Naga "umiera" tam, gdzie Kennedy. "Wstyd"


miasto Dallas w Teksasie, ulicami idzie kobieta, z każdym krokiem zrzuca z siebie kolejne części ubrania. W końcu, gdy jest naga, pada na ziemię jak martwa, w miejscu, gdzie w 1963 roku zamordowano prezydenta Johna F. Kennedy'ego. Tak wygląda wideoklip czarnoskórej gwiazdy rhythm and bluesa Eryki Badu.

Stało się co miało się stać. najlepszy reżyser - James Cameron wyreżyserował maksymalny film - "Avatar". Tak chociaż uznali dziennikarze przyznający Złote Globy. Statuetki najlepszych aktorów dramatycznych zdobyli Sandra Bullock i Jeff Bridges. Ona kocha jego. On kocha ją. Ale związek wampira ze śmiertelniczką to nie bułka z masłem. Jest coraz ten trzeci - wilkołak. bytowanie amerykańskiej nastolatki wcale nie jest proste, o czym już po raz dalszy będą mogli nakłonić się w kinach (od piątku) fani "Zmierzchu". Reszcie odradzamy. Klocki Lego zazwyczaj służą dzieciom do układania obrazów własnej wyobraźni. To jest zabawa. jak to samo robią dorośli, mówimy już o sztuce. W Nowym Jorku otwarto wystawę: "Cegiełka po cegiełce: Rzeźba Lego Nathana Sawayi".W wieku 72-lat zmarł Erich Segal, autor popularnej powieści "Love Story". Przyczyną śmierci był zawał serca - poinformowała we wtorek jego córka. Tysiące delfinów ginie corocznie u wybrzeży Japonii. Są zabijane tradycyjnie, harpunami, przez miejscowych rybaków, a ich ciało trafia na japońskie stoły. Sfilmowali ich za pomocą szpiegowskiego sprzętu amerykańscy filmowcy. I dostali za to Oscara. "Zatokę delfinów" jest dozwolone przyjrzeć się na Planet Doc Review, a za dwa tygodnie w kinach. Czym jest bieda i jak z nią walczyć? Czy jest dziedziczna? Co jest skuteczniejsze: działania państwowe działania systemowe czy pomagier organizacji społecznych? O niedostatku dyskutowali goście Areopagu Gdańskiego: Danuta Kuroń, Mirosław Gronicki, Jacek Santorski i Dariusz Filar.

Z trzydniowym opóźnieniem z powodu żałoby narodowej, startuje przegląd Off zaleta Camera w Krakowie. Bez Colina Farrella i Alicji Bachledy-Curuś, ale za to z mnóstwem interesujących projekcji i konkursów, impreza oficjalnie rusza o godz. 19 w kinie Kijów.

Gorąca czerwcowa noc w Teheranie. Trzy kobiety wyszły na kalenica jednego z budynków, by wykrzyczeć osobisty protest pod sfałszowanych wyborów prezydenckich. właśnie tę chwilę uwiecznił makaroniarz Pietro Masturzo, laureat głównej nagrody tegorocznego konkursu World Press Photo. Jeden z najważniejszych obrazów światowej kultury w Warszawie. "Damę z Grosnostajem" Leonarda da Vinci, znajdującą się na codzień w Muzeum Czartoryskich jest dozwolone przyglądać się od 17. do 30. maja w Zamku Królewskim. Razem z nią z remontowanego krakowskiego muzeum przyjechało kilkanaście innych eksponatów.

W niedzielę w Warszawie zmarł Jerzy Turek - jeden z najbardziej lubianych polskich aktorów, odtwórca wielu niezapomnianych teatralnych i filmowych ról. Informację o śmierci aktora potwierdził jego syn Piotr. W połowie ubiegłego roku histrion pył udar mózgu. Ukraińcy wpadli na oryginalny sposób uczczenia zbliżających się świąt Bożego Narodzenia. W kijowski Soborze Mądrości Bożej pokazali podobiznę Matki Boskiej stworzoną z... jajek wielkanocnych. miły w dotyku i baśniowy w swej formie, ale sporny i ostry w swej treści. Taki jest nieznany teledysk Kory Jackowskiej do piosenki "Zabawa w chowanego". Artystka opowiada w nim swoją historię z dzieciństwa, gdy była molestowana z wykorzystaniem księdza.przenośnia westernowego ("Za maleńko dolarów") i policyjnego ("Brudny Harry") amerykańskiego twardziela, Clint Eastwood, otrzymał najwyższe francuskie odznaczenie. Order Legii Honorowej aktorowi, reżyserowi, producentowi i kompozytorowi (w jednym) wręczył Nicolas Sarkozy. Stanisław Soyka, Maryla Rodowicz, Kayah i Sebastian Karpiel-Bułecka wystąpią podczas koncertu poświęconego Czesławowi Niemenowi. Zobacz, kto jeszcze! Cassandra Wilson, jedna z najwybitniejszych wokalistek jazzowych, zdobywczyni dwóch nagród Grammy, po raz kolejny przyjeżdża do Polski. Już 3 listopada artystka zaśpiewa w warszawskim hotelu Hilton w ramach cyklu Era Jazzu.

