W lipcu rusza produkcja "Hobbita"


ostatecznie iskra nadziei dla fanów prozy Tolkiena. Jak podaje brama BBC, w lipcu w Nowej Zelandii rozpoczną się zdjęcia do "Hobbita". Obraz jest wyczekiwany dzięki fanów od czasów kinowego sukcesu "Władcy pierścieni".

Raper 50 Cent został delikwent za pośrednictwem kobietę o detekcja nagrania aktu miłosnego. Nikki Sixx, basista Mötley Crüe, będzie pracował jako didżej radiowy. Siódma wydanie Unsound Festival w Krakowie rozpoczyna się w poniedziałek, 19 października, i potrwa aż do 25 października. W trakcie tego tygodnia uczestnicy imprezy będą mogli wziąć udział w koncertach wyjątkowych artystów wielu gatunków muzycznych. Imprezy klubowe i koncerty odbędą się w jednych z najciekawszych miejsc Krakowa, co zarazem spotęguje wrażenia muzyczne.Pracę nad 23. częścią przygód Jamesa Bonda zostały wstrzymane, mimo że dojrzały jest już harmonogram obrazu, kto twórcy określają mianem "szokującego". Mariah Carey "Memoirs of an Imperfect Angel", Island Maria Bello i Jason Isaacs dołączyli do obsady thrillera "Abduction".

Tim Robbins zagra wraz z Jamesem Gandolfinim i Diane Lane w filmie "Cinema Verite".

24 marca ukaże się w Polsce książka autorstwa Philipa Normana, "John Lennon - Życie" - nowa, kompletna, udokumentowana i naszpikowana detalami biografia muzyka The Beatles. w trakcie swojej rocznej nieobecności na scenie Corinne Bailey Rae nie mogła się oderwać od pisania piosenek.

Julia Roberts nie zamierza występować w kontynuacji filmu "Pretty Woman", jeśli ilekroć zostanie ona zrealizowana. acz na nasze ekrany trafiły w piątek aż trzy krajowe produkcje, to plus duńsko-norweskie "Zniknięcie" wpisuje się w polski kontekst. "Piątą wodą po Kieślowskim" nazywa błona fotograficzna Erika Poppe'a jeden z krytyków. To był wieczór kontrastów: od ambientu, nieśmiało pulsującego na granicy ciszy, po elektroniczny i gitarowy łomot. We Wrocławiu ruszyła druga model Asymmetry Festival.Krągłości Kate Winslet, z których aktorka jest nader dumna, podobają się nie na odwrót jej. Brytyjki uznały jej ciało za w największym stopniu godne pozazdroszczenia. Zapraszamy do posłuchania utworu "Odjazd" zapowiadającego nową płytę Renaty Przemyk pod tym samym tytułem. podwójny klaser ukaże się 6 listopada. "Mistyfikacja" - powoli oczekiwany, wzbudzający wątpliwości błona fotograficzna o niezwykłym życiu i tajemniczej śmierci Witkacego - trafi na ekrany kin 19 marca. W rolach głównych zobaczymy Jerzego i Macieja Stuhrów a plejadę polskich gwiazd, m.in. Karolinę Gruszkę, Ewę Błaszczyk i Andrzeja Chyrę.

w pośpiechu pozbyli się bliźniaków


Znani pod pseudonimem Jedward bracia bliźniacy John i Edward Grimes (18 l.), rewelacja telewizyjnego konkursu talentów "The X Factor", najwidoczniej nie zrobią wróżonej im kariery. duet został wyrzucony z wytwórni Sony po wydaniu ledwo jednego singla.

Guy Ritchie założył firmę fonograficzną


W małżeństwie rzeczy funkcjonują na zasadzie "wet za wet", a co nie prędzej po rozwodzie... W przypadku związku gwiazd działania te często mają kierunek artystyczny. Po rozstaniu Guyem Ritchie Madonna stanęła za kamerą. chwilowo angielski reżyser próbuje swoich sił w muzyce - przed chwilą założył swoją własną firmę nagraniową - Punchbowl Recordings.

film z Blanchett nie insurekcja


Cate Blanchett czeka aktualnie na oferty pracy na najbliższy rok - dopiero co wycofano z produkcji "Indian Summer", w którym miała zagrać jedną z głównych ról.

Miley Cyrus dla żołnierzy


Idolka nastolatków Miley Cyrus wspólnie ze swoim ojcem, gwiazdorem country Billy Ray Cyrusem, zaprosili rodziny amerykańskich żołnierzy stacjonujących na Bliskim Wschodzie na koncepcja serialu "Hannah Montana".

Iowa świetnie Soccer rusza w trasę


Dziś na antenie radiowej Trójki odbędzie się premiera najnowszego singla Iowa super Soccer "My World". Tuż po tym wydarzeniu poprzednio wydaniem drugiej płyty "Stories Without Happy Ending" zespół wyruszy w krótką trasę koncertową, która obejmie sześć miast.

nieruchomości żary

nasze biuero ogranizuje zielone szkoły oraz wycieczki dla dzieci oraz grup przedszkolnych. Zorganizowane przez nasze biuro wycieczki szkolne oraz zielone szkoły to gwarancja udanego wypoczynku od codziennych zajęć szkolnych. W ofercie posiadamy szeroki wybór miejsc na zorganizowanie zielonych szkół oraz wycieczek szkolnych. Nasze wycieczki szkolne do wielu lat cieszą się ogromnym uznaniem i zainteresowaniem nauczycieli oraz pracowników szkół. W ofercie posiadamy wycieczki szkolny jednodniowe oraz tanie wycieczki szkolne. Nasze biuro zorganizuje udane wycieczki szkolne oraz zielone szkoły na każdą kieszeń i w dowolnym regionie Polski. Zapraszamy do skorzystania z oferty naszego biura turystycznego. nasze biuero ogranizuje zielone szkoły oraz wycieczki dla dzieci oraz grup przedszkolnych. Zorganizowane przez nasze biuro wycieczki szkolne oraz zielone szkoły to gwarancja udanego wypoczynku od codziennych

wycieczki szkolne Warszawa

zajęć szkolnych. W ofercie posiadamy szeroki wybór miejsc na zorganizowanie zielonych szkół oraz wycieczek szkolnych. Nasze wycieczki szkolne do wielu lat cieszą się ogromnym uznaniem i zainteresowaniem nauczycieli oraz pracowników szkół. W ofercie posiadamy wycieczki szkolny jednodniowe oraz tanie wycieczki szkolne. Nasze biuro zorganizuje udane wycieczki szkolne oraz zielone szkoły na każdą kieszeń i w dowolnym regionie Polski. Zapraszamy do skorzystania z oferty naszego biura turystycznego.