Kosowo zaproszone na szczyt, jako niepodległe państwo


Kosowo zostało zaproszone jako niepodległe państwo do udziału w planowanym na 20 marca szczycie w Słowenii, poświęconym integracji europejskiej państw bałkańskich. Powiadomił o tym prezes rady ministrów Kosowa Hashim Thaci.

Marynarka Wojenna Federacji Rosyjskiej wzmocni swą Flotę Bałtycką w odpowiedzi na plany rozmieszczenia amerykańskiej baterii obrony powietrznej Patriot w Polsce - poinformował dziś górny rangą broker Marynarki Wojennej FR, cytowany przez agencję RIA-Nowosti. udręka mają we krwi, aż po masochizm. Dziś, po 48 latach stolica Hiszpanii ponownie jest we władaniu Atletico. Tysiące rozhisteryzowanych fanów świętowało pod fontanną Neptuna tryumf w Lidze Europejskiej. połączenie włoskich pediatrów wyraziła gotowość zwrócenia się do ministerstwa oświaty z wnioskiem o podjęcie wszelkich możliwych środków w celu zapobieżenia szerzeniu się nowej grypy - włącznie z zamknięciem szkół.Około 2 tys. osób, nie bacząc na 30-stopniowy mróz, demonstrowało w niedzielę w Archangielsku, na północy Rosji, domagając się dymisji lokalnego gubernatora Ilji Michalczuka i federalnego rządu Władimira Putina. pryncypał rabin krajowy Michael Schudrich wstawił się w BBC za europosłem PiS Michałem Kamińskim - informuje "Gazeta Wyborcza". Piotr Rachwalski i Agata Ferenc, którzy wygrali proces przedtem Trybunałem w Strasburgu w sprawie naruszenia ich wolności a nieuzasadnionego użycia siły przez policję, chcą od organów ścigania przeprosin. W poniedziałek wysłali do Prokuratury Okręgowej we Wrocławiu gazeta w tej sprawie.

naukowiec pracujący w szwajcarskim CERN-ie (Europejska zrzeszenie Badań Jądrowych), aresztant w czwartek z podejrzeniem o związki z Al-Kaidą Islamskiego Maghrebu, został dzień dzisiejszy oskarżony z wykorzystaniem sąd w Paryżu o "utrzymywanie kontaktów z organizacją przestępczą powiązaną z ugrupowaniem terrorystycznym".

Studenci wielu uczelni w USA protestowali w czwartek przeciw cięciom wydatków budżetowych na edukację i rosnącym kosztom opłat za studia. W niektórych miastach doszło do starć z policją, która aresztowała ponad 150 osób. Szczelnie zapełniony londyński Trafalgar Square, tłumy na głównej ulicy Dublinu - mieszkający na Wyspach Brytyjskich Polacy tłumnie żegnali w niedzielę Marię i Lecha Kaczyńskich.

Niemieckie surowe droga do pomocy dla Grecji opiera się na uprzedzeniach rasowych i przekonaniu, że Grecy nie pracują wcale dużo - powiedział cytowany grecki wicepremier Teodoros Pangalos. Mierzący 222 cm wzrostu Peter John Ramos może powrócić do NBA. 24-letnim środkowym z Portoryko zainteresowani są włodarze Houston Rockets. - Sojusz między Stanami Zjednoczonymi a Japonią jest fundamentem bezpieczeństwa i pomyślności, nie tylko dla obu naszych krajów, wprawdzie dla całego azjatyckiego regionu wybrzeża Pacyfiku - mówił prezydent USA Barack Obama, kto od wizyty w Japonii rozpoczął swoją tygodniową peregrynacja po Azji.Do czołowego zderzenia pociągów doszło w poniedziałek o brzasku w Belgii. prezydent miasta miejscowości Halle, obok której doszło do wypadku, potwierdził, że zginęło w nim co najmniej 20 osób. W pociągach uwięzieni są ludzie. Z powodu tragedii, swoją wizytę na Bałkanach przerwał premier Belgii. Robert Kubica po raz inny w tym miesiącu będzie się ścigał w rajdach samochodowych. krajowy kierowca potwierdził start w rajdzie du Var, który odbędzie się w dniach 27-29 listopada. Ukraiński agresor Andrij Szewczenko powiedział angielskim mediom, że jest szczęśliwy z powodu powrotu do Dynama Kijów, w którym rozpoczął karierę.