Mój profesor raper


dziecko ufa raperowi bardziej niż matce i nauczycielowi. A czego raperzy uczą nastolatków? Czy faktycznie biorą zadłużenia za słowo?

Nadzy górnicy w proteście naprzeciw wysokim podatkom


W Katowicach, w Teatrze Śląskim jest dozwolone spostrzegać wystawę obrazów pod tytułem "Górnicy w łaźni". Obrazy stworzyła śląska artystka o pseudonimie "Magdalena", aby społem z górnikami zaprotestować w ten rozwiązanie przeciwko wysokim podatkom od pracy w Polsce.

Naga niewiasta z gitarą, inaczej San Remo po raz 60.


Naga tancerka ubrana w gitarę, striptiz na scenie i protest widzów - to ogół przyniósł skończony tylko 60. festiwal piosenki włoskiej w San Remo. blisko muzycznej klapy, transmisje oglądało każdego wieczoru co w żadnym wypadku 10 milionów widzów. I nie przeszkodziły w tym nawet Igrzyska Olimpijskie w Vancouver.

bicie serca wolności w żyłach rocka


Do kin wchodzi dowód o polskiej scenie rockowej walczącej z PRL. W "Beats of freedom - Zew Wolności" usłyszymy antykomunistyczne głosy m.in. Kazika Staszewskiego, Tomka Lipińskiego, Kory Jackowskiej.

Piróg pobił Muchę


W transmitowanej na antenie telewizji TVN bitwie drużyn Ani Muchy i Michała Piróga, wzięło frakcja dwanaście dziewcząt i dwunastu chłopców. W jury zasiedli Katarzyna Skrzynecka, Piotr Gąsowski i Joanna Chitruszko. Głosowali na bank widzowie, którzy zdecydowali, że panowie tańczyli lepiej!

nieruchomości żary

nasze biuero ogranizuje zielone szkoły oraz wycieczki dla dzieci oraz grup przedszkolnych. Zorganizowane przez nasze biuro wycieczki szkolne oraz zielone szkoły to gwarancja udanego wypoczynku od codziennych zajęć szkolnych. W ofercie posiadamy szeroki wybór miejsc na zorganizowanie zielonych szkół oraz wycieczek szkolnych. Nasze wycieczki szkolne do wielu lat cieszą się ogromnym uznaniem i zainteresowaniem nauczycieli oraz pracowników szkół. W ofercie posiadamy wycieczki szkolny jednodniowe oraz tanie wycieczki szkolne. Nasze biuro zorganizuje udane wycieczki szkolne oraz zielone szkoły na każdą kieszeń i w dowolnym regionie Polski. Zapraszamy do skorzystania z oferty naszego biura turystycznego. nasze biuero ogranizuje zielone szkoły oraz wycieczki dla dzieci oraz grup przedszkolnych. Zorganizowane przez nasze biuro wycieczki szkolne oraz zielone szkoły to gwarancja udanego wypoczynku od codziennych

wycieczki szkolne Warszawa

zajęć szkolnych. W ofercie posiadamy szeroki wybór miejsc na zorganizowanie zielonych szkół oraz wycieczek szkolnych. Nasze wycieczki szkolne do wielu lat cieszą się ogromnym uznaniem i zainteresowaniem nauczycieli oraz pracowników szkół. W ofercie posiadamy wycieczki szkolny jednodniowe oraz tanie wycieczki szkolne. Nasze biuro zorganizuje udane wycieczki szkolne oraz zielone szkoły na każdą kieszeń i w dowolnym regionie Polski. Zapraszamy do skorzystania z oferty naszego biura turystycznego.