"Były sugestie, że może kolacja lub wódeczka"


- podczas gdy byłem ministrem, naciskano na mnie, żebym zaprzyjaźnił się np. z działaczami zawodowymi, z Andrzejem Lepperem, czy innymi związkowcami. Były sugestie, że może kolacja, obiad, czy może jakaś wódeczka i tak dalej – mówi Wojciech Olejniczak. Europoseł SLD w ekskluzywnym wywiadzie dla Onet.pl opowiada o swojej pracy polityka i życiu prywatnym.

akt prawny hazardowa namieszała w polskiej piłce. Kluby rozwiązały kontrakty z firmami bukmacherskimi, a te ostatnie swój wyraz niezadowolenia dały podczas meczów ostatniej kolejki. W ramach protestu na bandach reklamowych okalających stadion w zamian swojego logo umieściły znaki zapytania. Mo'Nique słynie nie przeciwnie ze znakomitej gry aktorskiej, ale także z tego, że nie goli nóg. Nigdy, chociażby na "wielkie wyjścia". Co prawda na oscarowej gali gwiazda pojawiła się w długiej do ziemi sukni, ale plotkuje się, że aktorka pozostała wierna swoim nawykom. Jedna osoba zginęła w zderzeniu osobowego lanosa z samochodem ciężarowym na drodze krajowej nr 1 (Łódź-Gdańsk) w Ozorkowie (Łódzkie). Droga jest w tym miejscu całkowicie zablokowana; zorganizowano objazdy - poinformował oficer dyżurny łódzkiej straży pożarnej.komisja Europejska zatwierdziła myśl wyjścia Grecji z kryzysu. brzeżek zostanie objęty wzmożonym nadzorem i będzie musiał dokonać inicjacji dalsze oszczędności budżetowe, tak by ograniczyć niedobór z 12,7 do 3 proc. PKB do 2012 r. jednocześnie KE wszczęła postępowanie przeciw Grecji za przekazywanie Brukseli fałszywych danych o sytuacji ekonomicznej państwa. Sierpniowa sprzedaż aut za oceanem była niższa od oczekiwań. niemniej jednak rządowy program dopłat sprawił, że miesiąc do miesiąca poszła ona w górę, po raz dziewiczy od niemal 2 lat rezultat nie był tak imponujący, jak oczekiwano. Ford, Toyota i Honda zyskali najwięcej. Agenci Secret Service przyznają się do kolejnego błędu. W trakcie słynnej kolacji z udziałem premiera Indii do Białego Domu zakradła się nie wprost przeciwnie dwoje amerykańskich celebrytów, ale też osobistość trzeci.

dochody nowego prezydenta Unii Europejskiej są wyższe niż przywódcy Stanów Zjednoczonych. A wzdłuż to biurokraci z Brukseli walczą o podwyżki - pisze "Rzeczpospolita".

premier odwołał szefa Centralnego Biura Antykorupcyjnego, Mariusza Kamińskiego. W ten podejście Donald Tusk dwukrotnie złamał prawo, albo co bynajmniej poruszał się na granicy prawa. Na Słowacji w miejscowości Dobra Niva doszło do wypadku polskiego autokaru - informuje TVN24. 25 z lekkimi obrażeniami trafiło do pobliskich szpitali. para osoby w ciężkim stanie przewieziono do Bańskiej Bystrzycy.

Komu zależy na śmierci prezydenta USA? Na wiecu z udziałem Baracka Obamy zatrzymano ostatnio mężczyznę z naładowanym pistoletem. Nie brakuje też niepokojących napisów typu "Śmierć Obamie" czy "Poddać Obamę eutanazji". a kwota pogróżek sięga 30 dziennie. wyrzut korupcji w sporcie postawiła wrocławska prokuratura pierwszoligowemu sędziemu piłkarskiemu Andrzejowi M. on zatrzymany rano złożył wyjaśnienia i po wpłaceniu kaucji został zwolniony do domu. Osiągnięcie dodatniej dynamiki PKB było z punktu widzenia gospodarki i przedsiębiorczości najważniejszym wydarzeniem roku 2009 - wynika z sondażu przeprowadzonego przez Business Centre Club między jego członków.W europarlamencie powstanie grupa, która będzie pomagać kubańską opozycję i piętnować represje komunistycznej dyktatury. Europosłów zmobilizował Lech Wałęsa - pisze "Gazeta Wyborcza". "Dlaczego mamy ponosić konsekwencje za aferę hazardową?", "Nie likwidujcie naszych miejsc pracy" - z takimi hasłami ponad 200 pracowników oraz właścicieli punktów bukmacherskich pojawiło się we wtorek przed Sejmem. W nim postscriptum zaczęli tylko rozpatrywanie rządowego projektu ustawy "antyhazardowej". Benedykt XVI zaapelował na przestrzeni audiencji generalnej w Castel Gandolfo do wspólnoty międzynarodowej i poszczególnych ludzi o większą obciążenie za otoczenie naturalne zaś jego poszanowanie.

