ALK mistrzem krajowy w tenisie kobiet i mężczyzn [Aktualności]


W rozgrywanych 6-9 czerwca 2010 w Bytomiu Akademickich Mistrzostwach lokalny w Tenisie zawodniczki i zawodnicy reprezentujący naszą uczelnię byli bezkonkurencyjni.

Joanna Paprocka - słuchaczka wyższej uczelni na medal [Aktualności]


Z radością informujemy, że akademiczka ALK, pani Joanna Paprocka zdobyła trzy złote i jeden srebrny order na czempionat Świata w Taekwon-do ITF w Argentynie. Obroniła tym samym tytuł najlepszej zawodniczki na świecie w swojej kategorii zdobyty w 2005 r. i już raz obroniony w 2007 r.

Gry i zabawy integracyjne dla dzieci


Renata Górna. Po

Dzień Mamy i Taty - agenda montażu słowno - muzycznego


Marzanna Maj, Anna Wnuk - Przegalińska. Lublin

ankieta kompetencji z przyrody - klasa IV


Elżbieta Maciąg. Rzepinek

<<<  -  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  -  >>>

nieruchomości żary

nasze biuero ogranizuje zielone szkoły oraz wycieczki dla dzieci oraz grup przedszkolnych. Zorganizowane przez nasze biuro wycieczki szkolne oraz zielone szkoły to gwarancja udanego wypoczynku od codziennych zajęć szkolnych. W ofercie posiadamy szeroki wybór miejsc na zorganizowanie zielonych szkół oraz wycieczek szkolnych. Nasze wycieczki szkolne do wielu lat cieszą się ogromnym uznaniem i zainteresowaniem nauczycieli oraz pracowników szkół. W ofercie posiadamy wycieczki szkolny jednodniowe oraz tanie wycieczki szkolne. Nasze biuro zorganizuje udane wycieczki szkolne oraz zielone szkoły na każdą kieszeń i w dowolnym regionie Polski. Zapraszamy do skorzystania z oferty naszego biura turystycznego. nasze biuero ogranizuje zielone szkoły oraz wycieczki dla dzieci oraz grup przedszkolnych. Zorganizowane przez nasze biuro wycieczki szkolne oraz zielone szkoły to gwarancja udanego wypoczynku od codziennych

wycieczki szkolne Warszawa

zajęć szkolnych. W ofercie posiadamy szeroki wybór miejsc na zorganizowanie zielonych szkół oraz wycieczek szkolnych. Nasze wycieczki szkolne do wielu lat cieszą się ogromnym uznaniem i zainteresowaniem nauczycieli oraz pracowników szkół. W ofercie posiadamy wycieczki szkolny jednodniowe oraz tanie wycieczki szkolne. Nasze biuro zorganizuje udane wycieczki szkolne oraz zielone szkoły na każdą kieszeń i w dowolnym regionie Polski. Zapraszamy do skorzystania z oferty naszego biura turystycznego.