WOŚP - porozmawiaj z gośćmi finału na czacie


W niedzielę, 10 stycznia odbywa się finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Spędzić go można również z ekipą serwisu Czat.onet.pl.

The Killers w Mieście Muzyki!


W środę, 9 grudnia, zapraszamy na specjalne edycja programu, w którym premierowo zagramy piosenki z pierwszego koncertowego albumu The Killers,  a do tego luksusowy spotkanie z Brandonem Flowersem.

Amy MacDonald z pomocą Paula Wellera


Amy Macdonald nagrywała swoją nową płytę z pomocą samego Paula Wellera.

San Miguel Primavera Sound: w piątek Pixies, w sobotę Pet Shop Boys


Od 27 do 29 maja potrwa przegląd San Miguel Primavera Sound w Barcelonie. Poznaliśmy kolejne szczegóły imprezy, na której fani zobaczą m.in. grupy Pixies, Pet Shop Boys zaś Pavement.

Michał Piróg: w tych chłopcach nie ma za grosz skromności!


perfidnie dla użytkowników Onet.pl i fanów programu "You Can Dance" przygotowaliśmy nie bufet niespodziankę! Zapraszamy już w tym momencie do obejrzenia materiału wideo z zapowiedzią najnowszego odcinka autorstwa Michała Piróga.

<<<  -  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  -  >>>

nieruchomości żary

nasze biuero ogranizuje zielone szkoły oraz wycieczki dla dzieci oraz grup przedszkolnych. Zorganizowane przez nasze biuro wycieczki szkolne oraz zielone szkoły to gwarancja udanego wypoczynku od codziennych zajęć szkolnych. W ofercie posiadamy szeroki wybór miejsc na zorganizowanie zielonych szkół oraz wycieczek szkolnych. Nasze wycieczki szkolne do wielu lat cieszą się ogromnym uznaniem i zainteresowaniem nauczycieli oraz pracowników szkół. W ofercie posiadamy wycieczki szkolny jednodniowe oraz tanie wycieczki szkolne. Nasze biuro zorganizuje udane wycieczki szkolne oraz zielone szkoły na każdą kieszeń i w dowolnym regionie Polski. Zapraszamy do skorzystania z oferty naszego biura turystycznego. nasze biuero ogranizuje zielone szkoły oraz wycieczki dla dzieci oraz grup przedszkolnych. Zorganizowane przez nasze biuro wycieczki szkolne oraz zielone szkoły to gwarancja udanego wypoczynku od codziennych

wycieczki szkolne Warszawa

zajęć szkolnych. W ofercie posiadamy szeroki wybór miejsc na zorganizowanie zielonych szkół oraz wycieczek szkolnych. Nasze wycieczki szkolne do wielu lat cieszą się ogromnym uznaniem i zainteresowaniem nauczycieli oraz pracowników szkół. W ofercie posiadamy wycieczki szkolny jednodniowe oraz tanie wycieczki szkolne. Nasze biuro zorganizuje udane wycieczki szkolne oraz zielone szkoły na każdą kieszeń i w dowolnym regionie Polski. Zapraszamy do skorzystania z oferty naszego biura turystycznego.