Prowadzący poranek w radiu: pozdrawiam i podziwiam niemieckich żołnierzy


Prowadzący poranną audycję w radiu ESKA rock przywitał słuchaczy wyrażeniem podziwu dla niemieckich żołnierzy, którzy musieli o brzasku wstać i wsiąść do czołgów i samolotów.

zgadywanka na dwuletnią kampanię promocyjną mięsa


Stowarzyszenie Rzeźników i Wędliniarzy Rzeczypospolitej Polskiej szuka agencji, której zleci wykonanie dwuletniej kampanii promocyjnej. Jej budżet ma wynieść 3 mln euro.

Także Polsat podnosi ceny na czerwiec


czas reklamowy w Polsacie będzie w czerwcu droższy niż rok temu. Biuro reklamy Grupy Polsat, Polsat Media, nie ujawnia jakkolwiek średniej skali podwyżki.

TVP 2 przygotowuje teleturniej "Gilotyna"


audycja 2 Telewizji Polskiej przymierza się do emisji teleturnieju "Gilotyna".

Dziennikarze "Gazety Pomorskiej" zapisują się do związku zawodowego


16 dziennikarzy "Gazety Pomorskiej" (Media Regionalne) zapisało się do Związku Zawodowego Dziennikarzy i Pracowników Mediów Regionalnych.

<<<  -  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  -  >>>

nieruchomości żary

nasze biuero ogranizuje zielone szkoły oraz wycieczki dla dzieci oraz grup przedszkolnych. Zorganizowane przez nasze biuro wycieczki szkolne oraz zielone szkoły to gwarancja udanego wypoczynku od codziennych zajęć szkolnych. W ofercie posiadamy szeroki wybór miejsc na zorganizowanie zielonych szkół oraz wycieczek szkolnych. Nasze wycieczki szkolne do wielu lat cieszą się ogromnym uznaniem i zainteresowaniem nauczycieli oraz pracowników szkół. W ofercie posiadamy wycieczki szkolny jednodniowe oraz tanie wycieczki szkolne. Nasze biuro zorganizuje udane wycieczki szkolne oraz zielone szkoły na każdą kieszeń i w dowolnym regionie Polski. Zapraszamy do skorzystania z oferty naszego biura turystycznego. nasze biuero ogranizuje zielone szkoły oraz wycieczki dla dzieci oraz grup przedszkolnych. Zorganizowane przez nasze biuro wycieczki szkolne oraz zielone szkoły to gwarancja udanego wypoczynku od codziennych

wycieczki szkolne Warszawa

zajęć szkolnych. W ofercie posiadamy szeroki wybór miejsc na zorganizowanie zielonych szkół oraz wycieczek szkolnych. Nasze wycieczki szkolne do wielu lat cieszą się ogromnym uznaniem i zainteresowaniem nauczycieli oraz pracowników szkół. W ofercie posiadamy wycieczki szkolny jednodniowe oraz tanie wycieczki szkolne. Nasze biuro zorganizuje udane wycieczki szkolne oraz zielone szkoły na każdą kieszeń i w dowolnym regionie Polski. Zapraszamy do skorzystania z oferty naszego biura turystycznego.