Sprzątnęli ciężarówkę z trójmiejskiej obwodnicy


obwodnica Trójmiasta za pośrednictwem kilka godzin była po części zablokowana po tym, jak w czwartek rano na jezdnię przewróciła się ciężarówka. Policja ręcznie sterowała ruchem i zalecała objazdy. Na drodze tworzyły się kilometrowe korki. Ciężarówkę podniesiono dopiero po godzinie 11. ruch odbywa się już płynnie.

Naukowcy niemieccy opracowali formułę specjalnego aerozolu stymulującego działanie pamięci. Wstydzę się za Platformę Obywatelską. Jest w niej poczucie, że mamy wielką władzę. I jej nadużywamy, niebezpiecznie zbliżając się do granicy demokracji - mówi w wywiadzie dla "Polski" wysłannik PO Antoni Mężydło. Suchej nitki nie zostawia też na kierowanej za pomocą partyjnego kolegę - Mirosława Sekułę - komisji hazardowej. - Nie trzyma się standardów, to kompromituje PO i jest oznaką głupoty - stwierdza Mężydło. Pasażera, jaki wypadł za burtę z wielkiego statku pasażerskiego "Carnival Sensation" obok wybrzeży USA, odnalazła po trzech godzinach w wodach Cieśniny Florydzkiej załoga innego statku wycieczkowego. płeć brzydka był w dobrej formie.mniej więcej tysiąc krzaków konopi indyjskich znaleźli mazowieccy policjanci na dwóch plantacjach w lasach pod Białobrzegami. Jedna z nich znajdowała się na terenie rezerwatu przyrody - poinformowałaKomenda Wojewódzka Policji w Radomiu. Okazało się, że według statystyk postać zdrowia osób, które piją małe i umiarkowane ilości alkoholu jest w większości wypadków wyższy niż osób, które nie piją wystarczająco - informują naukowcy z Francji na łamach pisma "European Journal of Clinical Nutrition". Dubaj nie będzie starał się o ekstradycję zatrzymanego w Polsce izraelskiego obywatela, domniemanego agenta Mosadu, który zabroniony jest o porcja w styczniowym zamachu na lidera Hamasu w Emiratach Arabskich - poinformował Dahi Khalfan Tamim, pryncypał policji Dubaju. Wcześniej dwójka izraelscy ministrowie zażądali, by Rzeczpospolita Polska przekazała mężczyznę ich krajowi. Co na to strona Polska? - Póki co władze izraelskie z MSZ się nie kontaktowały - stwierdził minister spraw zagranicznych Radosław Sikorski.

Boeing 737 linii Ryanair, podchodzący do lądowania w Lubece (Szlezwik-Holsztyn), uszkodził dom w miejscowości Gross Groenau. Rzeczniczka portu lotniczego potwierdziła w piątek tę informację, przekazaną przez gazetę "Luebecker Nachrichten".

W nocy z soboty na niedzielę czasu polskiego Tomasz Adamek zmierzy się w Newark z amerykańskim pięściarzem Jasonem Estradą. "Góral" poprzednio walką wykazuje się wielkim spokojem. - chyba że ja dzisiaj będę się darł, wykrzykiwał, to co to zmieni? Mój przedstawienie jest w ringu - mówi niedawny pogromca Andrzeja Gołoty. brat członka komisji hazardowej, Jarosława Urbaniaka, był szefem gabinetu politycznego ministra Tomasza Lipca, jednego ze świadków w aferze hazardowej. parlamentarzysta Platformy nie poinformował o tym jakkolwiek członków komisji.

