Nowa animacja Bruszewskiej


"Dobry pan i rzeczywistość bez wad" - to roboczy tytuł nowego filmu krótkometrażowego, który w technice animacji 2D powstaje w łódzkim Studiu Se-ma-for.

Ten klip bije rekordy. Widzieliście?


najpóźniejszy clip wirtualnej formacji Gorillaz do utworu "Stylo" stał się internetowym hitem!

TVN wyemituje błona fotograficzna dokumentalny o noblistce


W ogłoszonych właśnie zapowiedziach na jesienny sezonu telewizyjnego znalazła się interesująca zapowiedz filmu dokumentalnego, Katarzyny Kolendy-Zaleskiej o Wisławie Szymborskiej "Chwilami życie bywa znośne". Film zostanie wyemitowany w grudniu w TVN.

Port Wrocław 2010: Czytaj w trójwymiarze


15. model Portu Wrocław 2010 odbędzie się w dniach 23 i 24 kwietnia. festiwal Biura Literackiego ulokuje się tym wraz Na Grobli, w Studiu Instytutu Grotowskiego. Jubileusz, zaskakujące miejsce, niemainstreamowy audycja wydarzeń, a także towarzyszący imprezie przesłanka "Czytaj w trójwymiarze" – to zapowiedź literackiej zabawy na wysokim poziomie.

Krasinski Kapitanem Ameryką?


Kto zagra Kapitana Amerykę w nadchodzącym "The First Avenger: Captain America"? magazyn Marvel i reżyser filmu zdradzają listę kandydatów.

<<<  -  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  -  >>>

nieruchomości żary

nasze biuero ogranizuje zielone szkoły oraz wycieczki dla dzieci oraz grup przedszkolnych. Zorganizowane przez nasze biuro wycieczki szkolne oraz zielone szkoły to gwarancja udanego wypoczynku od codziennych zajęć szkolnych. W ofercie posiadamy szeroki wybór miejsc na zorganizowanie zielonych szkół oraz wycieczek szkolnych. Nasze wycieczki szkolne do wielu lat cieszą się ogromnym uznaniem i zainteresowaniem nauczycieli oraz pracowników szkół. W ofercie posiadamy wycieczki szkolny jednodniowe oraz tanie wycieczki szkolne. Nasze biuro zorganizuje udane wycieczki szkolne oraz zielone szkoły na każdą kieszeń i w dowolnym regionie Polski. Zapraszamy do skorzystania z oferty naszego biura turystycznego. nasze biuero ogranizuje zielone szkoły oraz wycieczki dla dzieci oraz grup przedszkolnych. Zorganizowane przez nasze biuro wycieczki szkolne oraz zielone szkoły to gwarancja udanego wypoczynku od codziennych

wycieczki szkolne Warszawa

zajęć szkolnych. W ofercie posiadamy szeroki wybór miejsc na zorganizowanie zielonych szkół oraz wycieczek szkolnych. Nasze wycieczki szkolne do wielu lat cieszą się ogromnym uznaniem i zainteresowaniem nauczycieli oraz pracowników szkół. W ofercie posiadamy wycieczki szkolny jednodniowe oraz tanie wycieczki szkolne. Nasze biuro zorganizuje udane wycieczki szkolne oraz zielone szkoły na każdą kieszeń i w dowolnym regionie Polski. Zapraszamy do skorzystania z oferty naszego biura turystycznego.