Matthew Vaughn zajmie się superbohaterami


Reżyser Matthew Vaughn chciałby wyreżyserować błona fotograficzna o grupie superbohaterów do "The Avengers".

W środę, 18 listopada, o godz. 21.20 i 22.15 telewizyjna jedynka przeprowadzi transmisję z gali wręczenia nagród tygodnika "Film" - Złote Kaczki 2009. święto odbędzie się w Sali Kongresowej w Warszawie, a gospodarzami wieczoru będą Grażyna Torbicka i Paweł Królikowski. David Hayter stanie za kamerą filmu "Wolves", którego bohaterem będą wilkołaki. Zapowiadany na 7 kwietnia w warszawskiej Sali Kongresowej koncert Pete'a Doherty'ego odbędzie się w innym terminie - poinformowali nas organizatorzy występu.Debiut fabularny Pawła Borowskiego "Zero" został zaproszony na 14. Międzynarodowy festiwal filmowy w Pusan. Matt Damon i Emily Blunt grają w ekranizacji powieści słynnego pisarza science-fiction. W sieci pojawiły się pierwsze danie zdjęcia z produkcji. W poniedziałek, 21 grudnia ukaże się nowy materiał Eminema. Będzie to reedycja albumu "Relapse" z siedmioma dodatkowymi utworami. Z pierwszym z nich można zapoznać się już teraz.

harmonogram religijny reżyserowi Michałowi Waszyńskiemu - twórcy polskiego kina przedwojennego, postaci niesłychanie barwnej - zdobył główną nagrodę w tegorocznej polskiej edycji konkursu scenariuszowego Hartley-Merrill.

"Nie widzę ciebie w swych marzeniach", praca z dorobku Skaldów, to pierwszy singel zapowiadający solowy album filatelistyczny logo Piekarczyka, wokalisty grupy TSA. Na płycie "Źródło" (premiera 24 października) znajdą się nagrania klasyków polskiego rock'n'rolla z lat 60. i 70. 6 kwietnia do lokalny przyjedzie jedna z największych gwiazd muzyki rap: 50 Cent. Amerykański bożyszcze wystąpi na jedynym koncercie w Warszawie. "O Polakach mam ogromnie dobre zdanie" - mówi nam w ekskluzywnym wywiadzie.

Ryszard Nowak z Komitetu Obrony przed Sektami nie ustaje w swojej krucjacie przeciwko Adamowi 'Nergalowi' Darskiemu z grupy Behemoth. "Nergal uczynił sobie z pochwalania morderstwa rozwiązanie na zarobienie dużych pieniędzy" - twierdzi Nowak. szwagierka Romana Polańskiego, francuska aktorka Mathilde Seigner, powitała w środę z zadowoleniem fakt, iż szwajcarski Federalny Sąd uległy zgodził się na zwolnienie go z aresztu za kaucją. Niepokazywane dotychczas zdjęcia Marylin Monroe, które wykonano na dziewięć miesięcy poprzednio śmiercią gwiazdy, zostały ujawnione po tym jak 50 lat znajdowały się w prywatnej kolekcji.W sobotę, 10 lipca, w klubie Cream w Sopocie wystąpi brytyjska DJ-ka i śpiewaczka Sonique. Biley kosztują 29 złotych, w dalszym ciągu zdrożeją do 35 zł. Amerykańscy prokuratorzy bacznie obserwowali bytność Romana Polańskiego w Austrii i rozważali zatrzymanie go tam jeszcze przed wyjazdem reżysera do Szwajcarii - pisze w czwartek przedstawicielstwo Associated Press, powołując się na uzyskane dokumenty. Z okazji zbliżających się Mikołajek TV nowej generacji n przygotowała niespodziankę dla wszystkich swoich Abonentów. Już od 29 listopada w ofercie VOD telewizji nowej generacji n pojawi się film "Superhero", który wypożyczyć będzie można za 0 złotych.

Dwa seriale znikają z telewizji Fox


Wielbiciele stacji Fox będą musieli pożegnać się z dwoma sitcomami. "Sons of Tucson" i "Dopóki śmierć nas nie rozłączy" znikają z anteny.

Sinead od nowa walczy z papieżem


Targający irlandzkim kościołem katolickim skandal powiązany z seksualnym molestowaniem przy użyciu duchownych sprowokował Sinead O'Connor do kolejnej gniewnej wypowiedzi na rzecz papieża. Irlandzka wokalistka uważa, że list Benedykta XVI to za mało, a on sam powinien zrezygnować ze stanowiska.

Redford o zabójstwie Lincolna


Robert Redford wyreżyseruje historyczny drama "The Conspirator", opowiadający o zabójstwie Abrahama Lincolna - poinformował The Risky Biz Blog.

Miley Cyrus wraca na apogeum


najświeższy film Miley Cyrus, "The Last Song", uplasował się na szczycie przedświątecznego zestawienia box office w USA, zarabiając 5,1 milionów dolarów - poinformowało "Variety".

Wyróżnieni w zestawieniu BBC Sound of 2010, The Drums debiutują


ekipa The Drums, która znalazła się w prestiżowym zestawieniu BBC Sound of 2010 debiutuje. klaser Amerykanów zatytułowany po prostu "The Drums" ukaże się 7 czerwca.

nieruchomości żary

nasze biuero ogranizuje zielone szkoły oraz wycieczki dla dzieci oraz grup przedszkolnych. Zorganizowane przez nasze biuro wycieczki szkolne oraz zielone szkoły to gwarancja udanego wypoczynku od codziennych zajęć szkolnych. W ofercie posiadamy szeroki wybór miejsc na zorganizowanie zielonych szkół oraz wycieczek szkolnych. Nasze wycieczki szkolne do wielu lat cieszą się ogromnym uznaniem i zainteresowaniem nauczycieli oraz pracowników szkół. W ofercie posiadamy wycieczki szkolny jednodniowe oraz tanie wycieczki szkolne. Nasze biuro zorganizuje udane wycieczki szkolne oraz zielone szkoły na każdą kieszeń i w dowolnym regionie Polski. Zapraszamy do skorzystania z oferty naszego biura turystycznego. nasze biuero ogranizuje zielone szkoły oraz wycieczki dla dzieci oraz grup przedszkolnych. Zorganizowane przez nasze biuro wycieczki szkolne oraz zielone szkoły to gwarancja udanego wypoczynku od codziennych

wycieczki szkolne Warszawa

zajęć szkolnych. W ofercie posiadamy szeroki wybór miejsc na zorganizowanie zielonych szkół oraz wycieczek szkolnych. Nasze wycieczki szkolne do wielu lat cieszą się ogromnym uznaniem i zainteresowaniem nauczycieli oraz pracowników szkół. W ofercie posiadamy wycieczki szkolny jednodniowe oraz tanie wycieczki szkolne. Nasze biuro zorganizuje udane wycieczki szkolne oraz zielone szkoły na każdą kieszeń i w dowolnym regionie Polski. Zapraszamy do skorzystania z oferty naszego biura turystycznego.