Nowe seriale, nowe gwiazdy


Znana z serialu "Detektyw Monk" Traylor Howard zagra niedaleko dany Gould w nowym serialu komediowym stacji ABC. To natomiast nie niesłychany telewizyjny projekt, którego personel ostatnio się powiększyła.

Dziś w Krakowie, Warszawie, Łodzi i Gdyni rozpoczyna się jeden z najważniejszych i najstarszych festiwali muzyki współczesnej i eksperymentalnej - 17. dźwiękowy Art Festival. "Drugiego dnia Sopot TOPtrendy przegląd 2010 odbędzie się występ jubileuszowy Edyty Górniak" - poinformowali organizatorzy festiwalu w Sopocie, tym samym rozwiewając trwające ponad tydzień wątpliwości dotyczące odbycia się wyjątkowego występu wokalistki z okazji 20-lecia jej pracy artystycznej. W trakcie wtorkowego (13 października) koncertu amerykańskiej piosenkarki Kelly Clarkson w Bostonie doszło do tragedii.16 marca ukaże się nowe dzieło Serj Tankian. Dzieło zatytułowane "Elect The Dead Symphony" wypełnią symfoniczne wykonania nagrań z solowego debiutu wokalisty platforma of a Down. 5 lipca ukaże się dziewiczy album Kylie Minogue, "Aphrodite". Gwiazda wyjawiła właśnie szczegóły wydawnictwa. Jedną z atrakcji rozpoczynającego się właśnie 39. Lubuskiego Lata Filmowego będzie recital przedwojennych filmowych szlagierów Aleksandra Żabczyńskiego. Czekają nas też spotkania z Mirosławem Przylipiakiem, Mateuszem Wernerem, Ewą Mazierską-Kerr. I oczywiście projekcje - wśród nich porządek poświęcony zmarłemu ostatnio Maciejowi Kozłowskiemu, obrazy z archiwum Filmoteki Narodowej i produkcje z Europy Środkowej i Wschodniej.

27-letnia Marie Lewis została skazana na 8 miesięcy więzienia za pastwienie i uporczywe podglądanie wokalisty Williama Westmorelanda, sobowtóra nieżyjącego Freddiego Mercury'ego z grupy Queen.

Owacją na stojąco i wykonaną na bis z wykorzystaniem Leszka Możdżera kilkunastominutową wariacją na temat głównego motywu muzycznego z filmu "The Banquet" zakończył się dziewiczy koncert 3. Festiwalu Muzyki Filmowej w Krakowie. Sekretarz uniwersalny ONZ Ban Ki Mun mianował w środę na 11. Posłańca Pokoju tej organizacji amerykańskiego wokalistę Stevie'go Wondera. Obszarem działania niewidomego od urodzenia artysty ma być pomagier ludziom niepełnosprawnym.

Pochodząca z Barbadosu wokalistka pop Rihanna ma wystarczająco tzw. product placement w swoich teledyskach. Amerykański producent Timbaland ujawnił nazwiska gości, którzy pojawią się na jego nowym albumie "Shock Value II". dziewiczy gejowski film ma szansę zaprezentować się za kilka miesięcy w malezyjskich kinach, z powodu złagodzeniu ograniczeń cenzorskich nakładanych na tamtejszy gałąź filmowy."Wampir. Leksykon" - druga, po "Bond. Leksykon" książka autorstwa Kamila M. Śmiałkowskiego opublikowana z wykorzystaniem wydawnictwo paskal - traktuje o fenomenie wampira w kulturze: kinie, literaturze, komiksach, muzyce i grach komputerowych Pochodząca z Tarnowskich Gór drużyna Mouga przygotowała inny clip promujący jej debiutancką płytę "The God and Devil's Schnapps". Klip powstał do balladowego utworu "I Can Hold" . W sieci można już obejrzeć najświeższy klip promujący nadchodzące publikacja Piha "Dowód sprawiedliwy nr 1".

Największa szarada ludzkości - śmierć - na DVD ukazują się "Odgłosy robaków"


Na DVD trafia film "Odgłosy robaków - zapiski mumii" w reżyserii Peter Liechtiego. To nagradzana na międzynarodowych festiwalach opowieść o mierzeniu się świeckiego umysłu z największą zagadką, jaką zna ludzkość: śmiercią.

muzyka rockowa gotycki w pigułce. Lista!


Z okazji maratonu, jaki w Warszawie 22 i 23 lutego zaserwuje nam formowanie Fields Of The Nephilim, przedstawiamy listę 10 najważniejszych wykonawców sceny gotyckiej.

DJ Hell miksuje "Body Language"


Dziewiąta część znanej kompilacji ukaże się w czerwcu.

Slash wybrał wokalistę


sławny z grupy Alter Bridge piosenkarz Myles Kennedy został wybrany dzięki Slasha do swojego koncertowego zespołu. muzyk weźmie frakcja w trasie promującej solowy materiał gitarzysty znanego ongiś z Guns N'Roses i Velvet Revoler.

wystawa o wojsku II RP w Warszawie


Mundury, broń, pamiątki wojskowe, zdjęcia i dokumenty znalazły się na wystawie pt. "Wojsko II Rzeczpospolitej" otwartej w niedzielę w warszawskim Muzeum Wojska Polskiego w 70. rocznicę wybuchu II wojny światowej.

nieruchomości żary

nasze biuero ogranizuje zielone szkoły oraz wycieczki dla dzieci oraz grup przedszkolnych. Zorganizowane przez nasze biuro wycieczki szkolne oraz zielone szkoły to gwarancja udanego wypoczynku od codziennych zajęć szkolnych. W ofercie posiadamy szeroki wybór miejsc na zorganizowanie zielonych szkół oraz wycieczek szkolnych. Nasze wycieczki szkolne do wielu lat cieszą się ogromnym uznaniem i zainteresowaniem nauczycieli oraz pracowników szkół. W ofercie posiadamy wycieczki szkolny jednodniowe oraz tanie wycieczki szkolne. Nasze biuro zorganizuje udane wycieczki szkolne oraz zielone szkoły na każdą kieszeń i w dowolnym regionie Polski. Zapraszamy do skorzystania z oferty naszego biura turystycznego. nasze biuero ogranizuje zielone szkoły oraz wycieczki dla dzieci oraz grup przedszkolnych. Zorganizowane przez nasze biuro wycieczki szkolne oraz zielone szkoły to gwarancja udanego wypoczynku od codziennych

wycieczki szkolne Warszawa

zajęć szkolnych. W ofercie posiadamy szeroki wybór miejsc na zorganizowanie zielonych szkół oraz wycieczek szkolnych. Nasze wycieczki szkolne do wielu lat cieszą się ogromnym uznaniem i zainteresowaniem nauczycieli oraz pracowników szkół. W ofercie posiadamy wycieczki szkolny jednodniowe oraz tanie wycieczki szkolne. Nasze biuro zorganizuje udane wycieczki szkolne oraz zielone szkoły na każdą kieszeń i w dowolnym regionie Polski. Zapraszamy do skorzystania z oferty naszego biura turystycznego.