Kate Beckinsale kończy z "Underworld"


Kate Beckinsale zaprzeczyła doniesieniom jakoby miała wystąpić w czwartej części kinowej serii "Underworld".

Isla Fisher zagra główną rolę w komedii romantycznej "Kiss & Tell". Piosenkarka wyznała, że stara się wyrażać w jak najmniejszej liczbie słów. Robert Redford ma zamiar nakręcić sztuka dziejowy o zabójstwie Abrahama Lincolna. film poświęcony będzie w zasadzie Mary Surrat, która była pierwszą kobietą w USA skazaną na karę śmierci za zamachnięcie się na prezydenta.bożyszcze "Robin Hooda" ma zagrać tajnego agenta z wyrzutami sumienia. Muzeum Polskie w Ameryce (MPA) w Chicago zmaga się z poważnym problemami finansowymi, które mogą doprowadzić do upadku tej najstarszej i największej tego typu placówki w USA. recesja spowodował, że polonijnej instytucji brakuje pieniędzy na bieżące potrzeby: opłatę rachunków, czy wynagrodzenia dla pracowników. Dla fanów zgromadzonych na lotnisku Bemowo, czekających na występ Madonny, zagrał DJ Paul Oakenfold. W koncertowych sektorach zajmuje miejsca coraz więcej osób.

7. Europejski przegląd Młodego Kina "EFeMKa 2009" startuje 4 grudnia w warszawskiej Kinotece.

Debiutująca ekipa Dziewczyny przygotowała teledysk do swojej eurowizyjnej propozycji "Cash Box". Klip możecie już ujrzeć na naszych stronach. Triumfatorka Eurowizji, 19-letnia Lena Meyer-Landrut, zdradziła portalowi INTERIA.PL, że ma postanowienie wziąć część w kolejnej edycji tego najpopularniejszego konkursu piosenki w Europie.

Leona Lewis chce, aby jej koncerty podczas tegorocznej trasy były niezapomnianymi przeżyciami. Piosenkarka znalazła inspirację w filmie "Avatar" Jamesa Camerona. Lider zespołu Kat, Piotr Luczyk, wyjaśnił serwisowi Muzyka.onet.pl, o co chodzi z ostatnimi deklaracjami jego zespołu w których raz jeszcze dostaje się w nich Romanowi Kostrzewskiemu, co za pomocą minione pół dekady porabiał Kat (bez Romana) i co kapela zamierza robić w najbliższym czasie. Na trzy koncerty do krajowy przyjedzie punkowa formacja The Exploited.Szokującą opowieść na temat dzieciństwa Michaela Jacksona snuje antyczny towarzysz gwiazdora - rabin Shmuley Boteach. ojczulek Joseph nie przeciwnie bił syna, ale również znęcał się nad nim psychicznie - powtarzał mu m.in. że jest brzydki. W poniedziałek (23 listopada) zaczyna się mini tournee brytyjskiej formacji Editors po Polsce. popis z udziałem m.in. Shakiry, Black Eyed Peas i Alicii Keys w słynnej dzielnicy Soweto zainaugurował piłkarskie czempionat świata w RPA. "Właściwie" rozpoczęcie turnieju nastąpi w piątek - o godz. 16 gospodarze zagrają w Johannesburgu z Meksykiem.

Czołg w klipie Megadeth


Członkowie zespołu Megadeth skonfrontowali się z funkcjonariuszami policji w czasie pracy nad nowym teledyskiem.

Oscary: persona non grata


Nicolas Chartier, wytwórca nominowanego do Oscara filmu "The Hurt Locker. W pułapce wojny", nie pojawi się 7 marca na gali wręczenia nagród Akademii - zadecydowali organizatorzy Oscarów. Chartier stał się persona non grata po niefortunnym mejlu, w którym nakłaniał do głosowania na jego film.

Paramount "zaczeka na Supermana"


Davis Guggenheim, reżyser "Niewygodnej prawdy" i "Będzie głośno", pokazał swój najświeższy film "Waiting for Superman" na festiwalu Sundance. Dziełem zainteresowała się wytwórnia Paramount.

Indios Bravos na scenie


Płyta, jakiej w historii Indios Bravos jeszcze nie było - tak edytor reklamuje koncertowy klaser "On Stage" grupy Indios Bravos (premiera w piątek, 4 grudnia).

Dokumentalny film o Blur


klisza dokumentalny o grupie Blur z materiałem zarejestrowanym na przestrzeni występów brytyjskiej formacji w Hyde Parku ukaże się na DVD.

nieruchomości żary

nasze biuero ogranizuje zielone szkoły oraz wycieczki dla dzieci oraz grup przedszkolnych. Zorganizowane przez nasze biuro wycieczki szkolne oraz zielone szkoły to gwarancja udanego wypoczynku od codziennych zajęć szkolnych. W ofercie posiadamy szeroki wybór miejsc na zorganizowanie zielonych szkół oraz wycieczek szkolnych. Nasze wycieczki szkolne do wielu lat cieszą się ogromnym uznaniem i zainteresowaniem nauczycieli oraz pracowników szkół. W ofercie posiadamy wycieczki szkolny jednodniowe oraz tanie wycieczki szkolne. Nasze biuro zorganizuje udane wycieczki szkolne oraz zielone szkoły na każdą kieszeń i w dowolnym regionie Polski. Zapraszamy do skorzystania z oferty naszego biura turystycznego. nasze biuero ogranizuje zielone szkoły oraz wycieczki dla dzieci oraz grup przedszkolnych. Zorganizowane przez nasze biuro wycieczki szkolne oraz zielone szkoły to gwarancja udanego wypoczynku od codziennych

wycieczki szkolne Warszawa

zajęć szkolnych. W ofercie posiadamy szeroki wybór miejsc na zorganizowanie zielonych szkół oraz wycieczek szkolnych. Nasze wycieczki szkolne do wielu lat cieszą się ogromnym uznaniem i zainteresowaniem nauczycieli oraz pracowników szkół. W ofercie posiadamy wycieczki szkolny jednodniowe oraz tanie wycieczki szkolne. Nasze biuro zorganizuje udane wycieczki szkolne oraz zielone szkoły na każdą kieszeń i w dowolnym regionie Polski. Zapraszamy do skorzystania z oferty naszego biura turystycznego.