Stan alarmowy w lokalnych mediach


Podtopione redakcja "Polski prasa periodyczna Krakowskiej" i budowla z redakcją "Kroniki Beskidzkiej" w Bielsku-Białej, niedziałające serwery - lokalne publikatory w tych dniach nie nic bardziej błędnego pracują za pomocą całą dobę, by informować o powodzi, ale same borykają się z jej skutkami.

Kolejny komiksowy tytuł Egmontu wkrótce na rynku


wydawnictwo Egmont wprowadza na rynek "Komiksowe Hity", kwartalnik dla pasjonatów komiksów.

"Wprost" zmieni właściciela?


Grzegorz Hajdarowicz, właściciel Wydawnictwa "Przekrój", finalizuje transakcję kupna większościowego pakietu udziałów AWR "Wprost".

Media przypomną o płaceniu abonamentu


telewizornia Polska i Polskie rozgłośnia rozpoczynają dziś na wszystkich swoich antenach kampanię przypominającą przedsiębiorcom o ustawowym obowiązku płacenia abonamentu.

program Lisa zniknie z TVP 2 tuż nim wyborami?


audycja "Tomasz Lis na żywo" może przestać ukazywać się na blisko dwa tygodnie poprzednio wyborami prezydenckimi.

<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  -  >>>

nieruchomości żary

nasze biuero ogranizuje zielone szkoły oraz wycieczki dla dzieci oraz grup przedszkolnych. Zorganizowane przez nasze biuro wycieczki szkolne oraz zielone szkoły to gwarancja udanego wypoczynku od codziennych zajęć szkolnych. W ofercie posiadamy szeroki wybór miejsc na zorganizowanie zielonych szkół oraz wycieczek szkolnych. Nasze wycieczki szkolne do wielu lat cieszą się ogromnym uznaniem i zainteresowaniem nauczycieli oraz pracowników szkół. W ofercie posiadamy wycieczki szkolny jednodniowe oraz tanie wycieczki szkolne. Nasze biuro zorganizuje udane wycieczki szkolne oraz zielone szkoły na każdą kieszeń i w dowolnym regionie Polski. Zapraszamy do skorzystania z oferty naszego biura turystycznego. nasze biuero ogranizuje zielone szkoły oraz wycieczki dla dzieci oraz grup przedszkolnych. Zorganizowane przez nasze biuro wycieczki szkolne oraz zielone szkoły to gwarancja udanego wypoczynku od codziennych

wycieczki szkolne Warszawa

zajęć szkolnych. W ofercie posiadamy szeroki wybór miejsc na zorganizowanie zielonych szkół oraz wycieczek szkolnych. Nasze wycieczki szkolne do wielu lat cieszą się ogromnym uznaniem i zainteresowaniem nauczycieli oraz pracowników szkół. W ofercie posiadamy wycieczki szkolny jednodniowe oraz tanie wycieczki szkolne. Nasze biuro zorganizuje udane wycieczki szkolne oraz zielone szkoły na każdą kieszeń i w dowolnym regionie Polski. Zapraszamy do skorzystania z oferty naszego biura turystycznego.