Włoska jedenasta muza upadnie? "Firmie grozi śmierć"


Włoskiej telewizji publicznej i radiu RAI grozi "śmierć" po "długiej agonii" - ostrzegł pryncypał Paolo Garimberti. Wyraził przekonanie, że firmę mogą uratować wręcz przeciwnie gruntowne zmiany.

resort Skarbu Państwa zgłosi do Krajowego Rejestru Sądowego swoje zastrzeżenia dotyczące wyboru nowego zarządu TVP, by uwzględnił je w pobliżu decyzji o wpisie nowych władz do rejestru - powiedział przedstawiciel MSP Maciej Wewiór. czasopismo śledczy "Misja specjalna" wraca do TVP 1 – dowiedział się "Presserwis". pracownicy włoskiej grupy telewizyjnej Mediaset (m.in. Canale 5, Italia 1) strajkowali w piątek w proteście przeciwnie zwolnieniom.audycja publicystyczny Tomasza Sekielskiego i Andrzeja Morozowskiego ”Teraz my!” będzie się ukazywał w TVN tylko do czerwca. Również ”Kawa na ławę” Bogdana Rymanowskiego ma zniknąć z TVN. TV Kraj nad Wisłą SA znów chce mieć kanał TVP Parlament. – Chcielibyśmy uruchomić ten kanał w ciągu kilku tygodni – zapowiada Daniel Jabłoński, p.o. reprezentant TVP. Spółka Wizard Media, wydająca tygodnik dla Polaków w Irlandii pt. ”Nasz Głos”, od półtora roku należy do Media Express (poprzedniego wydawcy ”Super Expressu”), który - jednakowo jak Murator SA (wydaje ”SE” od 17 grudnia 2007 roku) jest częścią grupy medialnej ZPR SA. lecz Zbigniew Benbenek, przewodniczący rady nadzorczej ZPR, dopiero w tym momencie przyznaje, że tygodnik należy do grupy.

Uniwersytet Nowojorski uznał serię artykułów "A Nation Challenged', które ukazały się w dzienniku "The New York Times" po atakach terrorystycznych 11 września 2001 roku, za najważniejsze amerykańskie teksty minionej dekady.

telewizja Kraj nad Wisłą pożyczy od Banku Pekao SA 100 mln zł na finansowanie bieżącej działalności. Będzie ją to kosztowało 13,48 mln zł brutto. ekipa Onet.pl udostępniła wersję testową nowego komunikatora społecznościowego Mytribe.

Koncern odzieżowy Benetton Group rozpoczął całościowy konkurs, którego celem jest wyłonienie 20 twarzy marki. Zwycięzcy konkursu użyczą swoich wizerunków dla kolekcji jesień/zima 2010. Do zespołu "Wiadomości" TVP 1 dołączyła Katarzyna Senyk. adiustacja rozstała się z reporterem Michałem Traczem. Comedy Central przygotowuje się do realizacji programu poświęconego stand-upom, czyli wygłaszanym spontanicznie komediowym monologom.Sobotnia transmisja konkursu skoków narciarskich na Zimowych Igrzyskach Olimpijskich w Vancouver przyciągnęła do TVP 1 średnio 7,5 mln widzów. Marcin Mańka dołączy do grona prezenterów redakcji oprawy i promocji TVP 1. Działająca w Telewizji Polskiej "Solidarność" wypłaci swoim członkom zapomogi. Mają im one zrekompensować obcięcie premii.

Telewizje mobilizują siły na koniec tygodnia


Stacje telewizyjne przygotowują się do relacjonowania sobotnich uroczystości żałobnych w Warszawie, niedzielnej mszy w Bazylice Mariackiej w Krakowie i pogrzebu pary prezydenckiej na Wawelu.

Marek sowa prezesem Axel Springer Kraj nad Wisłą


Z początkiem lutego br. Floriana Felsa na stanowisku prezesa Axel Springer Polska zastąpi Marek Sowa.

Kuwejt ma "Galę"


Na początku czerwca ukazał się dziewiczy kawał kuwejckiej edycji magazynu lifestylowego "Gala".

Potocka nie jest już dyrektorką TVP w Łodzi


Popularna aktorka Małgorzata Potocka nie jest już dyrektorką oddziału terenowego Telewizji Polskiej w Łodzi. Informację o jej odwołaniu potwierdził rzecznik TVP Stanisław Wojtera.

Marcin Prokop naczelnym miesięcznika "Stuff"


Marcin Prokop, prowadzący m.in. poranny program ”Dzień wyśmienity TVN”, został redaktorem naczelnym nowego miesięcznika dla mężczyzn ”Stuff”. Tytuł zadebiutuje na rynku 9 września br., a jego wydawcą będzie Ginza środki masowego przekazu Group.

nieruchomości żary

nasze biuero ogranizuje zielone szkoły oraz wycieczki dla dzieci oraz grup przedszkolnych. Zorganizowane przez nasze biuro wycieczki szkolne oraz zielone szkoły to gwarancja udanego wypoczynku od codziennych zajęć szkolnych. W ofercie posiadamy szeroki wybór miejsc na zorganizowanie zielonych szkół oraz wycieczek szkolnych. Nasze wycieczki szkolne do wielu lat cieszą się ogromnym uznaniem i zainteresowaniem nauczycieli oraz pracowników szkół. W ofercie posiadamy wycieczki szkolny jednodniowe oraz tanie wycieczki szkolne. Nasze biuro zorganizuje udane wycieczki szkolne oraz zielone szkoły na każdą kieszeń i w dowolnym regionie Polski. Zapraszamy do skorzystania z oferty naszego biura turystycznego. nasze biuero ogranizuje zielone szkoły oraz wycieczki dla dzieci oraz grup przedszkolnych. Zorganizowane przez nasze biuro wycieczki szkolne oraz zielone szkoły to gwarancja udanego wypoczynku od codziennych

wycieczki szkolne Warszawa

zajęć szkolnych. W ofercie posiadamy szeroki wybór miejsc na zorganizowanie zielonych szkół oraz wycieczek szkolnych. Nasze wycieczki szkolne do wielu lat cieszą się ogromnym uznaniem i zainteresowaniem nauczycieli oraz pracowników szkół. W ofercie posiadamy wycieczki szkolny jednodniowe oraz tanie wycieczki szkolne. Nasze biuro zorganizuje udane wycieczki szkolne oraz zielone szkoły na każdą kieszeń i w dowolnym regionie Polski. Zapraszamy do skorzystania z oferty naszego biura turystycznego.