Gajos, Więckiewicz i Królikowski wśród laureatów festiwalu "Dwa Teatry"


"W roli Boga" marka St. Germaina w reżyserii Tomasza Wiszniewskiego w kategorii spektaklu TV natomiast słuchowisko "Jeszcze się spotkamy młodsi" Krzysztofa Czeczota w jego reżyserii, wygrały X Festiwal Teatru Telewizji Polskiej i Polskiego Radia "Dwa Teatry".

Taneczna scena festiwalu Glastonbury


Znana jest już pełna spis wykonawców, którzy wystąpią na tanecznej scenie tegorocznego festiwalu Glastonbury.

"Avatar" pozbawił funduszów inne produkcje filmowe


Terry Gilliam skrytykował twórców filmu "Avatar" za psucie początkującym i mniej znanym filmowcom.

Maqama rusza z pierwszymi koncertami


Warszawski zespół Maqama startuje z koncertami promującymi debiutancką płytę, "Maqamat"

Dziś Światowy Dzień Telewizji


Dziś - decyzją Zgromadzenia Ogólnego Narodów Zjednoczonych - obchodzimy Światowy Dzień Telewizji.

<<<  -  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  -  >>>

nieruchomości żary

nasze biuero ogranizuje zielone szkoły oraz wycieczki dla dzieci oraz grup przedszkolnych. Zorganizowane przez nasze biuro wycieczki szkolne oraz zielone szkoły to gwarancja udanego wypoczynku od codziennych zajęć szkolnych. W ofercie posiadamy szeroki wybór miejsc na zorganizowanie zielonych szkół oraz wycieczek szkolnych. Nasze wycieczki szkolne do wielu lat cieszą się ogromnym uznaniem i zainteresowaniem nauczycieli oraz pracowników szkół. W ofercie posiadamy wycieczki szkolny jednodniowe oraz tanie wycieczki szkolne. Nasze biuro zorganizuje udane wycieczki szkolne oraz zielone szkoły na każdą kieszeń i w dowolnym regionie Polski. Zapraszamy do skorzystania z oferty naszego biura turystycznego. nasze biuero ogranizuje zielone szkoły oraz wycieczki dla dzieci oraz grup przedszkolnych. Zorganizowane przez nasze biuro wycieczki szkolne oraz zielone szkoły to gwarancja udanego wypoczynku od codziennych

wycieczki szkolne Warszawa

zajęć szkolnych. W ofercie posiadamy szeroki wybór miejsc na zorganizowanie zielonych szkół oraz wycieczek szkolnych. Nasze wycieczki szkolne do wielu lat cieszą się ogromnym uznaniem i zainteresowaniem nauczycieli oraz pracowników szkół. W ofercie posiadamy wycieczki szkolny jednodniowe oraz tanie wycieczki szkolne. Nasze biuro zorganizuje udane wycieczki szkolne oraz zielone szkoły na każdą kieszeń i w dowolnym regionie Polski. Zapraszamy do skorzystania z oferty naszego biura turystycznego.