filia kadra narodowa One kończy działalność


Z początkiem kwietnia sieciowa filia reklamowa team One kończy działalność. Z dziesięcioosobowego zespołu agencji odchodzi sześć kluczowych osób.

Czwartkowy akcesorium telewizyjny "Faktu" - "Fakt TV extra" w odświeżonej formie trafi do gazety 10 września. W jesiennej ramówce TVP Info wieczorne prążek regionalnych oddziałów Telewizji Polskiej będzie o połowę krótsze. Zarząd Telewizji Polskiej zdecydował o zmianie pory emisji programów regionalnych na antenie TVP 2; będą rozpoczynać się o godz. 16 - poinformował PAP w czwartek wyraziciel TVP SA Stanisław Wojtera.MTV Networks Kraj nad Wisłą przesunęło premierę nowe pasma komediowego "Comedy Central Family" w VH1 z 24 na 29 kwietnia. pracownicy i współpracownicy białostockiego oddziału Telewizji Polskiej nie będą musieli udowadniać swoim szefom, że regularnie płacą abonament RTV. w pobliżu uchwały zarządu TVP w tej sprawie zwierzchnik oddziału nie wymaga udowadniania płacenia abonamentu. całościowy nakład bezpłatnych tytułów prasowych spadł w ub.r. o 10 proc. w porównaniu z rokiem 2008 – podaje serwis Newspaper Innovation.

rozgłośnia Zet w nocy nadaje serwisy informacyjne wcześniej nagrywane. Z eksperymentu chce się wycofać jesienią.

Kamil Durczok jest w największym stopniu lubianym prezenterem newsowym w Polsce – wynika z badania internetowego przeprowadzonego dzięki Research International na nakaz UPC. W sobotę poprzednio budynkiem radiowej "Trójki" dojdzie do manifestacji słuchaczy, którzy chcą zaprotestować przeciwko ostatnim działaniom władz rozgłośni. Początek manifestacji pod ręką ulicy Myśliwieckiej 3/5/7 zaplanowano na godzinę 8:50.

W czasie wakacji program 1 Telewizji Polskiej najprawdopodobniej zawiesi emisja magazynu śledczego Anity Gargas "Misja specjalna". opowiadanie Zbrodni Katyńskiej, biogramy jej ofiar natomiast informacje o programie "Katyń... ocalić od zapomnienia" znalazły się na uruchomionym portalu www.katyn-pamietam.pl. Koncern naftowy PKN Orlen rozpoczął w niemieckich mediach kampanię promującą niemiecką sieć stacji benzynowych Star.W nowej strukturze organizacyjnej Polskiego Radia ma być pięć pionów – każdy podlegający jednemu z pięciu członków nowego zarządu spółki. Presspublica zamierza wprowadzić opłaty za korzystanie z internetowego wydania sobotniego dodatku "Rzeczpospolitej" - "Plus Minus". Wirtualne atelier to niezwykłe, nowoczesne rozwiązanie. Prowadzący stoją w pomieszczeniu, w którym scenografią jest na odwrót zielona ściana. Ale na ekranie telewizorów widać dzisiejszy wystrój i grafikę. wszystko dzięki komputerom. Prowadzący musieli nauczyć się "poruszania" w wirtualnej rzeczywistości. UWAGA! to pierwszy program TVN nadawany z wirtualnego studia.

Radio Eska rusza z internetowymi kanałami


nadajnik Eska (Grupa Radiowa Time SA) uruchomiło platformę muzyczną FabrykaMuzy.pl z internetowymi kanałami tematycznymi a strefą muzycznych nowości.

TVN nie zapłaci kary za Wojewódzkiego


Nie doszło do znieważenia symbolu narodowego w programie "Kuba Wojewódzki" wyemitowanym za pomocą TVN w marcu ub.r. - uznał stołeczny sąd gospodarczy.

skupisko Nadzorcza Radia Opole wybiera prezesa


skupisko Nadzorcza publicznego Radia Opole wysłucha dzisiaj sześciu kandydatów i być może wybierze prezesa rozgłośni. Po odwołaniu w 2008 roku Marcina Paladego skupisko delegowała do zarządzania spółką swoich członków, a kolejne konkursy nie przyniosły rozstrzygnięcia.

Wkrótce debiut brytyjskiej Vivy


skład telewizyjna MTV Networks (Viacom) rezygnuje z marki The Music Factory (TMF) w Wielkiej Brytanii. Zastąpi ją Viva.

Martyna Wojciechowska twarzą kampanii PZU


drużyna PZU rozpoczyna kampanię edukacyjną "Życie na 100 procent". konflikt zbrojny ma zachęcić Polaków do zarządzania pieniędzmi, zwrócić ich uwagę na potrzebę długoterminowego oszczędzania, inwestowania i ochrony w postaci ubezpieczeń.

nieruchomości żary

nasze biuero ogranizuje zielone szkoły oraz wycieczki dla dzieci oraz grup przedszkolnych. Zorganizowane przez nasze biuro wycieczki szkolne oraz zielone szkoły to gwarancja udanego wypoczynku od codziennych zajęć szkolnych. W ofercie posiadamy szeroki wybór miejsc na zorganizowanie zielonych szkół oraz wycieczek szkolnych. Nasze wycieczki szkolne do wielu lat cieszą się ogromnym uznaniem i zainteresowaniem nauczycieli oraz pracowników szkół. W ofercie posiadamy wycieczki szkolny jednodniowe oraz tanie wycieczki szkolne. Nasze biuro zorganizuje udane wycieczki szkolne oraz zielone szkoły na każdą kieszeń i w dowolnym regionie Polski. Zapraszamy do skorzystania z oferty naszego biura turystycznego. nasze biuero ogranizuje zielone szkoły oraz wycieczki dla dzieci oraz grup przedszkolnych. Zorganizowane przez nasze biuro wycieczki szkolne oraz zielone szkoły to gwarancja udanego wypoczynku od codziennych

wycieczki szkolne Warszawa

zajęć szkolnych. W ofercie posiadamy szeroki wybór miejsc na zorganizowanie zielonych szkół oraz wycieczek szkolnych. Nasze wycieczki szkolne do wielu lat cieszą się ogromnym uznaniem i zainteresowaniem nauczycieli oraz pracowników szkół. W ofercie posiadamy wycieczki szkolny jednodniowe oraz tanie wycieczki szkolne. Nasze biuro zorganizuje udane wycieczki szkolne oraz zielone szkoły na każdą kieszeń i w dowolnym regionie Polski. Zapraszamy do skorzystania z oferty naszego biura turystycznego.