Krytykuje ją, bo jest ruda?


wcześniejszy wokalista Oasis, Liam Gallagher, w niepochlebnych słowach wyraził się o wokalistce Florence Welch z grupy Florence And The Machine.

grupa Killing Joke wyjawiła zupa szczegóły nowego albumu. płyta długogrająca nosi tytuł "Feast Of Fools" i ukaże się w kwietniu. Internetowej premiery doczekał się zajawka komedii "Dinner for Schmucks". Nocne Marki Polish Nightlife Awards to wyróżnienia przyznawane za największe osiągnięcia w branży rozrywkowej i kulturalnej. W grudniu publikacja „Aktivist” po raz piąty nagrodzi nimi polskich artystów, centra kultury i wydarzenia mijającego roku.Uroczystą galą w klubie Palladium zakończyła się w sobotę, 27 marca druga edycja konkursu na najlepsze zdjęcia koncertowe 2009 roku. W kategorii Pro zwyciężyła Ola Rożej z fotografią Pharrella Williamsa pod Pałacem Kultury i Nauki na Orange Warsaw Festival. grupa Wilki zawiesza działalność koncertową na co w żadnym wypadku rok. Takie informacje zespół przekazał na swojej stronie internetowej. Djimon Hounsou i Kevin Bacon zagrają główne role w thrillerze "Elephant White".

Jedna z największych legend black metalu, norweska szyk Mayhem, zagra 27 maja w warszawskim klubie Progresja.

Robert Downey Jr. w samych superlatywach wypowiada się na kwestia kolegi z planu, Jude'a Law. Panowie zagrali pospołu w filmie "Sherlock Holemes" Trzy największe gwiazdy tegorocznego festiwalu Taste Of Polonia 2009, Lombard, drętwy Pal Azji a Sidney Lach nie wystąpią w Chicago na 30. rocznicowym festiwalu polonijnym w Stanach Zjednoczonych, ponieważ nie otrzymały wiz artystycznych.

Dwadzieścia siedem lat po śmierci Romy Schneider, wybitnej niemieckiej aktorki austriackiego pochodzenia, legitymującej się także francuskim paszportem, w berlińskim Muzeum Filmu i Telewizji otwarto wystawę poświęconą jej życiu i filmowym kreacjom. kariera Michaela BublĂŠ układa się wręcz bajkowo. Każda z jego płyt okazuje się międzynarodowym sukcesem. Czwarty album w jego dorobku, "Crazy Love", otwiera analogia najpopularniejszych wydawnictw muzycznych świata. Filmy "Dom zły" Wojciecha Smarzowskiego i "Biała wstążka" Michaela Hanekego uhonorowano Złotymi Taśmami za rok 2009, nagrodami polskich krytyków filmowych.David Guetta i Rihanna już zaraz spotkają się w studio. W odpowiedzi na liczne prośby postanowiliśmy poszerzyć formułę konkursu "Robert Gawliński na celowniku!". Od teraz swoje pytania do wokalisty Wilków możecie przewozić plus w formie tekstowej! reprezentant prasowy Telewizji Polsat zdementował informacje jednego z dzienników, że jego przystanek zamierza reaktywować "Idola", w którego nowej edycji miałyby pojawić się Edyta Górniak i Kasia Cichopek.

Posłuchaj piosenek z filmu "Moja Krew" - wprost przeciwnie w Onet.pl


W serwisie muzyka.onet.pl można już przedpremierowo zapoznać się z utworami ze ścieżki dźwiękowej do filmu "Moja Krew" w reżyserii Marcina Wrony.

To był buziak dekady


Brytyjczycy wybrali najsłynniejszy całunek pierwszej dekady XXI wieku.

Porozmawiaj z Marietą Żukowską już dziś


Już dziś o godzinie 18.30 w pokoju celuloid w serwisie czat.onet.pl każdy internauta będzie mógł zadać testowanie Meriecie Żukowskiej.

Nicole Kidman i Sam Worthington wręczą Złote Globy


Sam Worthington i Nicole Kidman dołączyli do grona gwiazd, które wręczą Złote Globy.

Camera Obscura wystąpi we Wrocławiu


Na jeden koncert przyjedzie do polski powstawanie Camera Obscura. Zespół zagra 9 października we wrocławskim klubie Firlej.

nieruchomości żary

nasze biuero ogranizuje zielone szkoły oraz wycieczki dla dzieci oraz grup przedszkolnych. Zorganizowane przez nasze biuro wycieczki szkolne oraz zielone szkoły to gwarancja udanego wypoczynku od codziennych zajęć szkolnych. W ofercie posiadamy szeroki wybór miejsc na zorganizowanie zielonych szkół oraz wycieczek szkolnych. Nasze wycieczki szkolne do wielu lat cieszą się ogromnym uznaniem i zainteresowaniem nauczycieli oraz pracowników szkół. W ofercie posiadamy wycieczki szkolny jednodniowe oraz tanie wycieczki szkolne. Nasze biuro zorganizuje udane wycieczki szkolne oraz zielone szkoły na każdą kieszeń i w dowolnym regionie Polski. Zapraszamy do skorzystania z oferty naszego biura turystycznego. nasze biuero ogranizuje zielone szkoły oraz wycieczki dla dzieci oraz grup przedszkolnych. Zorganizowane przez nasze biuro wycieczki szkolne oraz zielone szkoły to gwarancja udanego wypoczynku od codziennych

wycieczki szkolne Warszawa

zajęć szkolnych. W ofercie posiadamy szeroki wybór miejsc na zorganizowanie zielonych szkół oraz wycieczek szkolnych. Nasze wycieczki szkolne do wielu lat cieszą się ogromnym uznaniem i zainteresowaniem nauczycieli oraz pracowników szkół. W ofercie posiadamy wycieczki szkolny jednodniowe oraz tanie wycieczki szkolne. Nasze biuro zorganizuje udane wycieczki szkolne oraz zielone szkoły na każdą kieszeń i w dowolnym regionie Polski. Zapraszamy do skorzystania z oferty naszego biura turystycznego.