"Rz" rezygnuje z korespondenta i biur terenowych


"Rzeczpospolita" (Presspublica) odwoła na początku lutego br. swojego korespondenta z Berlina Piotra Jendroszczyka. Zamyka też w siedmiu miastach Polski biura terenowych korespondentów, którzy mają pracować w domu. Obie decyzje podyktowane są oszczędnościami.

co chwila więcej użytkowników Internetu jest skłonnych płacić za dostęp do serwisów online gazet i magazynów – wynika z badania przeprowadzonego z wykorzystaniem Nielsen Company. Według szacunków władz Polskiego Radia około lipca br. rozgłośnia może zostać bez pieniędzy na wypłaty i emisję programu. ”Gazeta Lubuska” kończy testować pilotażowy algorytm pod nazwą newsroom przyszłości. Jego rozwiązania będą wprowadzane w pozostałych dziennikach Mediów Regionalnych.Leki i środki medyczne o wartości 510 tys. zł są efektem koncertu charytatywnego "Solidarni z Ukrainą" i towarzyszącej mu akcji SMS-owej, które zorganizowały jedenasta muza Rzeczpospolita Polska i Caritas Polska. Telewizyjni kibice nie zbojkotowali ostatniego meczu polskiej reprezentacji w eliminacjach do piłkarskich mistrzostw świata – w TVP 1 oglądało go średnio 3,9 mln widzów. dyrekcja kanału TVS zdecydowało o zlikwidowaniu redakcji sportowej i usunęło z ramówki codzienny audycja biznesowy.

Piotr Farfał złożył odwołanie od decyzji Krajowego Rejestru Sądowego, który nim tygodniem wykreślił go jako p.o. prezesa TVP, a wpisał nowy zarząd, na którego czele stoi Bogusław Szwedo.

wydawca miesięcznika "Film" (Platforma Mediowa Point Group SA) sprzedaje roczną prenumeratę tego pisma co do jednego z wejściówkami na tegoroczną galę Złote Kaczki 2009. Ogłoszenie sondażowych wyników wyborów prezydenckich w telewizji oglądało w niedzielę w godz. 20-20.05 łącznie 11 mln osób.

zespół Onet.pl udostępniła wersję testową nowego komunikatora społecznościowego Mytribe. W weekendowej ramówce Radia Złote Przeboje pojawiły się nowe programy. Presspublica, redaktor "Rzeczpospolitej" i "Gazety Giełdy Parkiet" dzięki programowi lojalnościowemu chce zwiększyć przyszłoroczną prenumeratę "Rz" o ok. 5 tys. egz., a "Parkietu" o ok. 1 tys. egz.Biznesowy pismak niemiecki Oliver Stollorcz i austriacki żurnalista ekonomiczny Günther Starzinger zostali stałymi korespondentami miesięcznika "Business Magazine Manager" (Business Magazine Manager). W grudniu br. telefonista kablowy UPC Polska wprowadzi usługę VoD "UPC na żądanie". ”Gospodarka dla każdego” – to nowy ciąg audycji emitowanych od dziś na antenie Programu I Polskiego Radia.

Apel ws. zapaści mediów publicznych


Krystyna Mokrosińska, prezes Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich i przewodnicząca Konferencji Mediów Polskich, zaapelowała do premiera Donalda Tuska o wprowadzenie pełnego zarządu w Polskiej Agencji Prasowej zaś przyrzeczenie środków na funkcjonowanie Telewizji Polskiej i publicznych rozgłośni radiowych.

Druga liga piłkarska może trafić do TVS


stacja TVS chce pokazywać rozgrywki drugiej ligi piłki nożnej.

TVP oferuje rabaty za wcześniejsze rezerwacje czasu reklamowego


Rabaty za wcześniejsze bukowanie czasu reklamowego w Telewizji Polskiej w pobliżu relacjach z mistrzostw świata w piłce nożnej sięgają 10 proc.

dodatkowy serial TVN trafił do Comedy Central


MTV Networks Lechistan kupił od TVN kolejny serial –”Kasię i Tomka” – i pokaże go w Comedy Central.

"Rz" zmieniła spoty promujące klisza "Solidarni 2010"


edytor ”Rzeczpospolitej” (Presspublica) został forsowny za pośrednictwem stacje telewizyjne do zmodyfikowania spotu promującego dodatek do wtorkowego wydania dziennika – płytę DVD z filmem Jana Pospieszalskiego i Ewy Stankiewicz ”Solidarni 2010”.

nieruchomości żary

nasze biuero ogranizuje zielone szkoły oraz wycieczki dla dzieci oraz grup przedszkolnych. Zorganizowane przez nasze biuro wycieczki szkolne oraz zielone szkoły to gwarancja udanego wypoczynku od codziennych zajęć szkolnych. W ofercie posiadamy szeroki wybór miejsc na zorganizowanie zielonych szkół oraz wycieczek szkolnych. Nasze wycieczki szkolne do wielu lat cieszą się ogromnym uznaniem i zainteresowaniem nauczycieli oraz pracowników szkół. W ofercie posiadamy wycieczki szkolny jednodniowe oraz tanie wycieczki szkolne. Nasze biuro zorganizuje udane wycieczki szkolne oraz zielone szkoły na każdą kieszeń i w dowolnym regionie Polski. Zapraszamy do skorzystania z oferty naszego biura turystycznego. nasze biuero ogranizuje zielone szkoły oraz wycieczki dla dzieci oraz grup przedszkolnych. Zorganizowane przez nasze biuro wycieczki szkolne oraz zielone szkoły to gwarancja udanego wypoczynku od codziennych

wycieczki szkolne Warszawa

zajęć szkolnych. W ofercie posiadamy szeroki wybór miejsc na zorganizowanie zielonych szkół oraz wycieczek szkolnych. Nasze wycieczki szkolne do wielu lat cieszą się ogromnym uznaniem i zainteresowaniem nauczycieli oraz pracowników szkół. W ofercie posiadamy wycieczki szkolny jednodniowe oraz tanie wycieczki szkolne. Nasze biuro zorganizuje udane wycieczki szkolne oraz zielone szkoły na każdą kieszeń i w dowolnym regionie Polski. Zapraszamy do skorzystania z oferty naszego biura turystycznego.