Dożywocie dla dwóch Polaków za zabójstwo


Dwóch Polaków: 28-letni Piotr P. a 23-letni Adrian C. zostało skazanych za pośrednictwem sąd krytyczny w angielskim Luton na dożywotnie brak wolności za "dziki i niesprowokowany przypływ ze skutkiem śmiertelnym", którego ofiarą padł pochodzący z Karaibów Noel Smith - donosi BBC.

Ronaldo: "Złota Piłka" wyląduje w Barcelonie


gwiazda Realu Madryt, Cristiano Ronaldo przyznał, że "Złota Piłka" najprawdopodobniej powędruje w ręce któregoś z zawodników Barcelony. - Nie mam złudzeń, tak dopiero co się stanie - oświadczył laureat ubiegłorocznej edycji.

Adwokat: własny paralizator nie zabił Polaka


adwokat firmy Taser International, produkującej używane przy użyciu policję w wielu krajach paralizatory stwierdził we wtorek, że zastosowanie tej broni nie było powodem zgonu na lotnisku w Vancouver w 2007 r. polskiego imigranta Roberta Dziekańskiego.

Norwegia: spłonął dom polskich robotników; wyskakiwali za pomocą okna


dwa osoby uznaje się za zaginione, a cztery zostały hospitalizowane w wyniku pożaru zamieszkanego z wykorzystaniem Polaków domu w Bergen w południowo-zachodniej Norwegii - poinformował w sobotę orędownik RP w Oslo Wojciech Kolańczyk.

Austria rajem emerytów


Austria została uznana za raj dla emerytów w sondażu amerykańskiego pisma "Forbes". Kolejne państwa przodujące pod względem sytuacji emerytów to Tajlandia i Włochy.

nieruchomości żary

nasze biuero ogranizuje zielone szkoły oraz wycieczki dla dzieci oraz grup przedszkolnych. Zorganizowane przez nasze biuro wycieczki szkolne oraz zielone szkoły to gwarancja udanego wypoczynku od codziennych zajęć szkolnych. W ofercie posiadamy szeroki wybór miejsc na zorganizowanie zielonych szkół oraz wycieczek szkolnych. Nasze wycieczki szkolne do wielu lat cieszą się ogromnym uznaniem i zainteresowaniem nauczycieli oraz pracowników szkół. W ofercie posiadamy wycieczki szkolny jednodniowe oraz tanie wycieczki szkolne. Nasze biuro zorganizuje udane wycieczki szkolne oraz zielone szkoły na każdą kieszeń i w dowolnym regionie Polski. Zapraszamy do skorzystania z oferty naszego biura turystycznego. nasze biuero ogranizuje zielone szkoły oraz wycieczki dla dzieci oraz grup przedszkolnych. Zorganizowane przez nasze biuro wycieczki szkolne oraz zielone szkoły to gwarancja udanego wypoczynku od codziennych

wycieczki szkolne Warszawa

zajęć szkolnych. W ofercie posiadamy szeroki wybór miejsc na zorganizowanie zielonych szkół oraz wycieczek szkolnych. Nasze wycieczki szkolne do wielu lat cieszą się ogromnym uznaniem i zainteresowaniem nauczycieli oraz pracowników szkół. W ofercie posiadamy wycieczki szkolny jednodniowe oraz tanie wycieczki szkolne. Nasze biuro zorganizuje udane wycieczki szkolne oraz zielone szkoły na każdą kieszeń i w dowolnym regionie Polski. Zapraszamy do skorzystania z oferty naszego biura turystycznego.