Dostanie drugiego Oscara?


PenĂŠlope Cruz z niecierpliwością i tremą czeka na noc z 7 na 8 marca. Aktorka przypuszczalnie wtedy wichrzyć się się właścicielką drugiego Oscara.

Jeden z adwokatów Romana Polańskiego określił w poniedziałek, 17 maja, jako "szantaż" oskarżenie brytyjskiej aktorki Charlotte Lewis pod adresem reżysera i przypomniał jej spotkanie z roku 1999, w którym miała powiedzieć, że to ona "w wieku lat 17 uwiodła Polańskiego". Don Cheadle i Brendan Gleeson zagrają w filmie "The Guard". Pamiętny Hans Landa z "Bękartów wojny" Quentina Tarantino zadebiutuje jako reżyser.Katie Melua w specjalnym wywiadzie dla Onet.pl opowiada o swojej jesiennej trasie koncertowej, o dzieciństwie w Gruzji zaś o nowej płycie "The House". twórczyni wystąpi 18 listopada w Domu Muzyki i Tańca w Zabrzu, a dzień później, 19 listopada, zagra w Sali Kongresowej w Warszawie. Gwiazda komediodramatu "W chmurach" nakręci film "Higher Ground". pismak muzyczny Robert Leszczyński i tygodnik "Wprost" mają wytłumaczyć się piosenkarkę Isis Gee i odpłacić się jej 100 tys. zł za podanie plotki, niby zmieniła płeć z męskiej na żeńską. Taki orzeczenie wydał w czwartek Sąd Okręgowy w Warszawie, uwzględniając pozew wokalistki.

The Flaming Lips "Embryonic", Warner

Pierwszym potwierdzonym zespołem, który wystąpi w ciągu tegorocznego Festiwalu w Jarocinie (16-18 lipca) będzie amerykańska powstawanie Gossip. 29 marca do polskich sklepów trafi soundtrack do najnowszego filmu Jima Jarmuscha "The Limits Of Control".

"Narodzie, jest mi smutnie i cokolwiek jest mi wstyd. Mamy beznadziejny zdanie narodowy" - pieklił się Kuba Wojewódzki po odpadnięciu jego faworytki w "Mam talent" - Anny Gogoli. Z uczestników, którzy nie znaleźli się w finale programu, można by zmontować ekipę nie gorszą niż ci, którym się udało. przegląd Sztuki Reportażu to nie nic bardziej błędnego konkurs reportaży telewizyjnych, to również akcje uliczne, wystawy, intermedialne ekspozycje, warsztaty, panele dyskusyjne, pokazy filmów dokumentalnych, spotkania z twórcami oraz bohaterami filmów i reportaży. 85-letnia Ola jest bohaterką pozakonkursowego filmu dokumentalnego "Siedem x K" Remigiusza Zawadzkiego. Szefowie wytwórni 20th Century Fox chcą, aby reżyser "Kick-Ass" Matthew Vaughn stanął za kamerą prequelu serii "X-Men", "First Class".James Iha rozpoczął prace nad drugim, solowym albumem. Nie jest to jedyne zajęcie byłego gitarzysty The Smashing Pumpkins. Perkusista Steven Adler pracuje nad autobiografią, w której opisze swoją walkę z nałogami i burzliwą historię odejścia z grupy Guns N' Roses. Najbliższy zakres tanecznego show będzie pełen niespodzianek. W choreografiach przygotowanych między innymi z wykorzystaniem gości zza oceanu, którym udało się dotrzeć do lokalny niedaleko utrudnień związanych z islandzkim wulkanem, będzie mnóstwo zaskakujących i oryginalnych elementów.

figa z makiem odwołuje występ w Krakowie


zamierzony na 20 listopada przedstawienie guzik z pętelką w krakowskiej Rotundzie nie odbędzie się - poinformował menedżment zespołu.

Zakochani, nie idźcie do kina!


świętowanie zakochanych, wskutek tego dystrybutorzy sypnęli walentynkową komedią romantyczną. Nietrudno przewidzieć, że te propozycje nie zachwyciły recenzentów.

niezrównany Bartek Wrona


owszem w INTERIA.PL możecie już spostrzegać dziewiczy wideoklip pamiętanego z boysbandu Just 5 wokalisty Bartka Wrony.

"Powinien siedzieć w więzieniu"


W raporcie policji, dotyczącym szczegółów pobicia Rihanny z wykorzystaniem Chrisa Browna znalazły się szokujące informacje. Jak się okazuje piosenkarz już już wykazywał agresywne behawior w stosunku do swojej dziewczyny.

Video: Miękkie wyładunek w basenie


Zapraszamy na premierę nowego teledysku grupy Video do piosenki "Fantastyczny lot" . "Jeśli gruba ryba myśli, że jestem idiotą, zrobię ogół co w mojej mocy, aby nie wyprowadzić go z błędu" - podkreśla wokalista Wojtek Łuszczykiewicz.

nieruchomości żary

nasze biuero ogranizuje zielone szkoły oraz wycieczki dla dzieci oraz grup przedszkolnych. Zorganizowane przez nasze biuro wycieczki szkolne oraz zielone szkoły to gwarancja udanego wypoczynku od codziennych zajęć szkolnych. W ofercie posiadamy szeroki wybór miejsc na zorganizowanie zielonych szkół oraz wycieczek szkolnych. Nasze wycieczki szkolne do wielu lat cieszą się ogromnym uznaniem i zainteresowaniem nauczycieli oraz pracowników szkół. W ofercie posiadamy wycieczki szkolny jednodniowe oraz tanie wycieczki szkolne. Nasze biuro zorganizuje udane wycieczki szkolne oraz zielone szkoły na każdą kieszeń i w dowolnym regionie Polski. Zapraszamy do skorzystania z oferty naszego biura turystycznego. nasze biuero ogranizuje zielone szkoły oraz wycieczki dla dzieci oraz grup przedszkolnych. Zorganizowane przez nasze biuro wycieczki szkolne oraz zielone szkoły to gwarancja udanego wypoczynku od codziennych

wycieczki szkolne Warszawa

zajęć szkolnych. W ofercie posiadamy szeroki wybór miejsc na zorganizowanie zielonych szkół oraz wycieczek szkolnych. Nasze wycieczki szkolne do wielu lat cieszą się ogromnym uznaniem i zainteresowaniem nauczycieli oraz pracowników szkół. W ofercie posiadamy wycieczki szkolny jednodniowe oraz tanie wycieczki szkolne. Nasze biuro zorganizuje udane wycieczki szkolne oraz zielone szkoły na każdą kieszeń i w dowolnym regionie Polski. Zapraszamy do skorzystania z oferty naszego biura turystycznego.