Thievery Corporation kolejną gwiazdą Selector Festival


Thievery Corporation a także Metronomy, Boys Noize i Uffie dołączyli do składu festiwalu Selector, który odbędzie się w dniach 4-5 czerwca w Krakowie.

Chris Connor, znakomita wokalistka jazzowa o rozpoznawalnym w całym światku jazzowym głosie, zmarła w sobotę w Toms River, stan nowy Jork. Miała 81 lat. W poniedziałek (23 listopada) zaczyna się mini tournee brytyjskiej formacji Editors po Polsce. planowo dla użytkowników Onet.pl i fanów programu "You Can Dance" przygotowaliśmy nie lada niespodziankę! Zapraszamy już obecnie do obejrzenia materiału wideo z zapowiedzią najnowszego odcinka autorstwa Michała Piróga.Thom Yorke pracował nad nową piosenką z producentem hip-hopowym Madlibem. Przedstawiciele kanadyjskiego tria Rush wysłali opór do amerykańskiego polityka, jaki bez pozwolenia wykorzystał muzykę rockmanów w swojej kampanii wyborczej. Ustalona została ostateczna kolejność w jakiej będą prezentować się wykonawcy na tegorocznym Breakout Festiwalu (Cieszanów, pow. lubaczowski, woj. podkarpackie, 20-22 sierpnia).

Michael Jackson ponownie pojawił się w serialu "South Parku", tym co do jednego jak duch. W odcinku zobaczymy także zmarłą w czerwcu Farah Fawcett.

Program OFF Festival 2010 przechodzi najśmielsze oczekiwania - tak imponującej listy zaproszonych artystów na tej imprezie coraz nie było. W Katowicach wystąpi m.in. słynny raper, członek Wu-Tang Clan, Reakwon. Obchody 70. rocznicy wybuchu II wojny światowej zorganizowane 1 września na Westerplatte były największym od lat spotkaniem przywódców światowych w Polsce. faktyczny stan rzeczy relacjonowały wszystkie europejskie kraje - poinformował w piątek minister kultury Bogdan Zdrojewski.

22 lutego odbędzie się premiera piątej płyty w dorobku zespołu Strachy na Lachy, zatytułowanej "Dodekafonia". Władze Szwajcarii poinformowały, że decyzja o ekstradycji Romana Polańskiego do USA nie zapadnie w najbliższej przyszłości. Tom Felton wystąpi u boku Ashley Greene i Sebastiana Stana w filmie "The Apparition".Organizatorzy ujawnili dokładny rozkład koncertów październikowego święta muzyki klubowej we Wrocławiu. Dla wszystkich, którzy potrafią z przymrużeniem oka spojrzeć na polską rzeczywistość, telewizyjna Jedynka przygotowała nową komedię obyczajową. "Blondynka" w dowcipny i ileś przerysowany sposób pokazuje, jak z konsekwencją i uporem można zmieniać absurdalną rzeczywistość na lepsze. śpiewaczka nagrała kawłek 'California Gurls' jak jeden mąż ze Snoop Doggiem.

Wygrał "Mam talent", a teraz...


Album "Magia del tango" popularnego akordeonisty, Marcina Wyrostka, znalazł się na szczycie zestawienia najlepiej sprzedających się płyt w Polsce.

Joseph Kosinski wpadnie w czarną dziurę


Joseph Kosinski zajmie się reżyserią remake'u filmu science fiction "The Black Hole".

"Mężczyźni, którzy nienawidzą kobiet" niebawem w kinach


Na 27 listopada zapowiadana jest premiera filmu "Millenium: Mężczyźni, którzy nienawidzą kobiet", reżyserem jest w reżyserii Niels Arden Oplev. harmonogram powstał na motywach popularnego kryminału Stieg Larsson.

Kto wystąpi obok Pendulum w Gdańsku


24 kwietnia 2010 roku w ognisko stocznia Gdańska pojawi się Pendulum DJ. Znamy już czas trwania zaś pełen line-up imprezy.

Alicia wygrała z depresją


Alicia Keys zdradziła, że w utworach na nowym albumie "The element of Freedom" (premiera 14 grudnia) opowiada o swojej wygranej walce z depresją.

nieruchomości żary

nasze biuero ogranizuje zielone szkoły oraz wycieczki dla dzieci oraz grup przedszkolnych. Zorganizowane przez nasze biuro wycieczki szkolne oraz zielone szkoły to gwarancja udanego wypoczynku od codziennych zajęć szkolnych. W ofercie posiadamy szeroki wybór miejsc na zorganizowanie zielonych szkół oraz wycieczek szkolnych. Nasze wycieczki szkolne do wielu lat cieszą się ogromnym uznaniem i zainteresowaniem nauczycieli oraz pracowników szkół. W ofercie posiadamy wycieczki szkolny jednodniowe oraz tanie wycieczki szkolne. Nasze biuro zorganizuje udane wycieczki szkolne oraz zielone szkoły na każdą kieszeń i w dowolnym regionie Polski. Zapraszamy do skorzystania z oferty naszego biura turystycznego. nasze biuero ogranizuje zielone szkoły oraz wycieczki dla dzieci oraz grup przedszkolnych. Zorganizowane przez nasze biuro wycieczki szkolne oraz zielone szkoły to gwarancja udanego wypoczynku od codziennych

wycieczki szkolne Warszawa

zajęć szkolnych. W ofercie posiadamy szeroki wybór miejsc na zorganizowanie zielonych szkół oraz wycieczek szkolnych. Nasze wycieczki szkolne do wielu lat cieszą się ogromnym uznaniem i zainteresowaniem nauczycieli oraz pracowników szkół. W ofercie posiadamy wycieczki szkolny jednodniowe oraz tanie wycieczki szkolne. Nasze biuro zorganizuje udane wycieczki szkolne oraz zielone szkoły na każdą kieszeń i w dowolnym regionie Polski. Zapraszamy do skorzystania z oferty naszego biura turystycznego.