" - dość niezwykła i świetnie przyjęta na świecie komedia o życiu w kompletnej pustce, z dala od cywilizacji. Za kamerą stanęła Polka - Jolanta Dylewska. film wyreżyserował Siergiej Dworcewoj.

Duńska, deathmetalowa powstawanie Die podpisała kontrakt z amerykańską wytwórnią Unique Leader. ekipa Levinhurst, w skład której wchodzi dwóch członków oryginalnego składu legendranej formacji The Cure: Lol Tolhurst i Michael Dempsey zagra w Warszawie. popis odbędzie się 10 marca w klubie rozwój i będzie częścią europejskiej trasy promującej najświeższy klaser zespołu "Blue Star", którego premiera jest przewidziana na 2 lutego.

Foo Fighters niespodziewanie wracają. Dowodzona dzięki Dave'a Grohla formowanie rozpoczęła pracę nad nowym albumem. I to z nie byle kim w roli producenta. Prokurator skierował w piątek do sądu akt oskarżenia przeciwnie znanemu raperowi Peji. Zarzucono mu, że na przestrzeni wrześniowego koncertu w Zielonej Górze publicznie nakłaniał do pobicia 15-letniego chłopaka - poinformował PAP przedstawiciel Prokuratury Okręgowej w Zielonej Górze Kazimierz Rubaszewski. "A w tej chwili wszyscy odwróćcie się plecami do sceny" - poprosił jak grom z jasnego nieba publiczność w trakcie występu swojego zespołu The Streets, Mike Skinner. Tysiące ludzi coraz kilka lanie spełniało życzenia muzyka, świetnie się obok tym bawiąc. grupa The Streets otworzyła występy na głównej scenie pierwszego dnia festiwalu Coke Live Music 2009.Przesłodzona Hania z "M jak miłość" czy roztrzepana dziewczę Kilera, a może lodowata Anna z "Komornika"? Które z wcieleń Małgorzaty Kożuchowskiej bardziej jej odpowiada? Co lubi robić po pracy? O czym marzy? Czy ma jakieś tajemnice? Już w sobotę od godz. 9.50 sami będziecie się mogli o to zapytać - na czat.onet.pl. Zapraszamy! Już dziś, 8 września, w Centralnym Basenie Artystycznym w Warszawie dalszy przedstawienie - Fe Fighters 2. Tym razem w skład FF2 wchodzą tacy artyści, jak Lipnicka & Porter, Ania Dąbrowska, Smolik, Kazik, Lachowicz, Mika Urbaniak zaś Czesław Śpiewa. Amerykańska idol Lady GaGa telefonicznie pogratulowała 12-letniemu Greysonowi Chance, który zyskał sławę śpiewając jej przebój "Paparazzi".

pracownia Pixar rezygnuje z nowego projektu


produkcja "Newt" – najnowszego filmu uczelnia Pixar – została odwołana.

Zellweger nie zagra Bridget Jones


Gwiazda Hollywood - Renee Zelleweger - jest chyba zdziwiona plotkami, niby przygotowywała się teraz do roli w kolejnym filmie o Bridget Jones, gdyż, jak twierdzi, nic jej nie rozumie się samo przez się o planach nakręcenia trzeciej części przygód tej zabawnej dziennikarki.

Everything Is Made In China powraca do nasz


formowanie Everything Is Made In China zapowiedziała polską trasę koncertową.

Magiczny projekt Damona Albarna


nieugięty Damon Albarn, prestiżowy z Gorillaz, Blur czy The Good, The Bad And The Quuen, szykuje dodatkowy projekt.

"Mam talent!": sprawdźcie, jak głosowali telewidzowie w ciągu ostatniego półfinału!


Marcin Prokop i Szymon Hołownia na przestrzeni trwania programu ogłosili werdykt głosowania SMS-owego. sfera półfinałowy wygrał Marcin Wyrostek, który automatycznie awansował do wielkiego finału. Na miejscu drugim (biorąc pod uwagę liczbę SMS-ów) uplasował się Krzysztof Golonka, a na trzecim - Alexander Martinez. Podobnie jak w poprzednim półfinale następstwo głosowania jurorów okazał się być niekorzystny dla tego wykonawcy, który zyskał większą liczbę głosów telewidzów. Zobaczcie, jak procentowo...

nieruchomości żary

nasze biuero ogranizuje zielone szkoły oraz wycieczki dla dzieci oraz grup przedszkolnych. Zorganizowane przez nasze biuro wycieczki szkolne oraz zielone szkoły to gwarancja udanego wypoczynku od codziennych zajęć szkolnych. W ofercie posiadamy szeroki wybór miejsc na zorganizowanie zielonych szkół oraz wycieczek szkolnych. Nasze wycieczki szkolne do wielu lat cieszą się ogromnym uznaniem i zainteresowaniem nauczycieli oraz pracowników szkół. W ofercie posiadamy wycieczki szkolny jednodniowe oraz tanie wycieczki szkolne. Nasze biuro zorganizuje udane wycieczki szkolne oraz zielone szkoły na każdą kieszeń i w dowolnym regionie Polski. Zapraszamy do skorzystania z oferty naszego biura turystycznego. nasze biuero ogranizuje zielone szkoły oraz wycieczki dla dzieci oraz grup przedszkolnych. Zorganizowane przez nasze biuro wycieczki szkolne oraz zielone szkoły to gwarancja udanego wypoczynku od codziennych

wycieczki szkolne Warszawa

zajęć szkolnych. W ofercie posiadamy szeroki wybór miejsc na zorganizowanie zielonych szkół oraz wycieczek szkolnych. Nasze wycieczki szkolne do wielu lat cieszą się ogromnym uznaniem i zainteresowaniem nauczycieli oraz pracowników szkół. W ofercie posiadamy wycieczki szkolny jednodniowe oraz tanie wycieczki szkolne. Nasze biuro zorganizuje udane wycieczki szkolne oraz zielone szkoły na każdą kieszeń i w dowolnym regionie Polski. Zapraszamy do skorzystania z oferty naszego biura turystycznego.