Yoko Ono ambasadorem organizacji charytatywnej


Yoko Ono została światowym ambasadorem organizacji charytatywnej propagującej wiedzę na temat autyzmu.

Reżyser M. Night Shyamalan ponownie spotka się na planie z Bruce'em Willisem. Będzie to już ich trzeci wspólny film po "Szóstym zmyśle" i "Niezniszczalnym". Szczegóły projektu trzymane są w ścisłej tajemnicy. LCD Soundsystem pracuje nad nową płytą. Dzieło ma zamknąć dorobek nowojorskiego kolektywu. 3 października ukazała się debiutancka płyta zespołu wokalnego Audiofeels. Pierwszym teledyskiem promującym ten klaser jest utwór "Nothing Else Matters".Blackmetalowa grupa Keep Of Kalessin zgłosiła swój utwór do norweskich eliminacji do Eurowizji 2010. Dwa albumy z nagraniami utworów Chopina, dziewiczy - nieżyjącego rumuńskiego artysty Dinu Lipattiego i dalszy - rosyjskiego pianisty Nikolai'a Demidenki - uhonorowano w Cannes nagrodami Midem Classical Awards w nowej kategorii The Special Chopin Award. Hollywoodzki gwiazdor Johnny Depp został uhonorowany w środę w Serbii pomnikiem, który przedstawia postać aktora wielkości naturalnej - podała przedstawicielstwo Associated Press.

Powieść Andrzeja Barta "Rewers", oparta na scenariuszu do filmu Borysa Lankosza pod tym samym tytułem, który zdobył w tym roku nagrodę główną festiwalu filmowego w Gdyni, trafi w środę, 28 października, do księgarń. To ironiczna i niejednoznaczna legenda o czasach stalinizmu.

teledysk do przejmującej ballady "Hurt" w wykonaniu Johnny'ego Casha został wybrany za pośrednictwem publikator "Rolling Stone" najlepszym klipem dekady. krytyk Łukasz Maciejewski powiedział, że nie zaskoczył go fakt, iż "Avatar" Jamesa Camerona, traktowany z wykorzystaniem wielu za kurtyzana w tegorocznej walce o Oscary, nie zdobył statuetki w kategorii najlepszy film.

"Woman To Love" to tytuł nowego albumu Michała Karpackiego, finalisty trzeciej edycji "Idola". Wokalista przygotował już teledysk do promującego utworu "Śpiąca kobieta". Lady GaGa raz po raz gorzej znosi trudy trasy koncertowej. W czwartek, 14 stycznia, tuż przedtem wyjściem na scenę miała problemy z oddychaniem. Koncert został odwołany. 24 kwietnia 2010 roku w ognisko stocznia Gdańska pojawi się Pendulum DJ. Znamy już trwanie trwania natomiast pełen line-up imprezy.Znamy zwycięzcę styczniowej edycji konkursu L'OFF Story! Wygrał film..."L'OFF STORY" autorstwa Łukasza Wrzesińskiego. Keira Knightley zadebiutuje na deskach jednego z teatrów na West Endzie. Aktorka pojawi się we współczesnej adaptacji "Mizantropa" Moliera. Jan Jakub Kolski jest już doktorem habilitowanym łódzkiej szkoły filmowej. artysta takich obrazów, jak "Pornografia", "Historia kina w Popielawach" czy "Jańcio Wodnik" otrzymał akademicki tytuł od Rady Wydziału Reżyserii Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej w Łodzi.

Joanna Osyda: mogę przygotować wszystko, na co pozwoli mi wyobraźnia


Jeszcze parę miesięcy temu mało kto znał to imię i nazwisko. Dziś jej duże orzechowe oczy i wielgachny dolec kapelusz kojarzy cała Polska. Joanna Osyda, idol "Majki", opowiedziała w wywiadzie dla "Gali" o tym, jak udaje jej się łączyć pracę na planie serialu ze studiami.

Ian Brown zaśpiewał utwory The Stone Roses w Polsce


16 lutego w warszawskim klubie Palladium wystąpił Ian Brown. Na repertuar koncertu składały się najważniejsze utwory muzyka, w tym także z repertuaru jego dawnej formacji.

insurekcja film o krwiożerczych rekinach w 3D


David R. Ellis zajmie się reżyserią obrazu "Shark Night 3D".

Piekło splin


Subiektywny przegląd prasy zagranicznej

Oscary: "The Hurt Locker" triumfuje


"The Hurt Locker" otrzymał aż 6 statuetek i zdystansował "Avatara" i "Bękarty wojny" na przestrzeni dzisiejszej gali rozdania Oscarów. militarny obraz został wyróżniony m.in. za perfekcyjny film, najlepszą reżyserię (Kathryn Bigelow) i najlepszy agenda oryginalny (Mark Boal).

nieruchomości żary

nasze biuero ogranizuje zielone szkoły oraz wycieczki dla dzieci oraz grup przedszkolnych. Zorganizowane przez nasze biuro wycieczki szkolne oraz zielone szkoły to gwarancja udanego wypoczynku od codziennych zajęć szkolnych. W ofercie posiadamy szeroki wybór miejsc na zorganizowanie zielonych szkół oraz wycieczek szkolnych. Nasze wycieczki szkolne do wielu lat cieszą się ogromnym uznaniem i zainteresowaniem nauczycieli oraz pracowników szkół. W ofercie posiadamy wycieczki szkolny jednodniowe oraz tanie wycieczki szkolne. Nasze biuro zorganizuje udane wycieczki szkolne oraz zielone szkoły na każdą kieszeń i w dowolnym regionie Polski. Zapraszamy do skorzystania z oferty naszego biura turystycznego. nasze biuero ogranizuje zielone szkoły oraz wycieczki dla dzieci oraz grup przedszkolnych. Zorganizowane przez nasze biuro wycieczki szkolne oraz zielone szkoły to gwarancja udanego wypoczynku od codziennych

wycieczki szkolne Warszawa

zajęć szkolnych. W ofercie posiadamy szeroki wybór miejsc na zorganizowanie zielonych szkół oraz wycieczek szkolnych. Nasze wycieczki szkolne do wielu lat cieszą się ogromnym uznaniem i zainteresowaniem nauczycieli oraz pracowników szkół. W ofercie posiadamy wycieczki szkolny jednodniowe oraz tanie wycieczki szkolne. Nasze biuro zorganizuje udane wycieczki szkolne oraz zielone szkoły na każdą kieszeń i w dowolnym regionie Polski. Zapraszamy do skorzystania z oferty naszego biura turystycznego.