Rasistowski okrzyk i po meczu


W sobotę w Turynie "derby Italii" - Juventus podejmuje mediolański Inter. To będzie spotkanie precedensowe - związek zawodowy piłkarzy zrzeszający zawodników Serie A ustalili, że mecz będzie przerwany, chyba że wprost przeciwnie na trybunach pojawią się rasistowskie okrzyki. Decyzję mają poczęstować kapitanowie.

Papież pod Całunem cytuje Nietzschego: "Bóg nie żyje! Zabiliśmy go!". "Całun to ikona pisana krwią"


Benedykt XVI powiedział poprzednio Całunem Turyńskim w niedzielę, że po dwóch wojnach światowych, obozach zagłady i łagrach, po Hiroszimie i Nagasaki obecna czas coraz bardziej przypomina Wielką Sobotę, czyli Chronos ciemności po śmierci Jezusa na krzyżu.

Tragiczna śmierć rowerzysty


Szarżował na rowerze, był bez kasku, uderzył głową o ziemię - nie udało się go uratować. Tak w skrócie przedstawić by jest dozwolone kurs tragicznego wypadku, do którego doszło we wtorek w porze wieczoru na poznańskich "fortach". O śmierci 15-letniego rowerzysty poinformowała przystanek TVN24.

Szokujące nagranie dostało się do internetu


Amerykański śmigłowiec, wezwany by pomóc w potyczce z uzbrojonymi Irakijczykami, ostrzelał grupę, w której, jak się potem okazało, znajdowali się dziennikarze Reutersa.

zdarzenie w samolocie. Grozili pasażerom


Trzech mężczyzn, którzy tuż poprzednio startem samolotu mieli grozić innym pasażerom, zatrzymała milicja na londyńskim lotnisku Heathrow. maszyna została przeszukana z użyciem z rozmysłem przeszkolonych psów, ale nie znaleziono żadnych podejrzanych materiałów. Samolot leciał do Dubaju.

nieruchomości żary

nasze biuero ogranizuje zielone szkoły oraz wycieczki dla dzieci oraz grup przedszkolnych. Zorganizowane przez nasze biuro wycieczki szkolne oraz zielone szkoły to gwarancja udanego wypoczynku od codziennych zajęć szkolnych. W ofercie posiadamy szeroki wybór miejsc na zorganizowanie zielonych szkół oraz wycieczek szkolnych. Nasze wycieczki szkolne do wielu lat cieszą się ogromnym uznaniem i zainteresowaniem nauczycieli oraz pracowników szkół. W ofercie posiadamy wycieczki szkolny jednodniowe oraz tanie wycieczki szkolne. Nasze biuro zorganizuje udane wycieczki szkolne oraz zielone szkoły na każdą kieszeń i w dowolnym regionie Polski. Zapraszamy do skorzystania z oferty naszego biura turystycznego. nasze biuero ogranizuje zielone szkoły oraz wycieczki dla dzieci oraz grup przedszkolnych. Zorganizowane przez nasze biuro wycieczki szkolne oraz zielone szkoły to gwarancja udanego wypoczynku od codziennych

wycieczki szkolne Warszawa

zajęć szkolnych. W ofercie posiadamy szeroki wybór miejsc na zorganizowanie zielonych szkół oraz wycieczek szkolnych. Nasze wycieczki szkolne do wielu lat cieszą się ogromnym uznaniem i zainteresowaniem nauczycieli oraz pracowników szkół. W ofercie posiadamy wycieczki szkolny jednodniowe oraz tanie wycieczki szkolne. Nasze biuro zorganizuje udane wycieczki szkolne oraz zielone szkoły na każdą kieszeń i w dowolnym regionie Polski. Zapraszamy do skorzystania z oferty naszego biura turystycznego.