Hasiok, bankier i Jan Nowicki


Po współpracy z Arturem Gadowskim i Maćkiem Maleńczukiem, śląska drużyna Hasiok szykuje dalszy wnikliwy dwaj - tym co do jednego za mikrofonem stanął wzięty człowiek teatru Jan Nowicki.

Nominacje do Grammy. Lista!


W środowy wieczór (2 grudnia), na przestrzeni koncertu w Nokia Theatre, poznaliśmy listę nominowanych do 52. edycji nagród amerykańskiego przemysłu muzycznego Grammy. Szanse w najważniejszych kategoriach mają m.in. Black Eyed Peas, Taylor Swift, Lady GaGa oraz Beyonce (po trzy nominacje).

festiwal Tauron Nowa Muzyka 2009: weekend z nowymi brzmieniami


W Krakowie rusza w piątek, 28 sierpnia, festiwal Tauron Nowa Muzyka 2009. Impreza potrwa przy użyciu trzy dni, a wystąpią na niej tacy wykonawcy, jak: Roots Manuva, Fever Ray, Mum, Speech Debelle i Pivot.

Zblazowany, niezrozumiały, doskonały


Strachy na Lachy "Dodekafonia", SP Records

Doda i Mieszko: Jest wyrok!


Trwająca nad 2 lata sądowa kazus między Dodą a Grupą Operacyjną o "blacharę" zakończyła się wyrokiem. Sąd oddalił pozew wokalistki.

<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  -  >>>

nieruchomości żary

nasze biuero ogranizuje zielone szkoły oraz wycieczki dla dzieci oraz grup przedszkolnych. Zorganizowane przez nasze biuro wycieczki szkolne oraz zielone szkoły to gwarancja udanego wypoczynku od codziennych zajęć szkolnych. W ofercie posiadamy szeroki wybór miejsc na zorganizowanie zielonych szkół oraz wycieczek szkolnych. Nasze wycieczki szkolne do wielu lat cieszą się ogromnym uznaniem i zainteresowaniem nauczycieli oraz pracowników szkół. W ofercie posiadamy wycieczki szkolny jednodniowe oraz tanie wycieczki szkolne. Nasze biuro zorganizuje udane wycieczki szkolne oraz zielone szkoły na każdą kieszeń i w dowolnym regionie Polski. Zapraszamy do skorzystania z oferty naszego biura turystycznego. nasze biuero ogranizuje zielone szkoły oraz wycieczki dla dzieci oraz grup przedszkolnych. Zorganizowane przez nasze biuro wycieczki szkolne oraz zielone szkoły to gwarancja udanego wypoczynku od codziennych

wycieczki szkolne Warszawa

zajęć szkolnych. W ofercie posiadamy szeroki wybór miejsc na zorganizowanie zielonych szkół oraz wycieczek szkolnych. Nasze wycieczki szkolne do wielu lat cieszą się ogromnym uznaniem i zainteresowaniem nauczycieli oraz pracowników szkół. W ofercie posiadamy wycieczki szkolny jednodniowe oraz tanie wycieczki szkolne. Nasze biuro zorganizuje udane wycieczki szkolne oraz zielone szkoły na każdą kieszeń i w dowolnym regionie Polski. Zapraszamy do skorzystania z oferty naszego biura turystycznego.