Ozzy Osbourne i jego pamiętnik szaleńca


Ozzy Osbourne wyda w czerwcu DVD z trasy koncertowej "Diary Of A Madman" z 1982 roku.

The Killers zapowiadają przerwę w działalności


Muzycy zespołu The Killers planują odpocząć na jakiś czas od koncertowania i nagrywania płyt.

W Bydgoszczy jak na Copacabanie


W pogodny sobotni wieczór, 22 maja, ponad pięć tysięcy widzów obejrzało występy gwiazd muzyki smooth w toku drugiej edycji Smooth Festival Złote Przeboje 2010 w Bydgoszczy.

Lou Rhodes nagrywa dla muzyka The Cinematic Orchestra


Jason Swinscoe z The Cinematic Orchestra założył wytwórnię Motion Audio. Pierwszym jego wydawnictwem będzie album "One Good Thing" Lou Rhodes.

Marillion: 25 lat "Misplaced Childhood"


17 czerwca 1985 roku, dokładnie 25 lat temu, w sprzedaży ukazał się trzeci album grupy Marillion, "Misplaced Childhood". płyta okazała się największym komercyjnym sukcesem zespołu, a i jednym z najwybitniejszych dzieł rocka progresywnego.

<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  -  >>>

nieruchomości żary

nasze biuero ogranizuje zielone szkoły oraz wycieczki dla dzieci oraz grup przedszkolnych. Zorganizowane przez nasze biuro wycieczki szkolne oraz zielone szkoły to gwarancja udanego wypoczynku od codziennych zajęć szkolnych. W ofercie posiadamy szeroki wybór miejsc na zorganizowanie zielonych szkół oraz wycieczek szkolnych. Nasze wycieczki szkolne do wielu lat cieszą się ogromnym uznaniem i zainteresowaniem nauczycieli oraz pracowników szkół. W ofercie posiadamy wycieczki szkolny jednodniowe oraz tanie wycieczki szkolne. Nasze biuro zorganizuje udane wycieczki szkolne oraz zielone szkoły na każdą kieszeń i w dowolnym regionie Polski. Zapraszamy do skorzystania z oferty naszego biura turystycznego. nasze biuero ogranizuje zielone szkoły oraz wycieczki dla dzieci oraz grup przedszkolnych. Zorganizowane przez nasze biuro wycieczki szkolne oraz zielone szkoły to gwarancja udanego wypoczynku od codziennych

wycieczki szkolne Warszawa

zajęć szkolnych. W ofercie posiadamy szeroki wybór miejsc na zorganizowanie zielonych szkół oraz wycieczek szkolnych. Nasze wycieczki szkolne do wielu lat cieszą się ogromnym uznaniem i zainteresowaniem nauczycieli oraz pracowników szkół. W ofercie posiadamy wycieczki szkolny jednodniowe oraz tanie wycieczki szkolne. Nasze biuro zorganizuje udane wycieczki szkolne oraz zielone szkoły na każdą kieszeń i w dowolnym regionie Polski. Zapraszamy do skorzystania z oferty naszego biura turystycznego.