Polacy zostali uznani przy użyciu członków portalu społecznościowego BeautifulPeople.com za jednych z najbrzydszych ludzi na świecie. Na taką opinię zasłużyli sobie także Rosjanie i Brytyjczycy. Ma 50 lat i 150 operacji plastycznych za sobą. Jej ciało jest warte nad pół miliona złotych. Za większa część zapłaciły kliniki, dla których jest żywą reklamą – żywą Barbie. – Barbie nie znoszę, wolę Action Mana – zdradza Sarah Burge. ludność Włoszczowej na ekspresowe pociągi w ciągu dnia będą mogli tylko popatrzeć. PKP Intercity przyznaje, że znany peron jest nierentowny i zamyka ostatnie dzienne zespolenie - donosi "Gazeta Wyborcza".Siedem godzin w kolejce w oczekiwaniu na kilkuminutową wizytę. Awantury przed gabinetami i pacjenci odsyłani z kwitkiem. - To urąga naszej godności. Lekarze widzą w nas jedynie bryła mięsa - skarżą się chorzy. A stary główny punkt Onkologii w Warszawie odpowiada: - Pacjentów jest za dużo. W środę nad Budapesztem na niskiej wysokości przeleciały dwa izraelskie samoloty wojskowe. Tego samego dnia w stolicy Węgier zginął obywatel Syrii. - Te dwa zdarzenia nie mają ze sobą nic wspólnego - zapewnił w piątek rzecznik węgierskiego rządu Domokos Szollar. Wielki, niebieski transparent zawisł w niedzielę na należącym do polskiej ambasady budynku w centrum Berlina. aktyw z organizacji ekologicznej Greenpeace chcieli w ten sposób zaapelować o walkę z globalnym ociepleniem. Interweniowała policja.

TAK dla drastycznych zdjęć NIE dla palenia w klubach


Ostra gra polityczna antynikotynowa znajduje aplauz pośród internautów tvn24.pl. W ankietach na naszej stronie opowiedzieliście się zdecydowanie za zakazem palenia w klubach i pubach natomiast poprawnie przyjęliście zapowiedź wprowadzenia drastycznych zdjęć na etykietach papierosów, które mają skłonić palaczy do rzucenia nałogu.

Chińscy lekarze leczą obok prawa ręka pszczół


Lekarze chińscy coraz to częściej sięgają po tradycyjną metodę leczenia różnych schorzeń blisko pomocy pszczół.

zgubny dziadyga straszy w Stanach Zjednoczonych


zgubny szczep grzyba rozprzestrzenia się w północno-zachodnich regionach USA i w kanadyjskiej prowincji Kolumbia Brytyjska - ostrzegają naukowcy z centrum medycznego Uniwersytetu Duke.

Mama Barta Simpsona rozbierze się w Playboy'u


Dla "Playboya" pozowały już słynne aktorki i piosenkarki. Przyszedł czas na bohaterkę "kreskówki". W listopadowym magazynie dla panów w króliczka wcieli się kobieta domu z Simpsonów.

Pułk chciał, by język rosyjski nawigator leciał Tu-154


komenda 36 pułku wysłało dokumenty z prośbą o rosyjskiego nawigatora do ambasady RP w Moskwie i do polskiego MSZ - podaje "Rzeczpospolita" .

nieruchomości żary

nasze biuero ogranizuje zielone szkoły oraz wycieczki dla dzieci oraz grup przedszkolnych. Zorganizowane przez nasze biuro wycieczki szkolne oraz zielone szkoły to gwarancja udanego wypoczynku od codziennych zajęć szkolnych. W ofercie posiadamy szeroki wybór miejsc na zorganizowanie zielonych szkół oraz wycieczek szkolnych. Nasze wycieczki szkolne do wielu lat cieszą się ogromnym uznaniem i zainteresowaniem nauczycieli oraz pracowników szkół. W ofercie posiadamy wycieczki szkolny jednodniowe oraz tanie wycieczki szkolne. Nasze biuro zorganizuje udane wycieczki szkolne oraz zielone szkoły na każdą kieszeń i w dowolnym regionie Polski. Zapraszamy do skorzystania z oferty naszego biura turystycznego. nasze biuero ogranizuje zielone szkoły oraz wycieczki dla dzieci oraz grup przedszkolnych. Zorganizowane przez nasze biuro wycieczki szkolne oraz zielone szkoły to gwarancja udanego wypoczynku od codziennych

wycieczki szkolne Warszawa

zajęć szkolnych. W ofercie posiadamy szeroki wybór miejsc na zorganizowanie zielonych szkół oraz wycieczek szkolnych. Nasze wycieczki szkolne do wielu lat cieszą się ogromnym uznaniem i zainteresowaniem nauczycieli oraz pracowników szkół. W ofercie posiadamy wycieczki szkolny jednodniowe oraz tanie wycieczki szkolne. Nasze biuro zorganizuje udane wycieczki szkolne oraz zielone szkoły na każdą kieszeń i w dowolnym regionie Polski. Zapraszamy do skorzystania z oferty naszego biura turystycznego.