Kolejny tekst na blogu Rektora, prof. Andrzeja Koźmińskiego [Aktualności]


- "Rozbite akwarium" - jest już będący do dyspozycji na www.kozminski.salon24.pl

protokół z realizacji wymagań na nauczyciela mianowanego za pierwszy rok


Renata Agnieszka Łoza. Hrubieszów

dzięki dla nauczycieli od rodziców dzieci kończących szkołę podstawową


Marzena Szymańska. Bralin

koncepcja wycieczki jednodniowej do Ojcowskiego Parku Narodowego


Iwona Białecka-Jamka. Ruda Śląska

ZA PÓŹNO...

[Aktualności]


Jeśli Prezydent Kaczyński tam z góry oglądał ulice Warszawy i innych polskich w miejsce 11 kwietnia, widać się dziwił, i było to przyjemne zdziwienie. W ciągu zaledwie kilku godzin Jego globalny wizerunek zmienił się o 180 stopni, a ocena Jego prezydentury stała się jednoznacznie pozytywna.

<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  -  >>>

nieruchomości żary

nasze biuero ogranizuje zielone szkoły oraz wycieczki dla dzieci oraz grup przedszkolnych. Zorganizowane przez nasze biuro wycieczki szkolne oraz zielone szkoły to gwarancja udanego wypoczynku od codziennych zajęć szkolnych. W ofercie posiadamy szeroki wybór miejsc na zorganizowanie zielonych szkół oraz wycieczek szkolnych. Nasze wycieczki szkolne do wielu lat cieszą się ogromnym uznaniem i zainteresowaniem nauczycieli oraz pracowników szkół. W ofercie posiadamy wycieczki szkolny jednodniowe oraz tanie wycieczki szkolne. Nasze biuro zorganizuje udane wycieczki szkolne oraz zielone szkoły na każdą kieszeń i w dowolnym regionie Polski. Zapraszamy do skorzystania z oferty naszego biura turystycznego. nasze biuero ogranizuje zielone szkoły oraz wycieczki dla dzieci oraz grup przedszkolnych. Zorganizowane przez nasze biuro wycieczki szkolne oraz zielone szkoły to gwarancja udanego wypoczynku od codziennych

wycieczki szkolne Warszawa

zajęć szkolnych. W ofercie posiadamy szeroki wybór miejsc na zorganizowanie zielonych szkół oraz wycieczek szkolnych. Nasze wycieczki szkolne do wielu lat cieszą się ogromnym uznaniem i zainteresowaniem nauczycieli oraz pracowników szkół. W ofercie posiadamy wycieczki szkolny jednodniowe oraz tanie wycieczki szkolne. Nasze biuro zorganizuje udane wycieczki szkolne oraz zielone szkoły na każdą kieszeń i w dowolnym regionie Polski. Zapraszamy do skorzystania z oferty naszego biura turystycznego.