"Tatarak" rozpoczął retrospektywę Wajdy


W obecności Andrzeja Wajdy rozpoczęła się we wtorek retrospektywa jego twórczości w Filmotece Narodowej w Paryżu. Pierwszego wieczoru paryscy widownia obejrzeli błona fotograficzna "Tatarak", który za tydzień wejdzie do francuskich kin.

W związku z pożarem w klubie Jadłodajnia Filozoficzna, koncert zespołu Everything Is Made In China został przeniesiony do klubu Hydrozagadka. prekluzja koncertu a ceny biletów pozostały bez zmian. Amerykańska oczko pop Miley Cyrus wywołała kolejne kontrowersje. Tym społem poszło o za bardzo odważne zachowanie na scenie w czasie koncertu w londyńskim klubie G-A-Y i wyzywającą kreację. Już w niedzielę 15 listopada w "Co za tydzień" będzie można dowiedzieć się jaka jest różnica między starymi kopiami legendarnych polskich filmów, a kopiami odnowionymi, poddanymi cyfrowej obróbce. O odświeżonej wersji "Popiołu i diamentu" opowie sam Andrzej Wajda.W amerykańskim box office bez niespodzianek. Po raz piąty z rzędu triumfuje film "Avatar" Jamesa Camerona. Nastoletni gwiazdorzy: Kristen Stewart i Taylor Lautner - znaleźli się między prezenterów oscarowej gali, która 7 marca odbędzie się w Kodak Theatre. Znana z serii "Zmierzch" dwójka dołączyła do Zaka Efrona ("High School Musical") i Miley Cyrus ("Hannah Montana"). Amerykański raper Jay-Z prognozuje dominację hiphopowej muzyki na listach przebojów.

Zapraszamy do obejrzenia nowego teledysku grupy Volver, dowodzonej za pośrednictwem Tomka Luberta (eks-Virgin i Video) i wokalistę Mariusza Totoszkę. Klip do piosenki "Jak wulkan" możecie spostrzegać lecz wciąż u nas!

Słynna bordowa kiecka Gucciego, w jakiej Salma Hayek zaprezentowała się na premierze filmu "Robin Hood" w Cannes, została zlicytowana. finanse z licytacji zostały przekazane na rzecz Haitian płaskorzeźba Organisation, którą wspierają dodatkowo Penelope Cruz i Sean Penn. twórczyni ujawniła listę utworów na nowej płycie oraz zapelowała do fanów, by pomogli jej w wymyśleniu tytułu nadchodzącego krązka.

dramat więzienny "Prorok" ("Un Prophete") w reżyserii Jacques'a Audiarda otrzymał w sobotę w porze wieczoru tegoroczną najważniejszą francuską nagrodę filmową - Cezara - za perfekcyjny film. Isabelle Adjani została wybrana najlepszą aktorką, a Tahar Rahim - najlepszym aktorem. Jack White zdradził, że przebój "Seven Nation Army" miał nie zostać wydany na singlu. dziś (10 grudnia) ukazuje się pierwsza w Polsce biogram Steve'a Hacketta, byłego gitarzysty Genesis, z powodzeniem kontynuującego karierę solową. promocja muzyka została barwnie opisana za pomocą Maurycego Nowakowskiego.Pod koniec marca na festiwalach Przeglądu Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu oraz Francophonic w Warszawie wystąpi francuska drużyna Babylon Circus, pamiętana z znakomitego koncertu na Przystanku Woodstock 2006. Peter Webber zrezygnował z przeniesienia na duży ekran klasycznego romansu Emily Brontë "Wichrowe wzgórza". Trwają poszukiwania nowego reżysera. Reżyser Tim Burton ("Sok z żuka", "Batman", "Edward Nożycoręki", "Charlie i fabryka czekolady", "Gnijąca dziewica młoda"), słynący ze swej nieokiełznanej wyobraźni, postanowił zmierzyć się z jedną z najbardziej zakorzenionych w naszej kulturze opowieści - "Alicją w Krainie Czarów". W tym pełnym magii projekcie nie mogło zabraknąć aktora, będącego jakby "muzą" Burtona - Johnny'ego Deppa, który wciela się w kreacja Kapelusznika. W polskiej wersji językowej hollywoodzkiego gwiazdora zdubbinguje Cezary Pazura.

Amerykanie drugi raz rozdają karty


Czołowa cztery listy najlepiej sprzedających się płyt na świecie jest taka sama jak w zestawieniu amerykańskim.

Szczegóły albumu Johna Frusciante


Opuściwszy szeregi Red Hot Chili Peppers, John Frusciante zajął się ,nowym projektem. Gitarzysta nawiązał współpracę z grającą na instrumentach perkusyjnych i śpiewającą Nicole Turley tworząc grupę Swahili Blonde.

Oscary 2010: kandydaci do nominacji w kategorii Najlepsze Efekty Specjalne


W Los Angeles ujawniono kolejną listę filmów, które mają szansę na nominację do Oscara – tym pospołu w kategorii Najlepsze Efekty Specjalne.

The Roots w sklepach i w sieci


Do sprzedaży trafia właśnie dziewiczy klaser The Roots, "How I Got Over". Z materiałem można zapoznać się również w poprzek internet.

"Taniec z gwiazdami": najlepsza Julia Kamińska, odpadła Olga Bołądź


Niedzielny wieczór upłynął w telewizji pod znakiem ćwierćfinału "Tańca z gwiazdami". Do walki stanęły cztery panie - zabawę zakończyła Olga Bołądź. Gościem specjalnym show był Mrozu.

nieruchomości żary

nasze biuero ogranizuje zielone szkoły oraz wycieczki dla dzieci oraz grup przedszkolnych. Zorganizowane przez nasze biuro wycieczki szkolne oraz zielone szkoły to gwarancja udanego wypoczynku od codziennych zajęć szkolnych. W ofercie posiadamy szeroki wybór miejsc na zorganizowanie zielonych szkół oraz wycieczek szkolnych. Nasze wycieczki szkolne do wielu lat cieszą się ogromnym uznaniem i zainteresowaniem nauczycieli oraz pracowników szkół. W ofercie posiadamy wycieczki szkolny jednodniowe oraz tanie wycieczki szkolne. Nasze biuro zorganizuje udane wycieczki szkolne oraz zielone szkoły na każdą kieszeń i w dowolnym regionie Polski. Zapraszamy do skorzystania z oferty naszego biura turystycznego. nasze biuero ogranizuje zielone szkoły oraz wycieczki dla dzieci oraz grup przedszkolnych. Zorganizowane przez nasze biuro wycieczki szkolne oraz zielone szkoły to gwarancja udanego wypoczynku od codziennych

wycieczki szkolne Warszawa

zajęć szkolnych. W ofercie posiadamy szeroki wybór miejsc na zorganizowanie zielonych szkół oraz wycieczek szkolnych. Nasze wycieczki szkolne do wielu lat cieszą się ogromnym uznaniem i zainteresowaniem nauczycieli oraz pracowników szkół. W ofercie posiadamy wycieczki szkolny jednodniowe oraz tanie wycieczki szkolne. Nasze biuro zorganizuje udane wycieczki szkolne oraz zielone szkoły na każdą kieszeń i w dowolnym regionie Polski. Zapraszamy do skorzystania z oferty naszego biura turystycznego.