13 minut nieznanego The Beatles


Niepublikowany dotąd materiał z osławionych występów The Beatles w programie Eda Sullivana, w końcu ujrzy światło dzienne.

szafa na książki Wróblewskich odzyskała dawną nazwę


Bezpłatne kurs dla dzieci poświęcone kaligrafii, ekslibrisowi i… przeklinaniu wypełnią Tydzień Kultury Języka, który odbywa się w Muzeum Zabawek i Zabawy w dniach od 9 do 12 marca (Plac Wolności 2, Kielce).

U2: Poczuj te emocje!


Nie było Cię w Chorzowie? Masz doskonałą okazję, by wyczuć atmosferę koncertów U2! Byłeś w Chorzowie? Przeżyj jeszcze raz ten dreszcz emocji...

Płyta zwycięzcy "Mam talent!" najchętniej kupowana przy użyciu Polaków


Krążek zwycięzcy programu stacji TVN "Mam talent!", Marcina Wyrostka triumfuje na liście najchętniej kupowanych płyt w Polsce (OLIS) zaszły widoczne zmiany. sztubak zepchnął z pierwszego miejsca Lady GaGę.

obszerny koncert "Nowe Brzmienie Republiki" w piątek


W piątek, 23 kwietnia 2010 we wrocławskiej Wytwórni Filmów Fabularnych odbędzie się wysoki koncert Nowe ton Republiki.

<<<  -  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  -  >>>

nieruchomości żary

nasze biuero ogranizuje zielone szkoły oraz wycieczki dla dzieci oraz grup przedszkolnych. Zorganizowane przez nasze biuro wycieczki szkolne oraz zielone szkoły to gwarancja udanego wypoczynku od codziennych zajęć szkolnych. W ofercie posiadamy szeroki wybór miejsc na zorganizowanie zielonych szkół oraz wycieczek szkolnych. Nasze wycieczki szkolne do wielu lat cieszą się ogromnym uznaniem i zainteresowaniem nauczycieli oraz pracowników szkół. W ofercie posiadamy wycieczki szkolny jednodniowe oraz tanie wycieczki szkolne. Nasze biuro zorganizuje udane wycieczki szkolne oraz zielone szkoły na każdą kieszeń i w dowolnym regionie Polski. Zapraszamy do skorzystania z oferty naszego biura turystycznego. nasze biuero ogranizuje zielone szkoły oraz wycieczki dla dzieci oraz grup przedszkolnych. Zorganizowane przez nasze biuro wycieczki szkolne oraz zielone szkoły to gwarancja udanego wypoczynku od codziennych

wycieczki szkolne Warszawa

zajęć szkolnych. W ofercie posiadamy szeroki wybór miejsc na zorganizowanie zielonych szkół oraz wycieczek szkolnych. Nasze wycieczki szkolne do wielu lat cieszą się ogromnym uznaniem i zainteresowaniem nauczycieli oraz pracowników szkół. W ofercie posiadamy wycieczki szkolny jednodniowe oraz tanie wycieczki szkolne. Nasze biuro zorganizuje udane wycieczki szkolne oraz zielone szkoły na każdą kieszeń i w dowolnym regionie Polski. Zapraszamy do skorzystania z oferty naszego biura turystycznego.