Druga liga piłkarska może trafić do TVS


stacja TVS chce pokazywać rozgrywki drugiej ligi piłki nożnej.

Nieaktualna reklama Radia ZET w "Twoim Stylu"


W najnowszym, wrześniowym ”Twoim Stylu” (Wydawnictwo Bauer) pojawiła się całokolumnowa reklama Radia Zet. jakkolwiek nie dość, że opublikowano ją bez wiedzy nadawcy, to w dodatku jest nieaktualna – promuje nieistniejący już program.

O. Rydzyk broni "potępianego" Pospieszalskiego


- Wiem, że są ogromnie potężne ataki na pana redaktora Pospieszalskiego, za ten jego film. Jakaś zgromadzenie etyki potępia go. Nie wiem co to za etyka, chyba jakaś socjalistyczno-marksistowska, jakaś sytuacyjna, a nie etyka obiektywna, chrześcijańska - mówił wczoraj na antenie Radia Maryja tata Tadeusz Rydzyk. W ten sposób redemptorysta bronił przedtem zarzutami wystosowanymi przez Radę Etyki Mediów filmu Jana Pospieszalskiego "Solidarni 2010" nadany przy użyciu TVP.

Polskie radiostacja dla Zagranicy ma nowego dyrektora


Zarząd Polskiego Radia powołał Marka Cajznera na stołek dyrektora Polskiego Radia dla Zagranicy. Zastąpił on odwołanego w ubiegłym tygodniu Andrzeja Rybałta.

raz po raz gorsza wypadek na dziennikarskim rynku pracy


kazus na rynku pracy dla dziennikarzy w ciągu ostatnich miesięcy stała się dramatyczna, a będzie coraz gorzej. Do takiego przekonania doszli uczestnicy wczorajszej debaty "Czy wszyscy dziennikarze skończą pod pośredniakiem?".

<<<  -  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  -  >>>

nieruchomości żary

nasze biuero ogranizuje zielone szkoły oraz wycieczki dla dzieci oraz grup przedszkolnych. Zorganizowane przez nasze biuro wycieczki szkolne oraz zielone szkoły to gwarancja udanego wypoczynku od codziennych zajęć szkolnych. W ofercie posiadamy szeroki wybór miejsc na zorganizowanie zielonych szkół oraz wycieczek szkolnych. Nasze wycieczki szkolne do wielu lat cieszą się ogromnym uznaniem i zainteresowaniem nauczycieli oraz pracowników szkół. W ofercie posiadamy wycieczki szkolny jednodniowe oraz tanie wycieczki szkolne. Nasze biuro zorganizuje udane wycieczki szkolne oraz zielone szkoły na każdą kieszeń i w dowolnym regionie Polski. Zapraszamy do skorzystania z oferty naszego biura turystycznego. nasze biuero ogranizuje zielone szkoły oraz wycieczki dla dzieci oraz grup przedszkolnych. Zorganizowane przez nasze biuro wycieczki szkolne oraz zielone szkoły to gwarancja udanego wypoczynku od codziennych

wycieczki szkolne Warszawa

zajęć szkolnych. W ofercie posiadamy szeroki wybór miejsc na zorganizowanie zielonych szkół oraz wycieczek szkolnych. Nasze wycieczki szkolne do wielu lat cieszą się ogromnym uznaniem i zainteresowaniem nauczycieli oraz pracowników szkół. W ofercie posiadamy wycieczki szkolny jednodniowe oraz tanie wycieczki szkolne. Nasze biuro zorganizuje udane wycieczki szkolne oraz zielone szkoły na każdą kieszeń i w dowolnym regionie Polski. Zapraszamy do skorzystania z oferty naszego biura turystycznego.